Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε να τελειώσει γρήγορα η φετινή χρονιά. Δυστυχώς το ρόστερ θα έπρεπε να είχε μεγαλύτερη διαφορά ποιότητας από τους αντιπάλους της ΑΕΚ και να κερδίζει πολύ άνετα κάτι τέτοια παιχνίδια με 5-0. Δεν νομίζω να μην ανεβούμε αλλά από του χρόνου θα δούμε μπάλα. Φέτος το αποκλείω.

 

Για τον φίλο πιο πάνω που λέει για τον Ρόβα ότι ήταν να πάει στην Σεβίλη και τέτοια. Ο Ρόβας (ευτυχώς) δεν παίζει βασικός ούτε στην ΑΕΚ της Γ εθνικής με απόντες τον Τσιρίλο και τον Γεωργέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα πάντως παραδόξως μου άρεσε το παιχνίδι που είδα χθες, δεν βαρέθηκα, οι πιτσιρικάδες τρέχανε,πιέζανε, παίζανε με την μία την μπάλα, κάνανε μπόλικες ευκαιρίες, αν εξαιρέσεις ένα νεκρό 20λεπτο στο δευτερο ημίχρονο το παιχνίδι είχε σταθερά πολύ καλό ρυθμό, λίγα φάουλ, λίγες διακοπές.

Περίμενα να δω κλωτσοσκούφι και είδα μπάλα.

 

(ο Ντούσκο θα τους προπονεί και ο Δέλλας θα κουβαλάει τα νερά μου φαίνεται). :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Νομίζω οτι δεν κυκλοφορούν πλέον λινκς επειδή άλλαξε κάποια κωδικοποίηση η νόβα. Μόνο αν το δείχνουν τον αώνα εξωτερικό και πάρουν εικόνα απο εκεί, αλλα μου φαίνεται απίθανο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα το βίντεο κ χω μείνει μαλάκας.Άντε μακάρι να το καταφέρετε διότι θα ναι στολίδι όχι μόνο για την ΑΕΚ αλλά για όλο τον ελλεινικό αθλητισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν δω μπουλντόζες δεν πιστεύω τίποτα!

 

Καλά μπουλντόζες είδαμε και επί Γραννίτσα.

 

Από τη στιγμη που οι κλέφτες έφτιαξαν γήπεδο, με τα φράγκα που προορίζονταν για το δικό μας, μη φοβάσαι. Άλλος κλέφτης δεν υπάρχει οπότε το γήπεδο θα γίνει!!!!!!

 

Και σε δυο χρονάκια εκεί στην σέντρα θα ναι και το πρωτάθλημα!!! Κλείσε θέση από τώρα για τον Μάη του 16.......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η σημερινή παρουσίαση!

 

http://www.sport-fm.gr/videos/1026881/embed

 

 

Αν γίνει έτσι το γήπεδο θα μιλάμε για πραγματικό στολίδι!

Ολιγον Κιτς το στολιδι αλλα αμα αρεσει σε εσας τους υπολοιπους δεν τους πεφτει λογος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολιγον Κιτς το στολιδι αλλα αμα αρεσει σε εσας τους υπολοιπους δεν τους πεφτει λογος...

Χαχα ωραίος!

 

Κοίτα περίεργο το λες, διαφορετικό το λες αλλά κιτς δε νομίζω... Ντακς, γούστα.

Βασικά τόσο που διψάνε για γήπεδο στην ΑΕΚ, και ντισκομπάλες να του βάλουν, στα @@ρια τους πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...