Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Μόνο στο γκολ πρέπει να περάσει ολόκληρη η μπάλα τη γραμμή. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις, με το που περάσει ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ την γραμμή (πλάγιο, out, corner) υπάρχει παράβαση. Άρα υπάρχει πλάγιο.</p>

<p> </p>

<p>Χέρι υπάρχει μόνο άμα είσαι ΑΕΚ. Λυπάμαι φίλοι μου, δεν υπάρχει χέρι.</p>

 

Πρέπει ν ξαναδείς τους κανονισμούς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν υπολόγισες την πριονοκορδέλα στην περίπτωση που δεν καθαρίσουν με γρήγορο γκολ.

Τι σας έλεγα;

 

Αν πάντως σας λέγανε Ντνίπρο ή τέλος πάντων δεν ήσασταν ελληνική ομάδα, άνετο διπλό στο Καραισκάκη και τουλάχιστον Χ σήμερα--->άνετη πρόκριση επί του διορισμένου. Ατυχήσατε όμως και τύχατε με τη δυσωδία του ελληνικού αθλητισμού, σε ελληνική διοργάνωση.

 

10168043_665328626944365_494685673305980

 

Ρουφήξτε και τα -3 σας οσονούπω και τα λέμε από του παραχρόνου στην Α εθνική . btw θέλει ένα χέρι βρωμόξυλο, όταν επί 2 διαδοχικά ματς πάει και προκαλεί επιδεικτικά και με το που προκύπτει το ντου το οποίο επιζητά κάνει 0-100 σε 2 δευτερόλεπτα προς την αντίθετη κατεύθυνση. Είναι κρίμα να μην τον πιάσει κάποιος εφόσον το προκαλεί και το επιζητά:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PBmJL21Ff8M&feature=youtu.be

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που έβαλες και το βίντεο :D

 

Κοντρόλ με το χέρι!

 

Προφανώς δεν εχεις παιζει winning eleven , σεντρα με Ο και κλασικο κωλοφαρδο γκολ με στηθος αφου εχεις πατησει 1000 φορες τετραγωνο αλλα δεν σηκωθηκε ο μλκς ο επιθετικος για κεφαλια  :-D

100% κοντρολάρει με το χέρι,και λανθασμένη θέση του διαιτητή.

 

η φωτο ειναι οταν η μπαλα εχει φυγει και φαινεται στο υψος του χεριου, κλασικη οφθαλμαπατη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο στο γκολ πρέπει να περάσει ολόκληρη η μπάλα τη γραμμή. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις, με το που περάσει ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ την γραμμή (πλάγιο, out, corner) υπάρχει παράβαση. Άρα υπάρχει πλάγιο.

 

Χέρι υπάρχει μόνο άμα είσαι ΑΕΚ. Λυπάμαι φίλοι μου, δεν υπάρχει χέρι.

 

Δεν ισχυει αυτο που λες , παντου ισχυει το περι ολοκληρης μπαλας 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

η φωτο ειναι οταν η μπαλα εχει φυγει και φαινεται στο υψος του χεριου, κλασικη οφθαλμαπατη 

 

Για τα δικά σου μάτια μπορεί να είναι οφθαλμαπάτη, για τα δικά μου και των φίλων Ολλανδών που το είδαμε μαζί είναι κανονικό στρώσιμο με το χέρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...