Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορινα μου, ποιοι ειμαστε οι εμεις? Εσεις λοιπον δεν λεγατε, θα μας πειτε ποτε θα αγχωθούμε? Ποιος αγχώθηκε τελικά? Γιατι σκουζετε για μια αναβολή?

 

Το ματσακι με τον Αστέρα ειναι τη Δευτέρα. Μεχρι την Τετάρτη ΔΕΝ εχουν περασει 48 ωρες. Η superlague δεν δέχτηκε αναβολή του ματς. Κρίμα που δεν είσαι στη Superleague για να επηρεασεις την αποφαση. Σου μενει να βρεις από που σβήνουν τα φωτα στο ΟΑΚΑ, αν και είμαι σίγουρος οτι εχει κάνει ήδη τα κουμάντα του ο λαθρεμπορας.

Εμείς σας είπαμε ότι θα σας ενημερώσουμε πότε θα αγχωθείτε και εσείς αγχωθήκατε από τώρα… Φαντάσου τι θα κάνετε του χρόνου που θα ανέβουμε…

 

Σήμερα μάθαμε, ότι από την Δευτέρα (21:15) έως την Τετάρτη (21:30), δεν έχουν περάσει 48 ώρες. Εποιστειμωνας? Μαζί με τον τσουκαλά πήγατε σχολείο;

 

Το γεγονός ότι μου απαντάς για κάτι που έγινε το 1993 και τελικά δεν βγήκες χαμένος, λέει πολλά για την έλλειψη επιχειρημάτων.

20+ χρόνια κλεψιάς και καταστροφής του Ελληνικού ποδοσφαίρου τα εξισώνουμε με ένα παιχνίδι που έγινε 22 χρόνια πρίν.

 

Ενώ ήμουν αντίθετος με την ατάκα «ερχόμαστε», όπως αποδείχτηκε,  ήρθαμε έναν χρόνο νωρίτερα και δεν σας βρίσκουμε πουθενά…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου, όπως αρέσκομαι τελευταία, αφού ξεκαθαρίσω ότι κανείς δε σιχαίνεται τον θηλυπρεπή έφηβο περισσότερο από μένα..

 

Από πότε ενοχλούμαστε που η ΕΠΟ "βοηθάει" τις ομάδες που παίζουν Ευρώπη; Ποια είναι δλδ η δουλειά της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας;

 

Πόσο άνανδρο και γλοιώδες είναι να γκρινιάζεις που δεν σου δίνεται η ευκαιρία να παλέψεις με το θηρίο πληγωμένο;;;

 

Θυμίζω τα λόγια του Συρίγου (όχι του Φίλιππου, του άλλου).

"Όλοι εύχονται την καταστροφή του Ολυμπιακού, οικονομική και ποδοσφαιρική. Εγώ όμως όχι. Όχι ρε πο*στη Σωκράτη. Εγώ σε θέλω ψηλά, σε θέλω δυνατό. Για να είναι ακόμα μεγαλύτερος ο θρίαμβός μου εναντίον σου. Όπως το '75 στο Καραϊσκάκη..."

 

Έτσι κι εσείς φίλοι ΑΕΚσήδες, το ξέρουμε ότι παίζετε με τον διάβολο. Το ξέρουμε ότι πήρε και θα πάρει 5 σφυρίγματα παραπάνω αλλά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου θυμιζει..... καθε χρονο πως γινεται η αναβολες να ξεκουραζουν τον γαυρο....διαβολικες συμπτωσεις ρε παιδι μου...

Εσυ τι αναβολές θέλεις να πάρεις. Είσαι εξω από καθε στόχο σου από Γενάρη μήνα. Παοκ είσαι αφού, ξέρω γω, ξερω γω εντάξει και τα σχετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τι αναβολές θέλεις να πάρεις. Είσαι εξω από καθε στόχο σου από Γενάρη μήνα. Παοκ είσαι αφού, ξέρω γω, ξερω γω εντάξει και τα σχετικά.

 

Μικρέ ανόητε... Τον μικρό στόχο τον πέτυχα ήδη από τις 3 δεκεμβρίου και ο μεγάλος είναι να βγω τουλάχιστον 2ος στα play off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τι αναβολές θέλεις να πάρεις. Είσαι εξω από καθε στόχο σου από Γενάρη μήνα. Παοκ είσαι αφού, ξέρω γω, ξερω γω εντάξει και τα σχετικά.

Εσυ με την επιλεκτικη και μικρης διαρκειας μνημη, ψαξε τι εγινε περυσι.

Ασε τον σαπιο προλογο , πολυ απλα μετατιθεται το ματσακι της δευτερας για αλλη μερα... εκατο φορες το κανουν με αλλους, με εσας μονο οταν σας συμφερει...

Ο Μελλισσανιδης χαζος δεν ειναι να γκρινιαζει... αλλα βεβαια οταν σας συμφερει ειναι γκρινια και κλαψα, αλλιως ειναι δικαιο αιτημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε ενοχλούμαστε που η ΕΠΟ "βοηθάει" τις ομάδες που παίζουν Ευρώπη; Ποια είναι δλδ η δουλειά της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας;

Απο τοτε που η ομαδα που βοηθαται ειναι μονο μια, ενω σε αντιστοιχα αιτηματα αλλων ομαδων στο παρελθον, απλα ερχοταν απορριψη χωρις πολλα πολλα.

 

Παντως σε ορισμενους γαυρους εχω να παραδεχτω οτι ειναι κατορθωμα να κοροιδευουν τους εαυτους τους και παραλληλα να εκτιθενται εν γνωση τους για να υποστηριξουν οπαδικες μπαρουφες που υπο αλλες συνθηκες θα αποδοκιμαζαν. Δε ξερω πως οριζεται στα βιβλια των ψυχολογων αυτη η κατασταση, η φαση ειναι οτι το κανουν με πληρη ευσυνειδησια , νηφαλιοτητα και διαυγεια σκεψης.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μετά απο τέτοια απίστευτη εμφάνιση στην Ευρώπη αξίζει να ξεκουραστούν τα παιδιά. Σκέψου τι τράβηξαν απο τους Ουκρανούς και μέσα στο κρύο να πρέπει να κατεβάσεις σορτσάκια...... Εγώ το δέχομαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρέ ανόητε... Τον μικρό στόχο τον πέτυχα ήδη από τις 3 δεκεμβρίου και ο μεγάλος είναι να βγω τουλάχιστον 2ος στα play off

 

Ο στόχος ήταν το πρωτάθλημα φέτος. Το ότι εμείς για πολλοστη φορά θεωρήσαμε οτι η νίκη στο Καραισκάκης εναντίον του γάβρου, δίνει αυτόματα και το πρωτάθλημα και φανήκαμε κατώτεροι των περιστάσεων σε ένα μεγάλο αριθμό αγώνων αργότερα με μια απότομη και περίεργη καθίζιση, δείχνει πως δεν έχουμε σοβαρέψει ακομα ως ομάδα.

Σε οτι αφορά τις αναβολές, η σούπερλιγδα πρέπει να δίνει αναβολές σε όλους τους Ευρωπαίους. Δε με απασχολεί αν το κάνει για τον Ολυμπιακό. Αρκεί να το κάνει για όλους και χωρίς να το ζητάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Nαι φίλε.Μια χαρά αξιόπιστο είναι.Βιάσου πάντως γιατί οι θύρες που είναι διαθέσιμες για ηλεκτρονική αγορά έχουν γεμίσει κατά 60-70%.

Εδώ είσαι

http://aek01-tickethour.queue-it.net/inqueue.aspx?c=tickethour&e=aek01&q=991976d5-b60a-4f6b-a5a1-bc1b5709b0bf&t=&i=635610128782853364&f=&cid=el-GR

Απλώς πρέπει να περιμένεις κανένα 20λεπτο με μισή ώρα στην "ουρά".

Αν δεν σε ικανοποιούν οι θύρες πάς στα εκδοτήρια.

 

  • σταθμός ΗΣΑΠ «Ειρήνη» από τις 10:00 έως και 15’ μετά την έναρξη του αγώνα
  • Λ. Κύμης από τις 10:00 έως και 15’ μετά την έναρξη του αγώνα
  • εκδοτήριο μπάσκετ από τις 15:30 έως και 15’ μετά την έναρξη του αγώνα
  • εκδοτήριο θύρας 12 από τις 15:30 έως και 30’ μετά την έναρξη του αγώνα

 

Το πάνω διάζωμα(Εκτός της 8 ) δεν είναι διαθέσιμο για ηλεκτρονική αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...