Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά το βλέπω 50-50, ο Ολυμπιακός είναι ένα χάλι μαύρο μεν, αλλά δεν παύει να έχει κάνα δυο παίχτες που μπορεί να κάνουν ανά πάσα στιγμή ζημιά, κι εμείς κάνα δυο που μπορεί να κάνουν ανά πάσα στιγμή γκέλα.

Σε όλα τα υπόλοιπα τους έχουμε, κίνητρο - τρεξίματα - ομάδα (με την έννοια της ομάδας και όχι των μονάδων) και κόσμος.

 

Νομίζω θα εξαρτηθεί πολύ και από την τύχη. Αν φάμε γκολ μπορεί να μας κόψει τα πόδια.

Αν φάνε αυτοί και δώσουν παραπάνω χώρους θα τους γλεντήσουμε στην κόντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσωπικά το βλέπω 50-50, ο Ολυμπιακός είναι ένα χάλι μαύρο μεν, αλλά δεν παύει να έχει κάνα δυο παίχτες που μπορεί να κάνουν ανά πάσα στιγμή ζημιά, κι εμείς κάνα δυο που μπορεί να κάνουν ανά πάσα στιγμή γκέλα.

Σε όλα τα υπόλοιπα τους έχουμε, κίνητρο - τρεξίματα - ομάδα (με την έννοια της ομάδας και όχι των μονάδων) και κόσμος.

 

Νομίζω θα εξαρτηθεί πολύ και από την τύχη. Αν φάμε γκολ μπορεί να μας κόψει τα πόδια.

Αν φάνε αυτοί και δώσουν παραπάνω χώρους θα τους γλεντήσουμε στην κόντρα.

 

Μονο ο Μήτρογλου θα μπορούσε να κάνει ζημιά και αυτός δε θα παίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος Μήτρογλου μωρέ......τους "έχουμε" τους γαύρους.Αν παίξουμε όπως στο πρώτο ματς είναι "τελειωμένοι"!!!!Εγώ περισσότερο "ανησυχώ" για τον παράγοντα κόσμο.....μιλάμε για περισσότερους απο 65.000 Αεκτζήδες και οι παίκτες μας δεν έχουν ξαναπαίξει με τόσο λαό,οπότε και ελπίζω να μην αγχωθούν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω πως θα είναι καλό τέστ για όσους παίκτες έχουν @@ και για όσους μπορούν να φοράνε την φανέλα με τον δικέφαλο.

Ανάθεμα με που δεν πήρα εισιτήριο πρίν 3-4 μέρες όταν έβρισκα ακόμα. Άσχέτως αποτελέσματος , ξέρεις απο πρίν οτι θα γίνει πάρτυ απο τα λίγα που δεν χάνονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το βλέπω 50-50, ο Ολυμπιακός είναι ένα χάλι μαύρο μεν, αλλά δεν παύει να έχει κάνα δυο παίχτες που μπορεί να κάνουν ανά πάσα στιγμή ζημιά, κι εμείς κάνα δυο που μπορεί να κάνουν ανά πάσα στιγμή γκέλα.

Σε όλα τα υπόλοιπα τους έχουμε, κίνητρο - τρεξίματα - ομάδα (με την έννοια της ομάδας και όχι των μονάδων) και κόσμος.

 

Νομίζω θα εξαρτηθεί πολύ και από την τύχη. Αν φάμε γκολ μπορεί να μας κόψει τα πόδια.

Αν φάνε αυτοί και δώσουν παραπάνω χώρους θα τους γλεντήσουμε στην κόντρα.

Δεν υπολόγισες την πριονοκορδέλα στην περίπτωση που δεν καθαρίσουν με γρήγορο γκολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κολοβετσιος λεει δεν θα παιξει βασικος, αφου ερχεται και απο τραυματισμο, αλλα θα τα εδινε ολα πιστευω μιας και ειναι φουλ Παναθηναικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ένα μεγάλο καλό που έγιναν έστω και αυτά τα μικρά επεισόδια.

 

Προσπαθούσε η ποδοσφαιρική μασονεία να μας πείσει ότι η πολιτική ηγεσία υπερβάλει, ότι δεν λύνονται έτσι τα προβλήματα, ότι ότι ότι...

 

Ε, στο πρώτο ματς με κόσμο μετά από 20 μέρες πάλι τα ίδια.

 

Ελπίζω να σκληρύνουν τη στάση τους όσο γίνεται περισσότερο.

 

Ίσως ξαναπάμε μια μέρα κι εμείς στο γήπεδο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...