Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=M7G1yKREEXo

 

 

@Slim

 

Αν δε θες να καταλαβεις τι γραφω και σαρεσει να βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα για να δημιουργεις εντυπωσεις ειναι δικο σου προβλημα ....

Αλλα μη το κανεις με μενα σε παρακαλω .... smilie.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.youtube.com/watch?v=M7G1yKREEXo

 

 

@Slim

 

Αν δε θες να καταλαβεις τι γραφω και σαρεσει να βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα για να δημιουργεις εντυπωσεις ειναι δικο σου προβλημα ....

Αλλα μη το κανεις με μενα σε παρακαλω .... smilie.png

 

Κανένα αυθαίρετο συμπέρασμα.

Βλέπεις την προεδράρα σου να κάνει ότι γουστάρει αυτή τη στιγμή στο ελληνικό ποδόσφαιρο και πουλάς πνεύμα.

Δεν μου αφήνεις και πολλά να παρερμηνεύσω.

 

Αυτά από εμένα. Δεν θα σε ενοχλήσω άλλο.

Ήδη κουράστηκα ο γέροντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα αυθαίρετο συμπέρασμα.

Βλέπεις την προεδράρα σου να κάνει ότι γουστάρει αυτή τη στιγμή στο ελληνικό ποδόσφαιρο και πουλάς πνεύμα.

Δεν μου αφήνεις και πολλά να παρερμηνεύσω.

 

Αυτά από εμένα. Δεν θα σε ενοχλήσω άλλο.

Ήδη κουράστηκα ο γέροντας.

 

 

 

Πουλαω πνευμα οχι γιατι γ@@αει ο προεδρος μας ...

Αλλα για σας που τρωγεστε σαν τα κορακια καθε φορα που κανει κατι ο Ολυμπιακος ενω τα κανουν κι αλλες ομαδες τα ιδια ( Βιερινια , Κωτσολης) ....

Στο ελλαντα ζουμε ...Wake Up ....

 

Απλο ..??

Κι ομως τοσο δυσκολο να το καταλαβεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσότερη προσήλωση στην οθόνη φίλτατε, γιατί αν το έκτρωμα που παρουσιάζει ο διορισμένος, χωλαίνοντας ακόμα και στα φιλικά το θεωρείς σπουδαία μπάλα, κάτι πάει ΠΟΛΥ στραβά.

 

Η διακωμώδηση του πρωταθλήματος συνεχίζετε από τον κύριο Μαρινάκη. Άρχισε κάπου τον Σεπτέμβρη και συνεχίζεται με αμείωτο ρυθμό μέχρι τώρα. Ξέρει σε ποια ομάδα βρίσκεται, ξέρει τους οπαδούς της και κάνει αυτά που πρέπει.

 

ΝΑ τον χαίρεστε, και να σας χαιρόμαστε.

 

Απλα ελληνικα μιλαω πιστευς ειναι κατανοητα απο ολους. 10-30λεπτα μπαλα και αυτα στο καραισκαη 1 ιμιχρονο με το παο κ κανα 30λεπτο με μας. Τωρα αμα εσυ δεν το βλεπεις η δεν θες να το δεις ειναι δικο σου προβλημα. αλλα στιν ελλαδα ζουμε και επειδη βλεπουμε 10-30λεπτα μπαλα μια στο τοσο ειναι αξιο αναφορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ελληνικα μιλαω πιστευς ειναι κατανοητα απο ολους. 10-30λεπτα μπαλα και αυτα στο καραισκαη 1 ιμιχρονο με το παο κ κανα 30λεπτο με μας. Τωρα αμα εσυ δεν το βλεπεις η δεν θες να το δεις ειναι δικο σου προβλημα. αλλα στιν ελλαδα ζουμε και επειδη βλεπουμε 10-30λεπτα μπαλα μια στο τοσο ειναι αξιο αναφορας

 

Άμα σου αρέσει εσένα η μπάλα (ή ποια????) που παίζουν οι γαύροι να πας να τους κεράσεις μια πάστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα σου αρέσει εσένα η μπάλα (ή ποια????) που παίζουν οι γαύροι να πας να τους κεράσεις μια πάστα.

 

οτι νανε ειστε μερικοι εδω μεσα. Μεχρι και οι πιο φανατικοι βαζελοι δημοσιογραφοι το παραδεχοντε οτι πεζει ο οσφπ 5-10 1ιμιχρονο(και αυτο στο καραισκαη γιατι εξω....) μπαλα και δω πατε να μασ βγαλετε τρελους. Μηπως πεζει μπαλα κανεις αλος κ δν το ξερω ο παο η αεκ ο παοκ ??? γιατι αμα ειναι ετσι παω πασο να κατσω εγω να βλεπω τον οσφπ κ σεις να το γυρισετε στο βολει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς δεν ξέρουμε μπάλα. Εσύ που ξέρεις να πας να πάρεις και διαρκείας στο καραισκάκη.

Μαθήματα ποδοσφαίρου όμως μην μας κάνεις.

 

δε κανω μαθηματα ουτε διαρκειας θα παρω αυτο που βλεπω λεω αμα εσεις ειστε κολημενοι δεν φταιω εγω

 

και την ηρωνεια να πας να τη πουλησεις αλου,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι να το παρει αυτος που πεζει 30 λεπτα μπαλα και οχι αυτος που σερνεται απο τιν αρχη της χρονιας οπως η ομαδα μου η αεκ η ο παο.

 

και επειδη δεν αρχισα να βλεπω μπαλα φετος εχω δει διαιτισιες και διετισιες υπερ του οσφπ και μη μου πεις οτι φετος γινετε κατι αντιστοιχο...

 

τωρα οσο για τη διατισια αμα δεν κανει οργια ο διατητις και απλα δινει κανα φαουλ αναποδα και σε παιζει 60-40 αμα εχεις καλυτερη ομαδα κερδιζεις τισ περισσοτερες φορες.

 

εγω προσωπικα θελω να κερδιζει αυτος που παιζει μπαλα οσο και αν ειναι αυτο. και δεν μιλαω για ολα τα παιχνιδια μιλαω για τη πρωτη 4αδα

 

Το πρώτο να το κάνεις πρόταση στον πλατινί....

 

Αν σε παίζει 60-40 μπορείς να κερδίσεις ε?

Μήπως είσαι πιτσιρικάς?

 

Και ολοκληρώνεις θεικά. Εσύ άλλα θέλεις στην πρώτη 4άδα άλλα στους υπόλοιπους. Μόνο εγώ δεν σε πιάνω?

 

Ντεμεκ (γουστάρω) αεκτζης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα θελω να κερδιζει αυτος που παιζει μπαλα οσο και αν ειναι αυτο.

 

Βλέπεις λάθος παιχνίδι. Βρες κάποιο πιο δίκαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο να το κάνεις πρόταση στον πλατινί....

 

Αν σε παίζει 60-40 μπορείς να κερδίσεις ε?

Μήπως είσαι πιτσιρικάς?

 

Και ολοκληρώνεις θεικά. Εσύ άλλα θέλεις στην πρώτη 4άδα άλλα στους υπόλοιπους. Μόνο εγώ δεν σε πιάνω?

 

Ντεμεκ (γουστάρω) αεκτζης...

 

Που ειναι το παραξενο δηλαδη να παιρνει πρωταθλημα αυτος που παιζει τη καλυτερη μπαλα ? ελπιζω να μη τα σκεφτεσαι αυτα που γραφεις γιατι αμα το σκεφτεσαι.....

 

Ναι πιτσιρικας ειμαι και εχω δει την αεκ να κερδιζει παιχνιδια με πολυ χειροτερη διατισια απο 60-40 επειδη επαιζε καλυτερη μπαλα μερικες φορες γινετε αλλες οχι.

 

Γραφω "εγω προσωπικα θελω να κερδιζει αυτος που παιζει μπαλα οσο και αν ειναι αυτο" αυτα τα παιχνιδια βλεπω της πρωτης 4αδας για αυτα μπορω να εχω αποψη για το ποιος πεζει μπαλα και ποιος οχι. μηπως εισαι εσυ πολυ πιτσιρικας και δεν εχεις μαθει ακομα αναγνωση?

 

θα πεις εσυ εμενα ντεμεκ αεκτζη? χαχαχχαχααχ εισαι το λιγοτερο αστειος κ φυσικα αυτα που λες εχουν βαση :-( για πες μας και τη ομαδα εισαι να γελασω κιαλο

 

Βλέπεις λάθος παιχνίδι. Βρες κάποιο πιο δίκαιο.

 

λαθος παιχνιδι δε βλεπω λαθος πρωταθλημα βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος παιχνιδι δε βλεπω λαθος πρωταθλημα βλεπω

 

Όλοι βλέπουμε λάθος πρωτάθλημα. Ιδιαίτερα μετά από αυτό που έγινε στο ManU - ManCity, δε χωράει αμφιβολία. Ποδοσφαιρικό παραμύθι, πραγματικά.

 

Βέβαια ακόμη κι εκεί, δεν κέρδισε ο καλύτερος. Απλά έτσι είναι το παιχνίδι. Λυπάμαι. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...