Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχει να κανει με αυτο ..

Και σου ξαναλεω περαστικα φιλε μου ....

Δε φταιω εγω που ασχοληστε με οτι κανει ο Μαρινακης και βγαινετε αμεσως να φωναξετε ....

Για δε φωναζες με τον Βιερινια ??

 

Αρα φωναζεις μονο εκει που σε συμφερει ...

Αυτο για μενα ειναι προβλημα...

Εξου και τα περαστικα ...smile.gif

 

Ελα ρε φιλε να πουμε..Ο πρεοδρος σου που μιλαει για ολα και για ολους μας ειχε απειλησει οτι θα μας πει πως ανεβηκε ο πανσεραικος περσι στην Α'Εθνικη θα βγει να μας τα πει αυτα? Θα βγει να μας κανει το καμποσο με αλλους η μονο οταν καιγεται η γουνα του?

Ειπαμε μερικοι το εχετε και απορια κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αλλου τα κολπακια με το ποιος παιζει μπαλα και τα λοιπα. Και ο κυραστας μπαλαρα επαιζε αλλα το πρωταθλημα το επαιρνε αλλος.

 

Ρε ποιά μπάλα και πράσινα άλογα?

 

Φουλ του κατενάτσιο μέσα στην Τούμπα? Θα μας τρελάνετε? Μιλάμε για νοοτροπία ομαδούλας. Ο Βόλος πήγε μέσα στη Τούμπα, έπαιξε ανοιχτά και πήρε Χ. Εσύ με 10 πίσω από τη γραμμή της μικρής περιοχής κατάφερες να κερδίσεις, συγχαρητήρια...

 

Ελα ρε φιλε να πουμε..Ο πρεοδρος σου που μιλαει για ολα και για ολους μας ειχε απειλησει οτι θα μας πει πως ανεβηκε ο πανσεραικος περσι στην Α'Εθνικη θα βγει να μας τα πει αυτα? Θα βγει να μας κανει το καμποσο με αλλους η μονο οταν καιγεται η γουνα του?

Ειπαμε μερικοι το εχετε και απορια κιολας..

 

Ας βγει να μας τα πει ο Πατέρας αυτά, που τα ξέρει από πρώτο χέρι. Και ο Τζίγκερ επίσης που του λείπουν κάτι μυριάκια από την ΠΑΕ, τα οποία κατέληξαν σε Σπαθάτες τσέπες. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ποιά μπάλα και πράσινα άλογα?

 

Φουλ του κατενάτσιο μέσα στην Τούμπα? Θα μας τρελάνετε? Μιλάμε για νοοτροπία ομαδούλας. Ο Βόλος πήγε μέσα στη Τούμπα και έπαιξε ανοιχτά, και πήρε Χ, εσύ με 11 πίσω από τη γραμμή της μικρής περιοχής κατάφερες να κερδίσεις, συγχαρητήρια...

 

Εγώ έκανα και μία φάση πριν το 85', και δεν έπαιζα και για... την πρόκριση :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε φιλε να πουμε..Ο πρεοδρος σου που μιλαει για ολα και για ολους μας ειχε απειλησει οτι θα μας πει πως ανεβηκε ο πανσεραικος περσι στην Α'Εθνικη θα βγει να μας τα πει αυτα? Θα βγει να μας κανει το καμποσο με αλλους η μονο οταν καιγεται η γουνα του?

Ειπαμε μερικοι το εχετε και απορια κιολας..

 

Οκ ....

Εμενα το προβλημα μου ειναι γιατι καθε φορα βγαινετε και φωναζετε .. ??

Δλδ με τον Κωτσολη τι εγινε .. ??

Σιγα μη χαλασω την διαθεση μου για τετοια θεματα ....

Klain main ... ( τα παω καλα kone ?? )

 

Απλα σου λεω πως ολοι φωναζουν οταν τους συμφερει μονο ....

Προκαταληψη σε ολα ....

.

 

Και φυσικα στα @@ μου κι αν δεν επαιζε ο Μιραλας ....

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και φυσικα στα @@ μου κι αν δεν επαιζε ο Μιραλας ....

 

 

Κανέναν δεν απασχολεί το αν θα παίξει η όχι ο Μιραλάς. Μην σου πω προτιμώ να παίζει. ;)

 

Αλλού είναι το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ποιά μπάλα και πράσινα άλογα?

 

Φουλ του κατενάτσιο μέσα στην Τούμπα? Θα μας τρελάνετε? Μιλάμε για νοοτροπία ομαδούλας. Ο Βόλος πήγε μέσα στη Τούμπα, έπαιξε ανοιχτά και πήρε Χ. Εσύ με 10 πίσω από τη γραμμή της μικρής περιοχής κατάφερες να κερδίσεις, συγχαρητήρια...

 

Ας βγει να μας τα πει ο Πατέρας αυτά, που τα ξέρει από πρώτο χέρι. Και ο Τζίγκερ επίσης που του λείπουν κάτι μυριάκια από την ΠΑΕ, τα οποία κατέληξαν σε Σπαθάτες τσέπες. :whistle:

 

Εγω μιλαω για την ομαδα του κυραστα τωρα αν εσυ μου μιλας για τα κοκκινα αλογα...Καλημερα

Επισης αλλη μια χρονια η αεκ επαιξε μπαλα αλλα σε ετρωγε ο κωλος σου να το παρεις οποτε επινοησαμε τον τροπο στα χαρτια. Οχι μην μου πεις οτι σε δικαιωσε το cas κανεις δεν σε δικαιωσε. Η αποφαση ηταν οτι η καλαμαρια δεν ειχε εννομο συμφερον(δηλαδη την παραμονη στην κατηγορια). Βεβαια την σφαγη που ακολουθησε τοτε για να πεσει η καλαμαρια κανεις δεν την υπολογισε ετσι?

 

Και στην τελικη ρε φιλαρακι τι σε νοιαζει εγω πως επαιξα. Ευνιοηθηκα καπου και σε πειραξε? Γουσταρω να γινει το ιδιο και στο καραισκακη. θα το φυσας και δεν θα κρυωνει..

 

Καλα για τις σπαθατες τσεπες τις γνωριζεις καλυτερα απο τον μπαμπα..οπως και τις παπουτσελειες τον μποροθρυλο πουν τον αδικησε το δικαστηριο και ολα τα αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα και μία φάση πριν το 85', και δεν έπαιζα και για... την πρόκριση :rolleyes:

 

Μεγαλεία. Αξίζεις πρωτάθλημα, κύπελλο και διηπειρωτικό άμα λάχει. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανέναν δεν απασχολεί το αν θα παίξει η όχι ο Μιραλάς. Μην σου πω προτιμώ να παίζει. ;)

 

Αλλού είναι το θέμα.

 

To θεμα ειναι οτι κανει οτι γουσταρει ο Μαρινακης .. ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλεία. Αξίζεις πρωτάθλημα, κύπελλο και διηπειρωτικό άμα λάχει. :whistle:

 

Δεν ξέρω πως έχεις συνηθίσει να αντιμετωπίζεις τους συνομιλητές σου, αλλά σε μένα δεν πιάνει. Μην κάνεις τον κόπο. :)

 

Αν έχεις κάτι να προσθέσεις κάντο.

 

 

To θεμα ειναι οτι κανει οτι γουσταρει ο Μαρινακης .. ???

 

Φυσικά. Ποιος νοιάζεται για το αν θα παίξει ο Μιραλάς, που παραπατάει τον τελευταίο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως έχεις συνηθίσει να αντιμετωπίζεις τους συνομιλητές σου, αλλά σε μένα δεν πιάνει. Μην κάνεις τον κόπο. :)

 

Αν έχεις κάτι να προσθέσεις κάντο.

 

Συνήθως ακολουθώ το ύφος τους.

 

Εγω μιλαω για την ομαδατου κυραστα τωρα αν εσυ μου μιλας για τα κοκκινα αλογα...Καλημερα

Επισης αλλη μια χρονια η αεκ επαιξε μπαλα αλλα σε ετρωγε ο κωλος σου να το παρεις οποτε επινοησαμε τον τροπο στα χαρτια. Οχι μην μου πεις οτι σε δικμαιωσε το cas κανεις δεν σε δικαιωσε. Η αποφαση ηταν οτι η καλαμαρια δεν ειχε εννομο συμφερον(δηλαδη την παραμονη στην κατηγορια). Βεβαια την σφαγη που ακολουθησε τοτε για να πεσει η καλαμαρια κανεις δεν την υπολογισε ετσι?

 

Και στην τελικη ρε φιλαρακι τι σε νοιαζει εγω πως επαιξα. Ευνιοηθηκα καπου και σε πειραξε? Γουσταρω να γινει το ιδιο και στο καραισκακη. θα το φυσας και δεν θα κρυωνει..

 

Καλα για τις σπαθατες τσεπες τις γνωριζεις καλυτερα απο τον μπαμπα..οπως και τις παπουτσελειες τον μποροθρυλο πουν τον αδικησε το δικαστηριο και ολα τα αλλα...

 

Δεν με νοιάζει καθόλου πως παίζεις. Εξάλλου στο Καραϊσκάκη η ταρίφα θα είναι από 2 και πάνω και αν θέλεις βάζεις και το πούλμαν μπροστά.

Τώρα που κολλάει η ομάδα του Κυράστα με αυτό το συνοθύλευμα που έπαιξε 1 παιχνίδι μπάλα και κάποιοι θυμήθηκαν ότι υπάρχει, δεν το καταλαβαίνω.

 

Πήγαμε στο Cas το θεματάκι πάλι? Για τη μεταγραφή Κοτσώλη θα μας πεις τπτ ή ότι σε βολεύει? Ή μήπως δεν θα πήγαινε στο Cas ο Τζίγκερ τότε? Αυταπατάσαι ή να έχουμε να λέμε για τον κακό Ολυμπιακό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ακολουθώ το ύφος τους.

 

 

Όχι μην μου το κάνεις αυτό, μην με μειώνεις έτσι. :-D

 

Αν έχεις λοιπόν κάτι σοβαρό να αντιπαραθέσεις για την απόδοση του ολυμπιακού, αναμένω. Γιατί το παραμυθάκι με τον Πάοκ δεν πιάνει. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ακολουθώ το ύφος τους.

 

 

 

Δεν με νοιάζει καθόλου πως παίζεις. Εξάλλου στο Καραϊσκάκη η ταρίφα θα είναι από 2 και πάνω και αν θέλεις βάζεις και το πούλμαν μπροστά.

Τώρα που κολλάει η ομάδα του Κυράστα με αυτό το συνοθύλευμα που έπαιξε 1 παιχνίδι μπάλα και κάποιοι θυμήθηκαν ότι υπάρχει, δεν το καταλαβαίνω.

 

Πήγαμε στο Cas το θεματάκι πάλι? Για τη μεταγραφή Κοτσώλη θα μας πεις τπτ ή ότι σε βολεύει? Ή μήπως δεν θα πήγαινε στο Cas ο Τζίγκερ τότε? Αυταπατάσαι ή να έχουμε να λέμε για τον κακό Ολυμπιακό?

 

Λοιπον τοτε τι μας λες για την μπαλαρα του ολυμπιακου?

Ποτε επαιξες μπαλαρα?

Γιατι μου λεει ο αλλος παιζει 30 λεπτα ο γαυρος να παρει το πρωταθλημα..Οταν δεν τα παιζε τα 30λεπτα ο γαυρος και το επαιρνε το πρωταθλημα ηταν καλα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως έχεις συνηθίσει να αντιμετωπίζεις τους συνομιλητές σου, αλλά σε μένα δεν πιάνει. Μην κάνεις τον κόπο. :)

 

Αν έχεις κάτι να προσθέσεις κάντο.

 

 

 

 

Φυσικά. Ποιος νοιάζεται για το αν θα παίξει ο Μιραλάς, που παραπατάει τον τελευταίο καιρό.

 

Με τον Κωτσολη μπορεις να μου πεις τι εγινε .. ??

Και με τον Βιερινια .. ??

Για δε φωναζες τοτε .. ?

Που ησουν .. ???

 

Αλλα οπως ειπα οταν σας συμφερει φωναζετε και σας φαινονται ολα πονηρα ....

Και δε λεω πως ο Μαρινακης εκανε καλα που πηγε και εβαλε τις φωνες αλλα ενταξει σιγα μη κατσω να σκασω κι ολας λες και δε γινονται καθε μερα αυτα....

Ο καθε παραγονατς τα δικα του θελει να περασει ...

 

 

Τελος παντων συνεχιστε εσεις ....

Εγω βαρεθηκα αυτη τη συζητηση .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κάθε παράγοντας τα δικά του θέλει να περάσει?

Και τώρα που ο δικός σου μας κάνει επίδειξη μας λες και περαστικά?

Έτσι είμαστε σαν λαός, με πράγματα που θα έπρεπε να ντρεπόμαστε το παίζουμε και μάγκες.

Και εδώ βέβαια φαίνεται και όσοι μας το παίζουν αντικειμενικοί και χαλαροί όσο είναι από κάτω, πως μας τα γυρνάνε όταν είναι από πάνω.

 

Ρε παιδιά τόση αντικειμενικότητα που μπορώ να βρω κι εγώ?

Να ζητάω αντικειμενικόπιτα στο φούρνο?

 

Τέλος πάντων, έγκλημα κατά της Ελλάδας.

Έγραψε και δεν ξεγράφει.

Ο σκαι μετά το 1821 θα γυρίσει και τη μαρινακιάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...