Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

fuku μας εσκισε χθες το Sac - Was. Ειχε 110 ποντους στο ημιχρονο και τελειωσε με 190. Ελεος!

ναι φιλε εμενα μου γαμησε το ΧΙΟΥΣΤΟΝ που το ειχα οβερ 106.5 παρα τριχα (125-80) αλλιως θα πηγαινα για τρελλλλο ταμειο 350+Ε αλλα περασε ενα αλλο με τους warriors και τα βγαλαμε περα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε εμενα μου γαμησε το ΧΙΟΥΣΤΟΝ που το ειχα οβερ 106.5 παρα τριχα (125-80) αλλιως θα πηγαινα για τρελλλλο ταμειο 350+Ε αλλα περασε ενα αλλο με τους warriors και τα βγαλαμε περα

 

Κηδεια αδερφε. 50αρι ειχες ριξει και εκει? Αφηνει η bet διπλο στοιχημα σε ιδιο αγωνα?

Δωσε κανα προγνωστικο αμα βλεπεις τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 εριξα στο χαμενο.... αφηνει αν ειναι να παιξεις τα οβερ και καποια αλλα πονταρισματα παικτων κλπ

 

lakers UNDER 195.5 (1,90) και νικη (1,27) συνολο (2,42) BET365

 

JUVE 2 ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΤΕ ΣΤΟ LIVE ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ

 

σημερα ηθελα να κανω μια τρελα να δουμε θα μου βγει... συστημα 5-6 το εβαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 εριξα στο χαμενο.... αφηνει αν ειναι να παιξεις τα οβερ και καποια αλλα πονταρισματα παικτων κλπ

 

lakers UNDER 195.5 (1,90) και νικη (1,27) συνολο (2,42) BET365

 

Eχει πονταρισματα παικτων η bet365?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθολου καλα δεν τα πηγα χθες εσπασε των Lakers το Under αυτη η ομαδα ειναι απιστευτη εφαγε 106 ποντους απο τους ανυπαρκτους αν και τις περρισοτερες φορες παιζω τα over λογω NBA.

 

στο αλλο ματς απιστευτη κωλοφαρδια απο την Lazio μια φαση ενα Goal και μετα κλειστηκε και το εφαγε στο 92 και εβαλε Goal στο 96 τι να πω αυτη η ομαδα εχει αστρο.

 

ευχομαι σημερα να πανε καλυτερα τα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιους εννοεις? Βασικα δεν εχω παρακολουθησει και πολυ τις εξελιξεις σχετικα με book που πηραν αδειες κλπ. Εγω τα τελευταια χρονια παιζω μονο bet365 και betclic. Η betclic μας αφησε επομενως μονο στην 365 παιζω πλεον.

Ακουω πολλους να λενε για goalbet π.χ. αλλα ακουω και πολλα παραπονα. Και φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια να βαλω τα λεφτα μου σε τετοιες εταιρειες.

Επομενως ποιους λες νομιμους και αν προτεινεις κανεναν.

Συγνωμη δεν προσεξα την ερωτηση σου. Προσωπικα παιζω στην Paddy Power γιατι εχω ακουσει οτι απο αυτους που εχουν παρει προσωρινα αδεια ειναι η εντιμοτερη.Μεχρι στιγμης δεν ειχα καποιο προβλημα.

 

Ψαξε και εσυ λιγο,βρες κανενα φορουμ παικτων,να δεις αποψεις και εμπειριες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλάσσικο τι βλεπουμε?

 

προσωπικα οβερ 1,5 στο ημιχρονο εγω @2.1 το οποιο θα το συνδυασω μαζι G/G tottehnam @1.72 και G/G Benfica στην ιδια αποδοση

 

το πρωτο ειναι καθαρα εμπνευση και με ικανοποιει η αποδοση για να το ρισκαρω

 

στην αγγλια η τοτεναμ ερχεται απο αποκλεισμο στο κυπελο αλλά ειναι χωρις ηττα 7 αγωνες στο πρωταθλημα 4-3-0, απο την αλλη, η νοριτσ τα παει χαλια στο πρωταθλημα που ειναι χωρις νικη τα τελευταια εξι παιχνιδια(πεντε ηττες)

 

αν ηθελα παραπανω ρισκο ισως πονταρα στο Χ αλλα νομιζω οτι θα σκοραρουν και οι 2 ομαδες λογω εδρας

 

απο την αλλη στην πορτογαλια,συνδυασμος κυππελο και μπενφικα ,εχω την εντυπωση οτι απλα θα προσπαθησει να βαλει πιο πολλα απο οτι θα φαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω σημερα θα παω με ΡΕΑΛ γιατι τα εχει χασει ολα και θελει να αποδειξει οτι ειναι "κατι"
θα το παιξω DNB στο 2,30
κανα 2-1 βλεπω στο ματς με γκολ του κλαψα     --------  (1-1)
 
ΕΒΕΡΤΟΝ 1 & ΟΒΕΡ (2-1)
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΟΒΕΡ 4,5 (2-2)
ΦΟΥΛΑΜ ΟΒΕΡ (3-1)
 
update: παρα τριχα να κατσει η τριαδα αλλα παλι καλα εβγαλα 150+ στο live betting

Επεξ/σία από fuku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρισκαρω σημερα με Norwich. Ασιατικο χαντικαπ  +0,5 , +1. 1,850 Κερδιζουμε με 1Χ και αν ερθει διπλο με ενα γκολ διαφορα,θα χασουμε μονο το μισο μας ποσο ,το αλλο μισο επιστρεφεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...