Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και να το μοιραστεί ποιες είναι οι πιθανότητες να το βάλεις να παίξει και να μην φας ban?

Μέχρι της 10/11 κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια την πρωτη φορα εδωσα το χβοχ μου για φλασαρισμα. τωρα θελω να το φλασαρω εγω μονος μου.

 

Ασ μουσ τειλει καποιος prive ενα λινκ παρακαλω να διαβασω τιο χρειαζεται.

 

Το Lite-On drive εχω και Jasper μητρικη.

 

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν πάρω κάτι τέτοιο http://www.ipshop.gr/product-id-32593.html ,σε συνδιασμο με έναν σταθεροποιητή τάσης παίζει να το σώσω το xbox απο rod?ή έστω να μοιώσω τις πιθανότητες?έχω falcon μητρική.επίσης αν παίζω live με γνήσιο game έχω πάλι πιθανότητες να την φάω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα να μην αγοράσεις επ ουδενί κάτι τέτοιο γιατί όχι μόνο δεν προστατεύεις το 360 σου αλλά το πας ποιο γρήγορα σε rrod και αυτό γιατί το συγκεκρημενο παίρνει ρεύμα από το ρεύμα του 360 με αποτέλεσμα να μειώνει την τάση που θέλει το 360 για να δουλέψει οπότε...

image.php?object_type=detailed&image_id=7883

 

Όσο για το live ότι και παιχνίδια να παίζεις ofline με ή χωρίς δίσκο λένε ότι καταγράφονται και με το που συνδεθείς στο live στέλνονται στην microsoft οπότε δεν υπάρχει σίγουρος και ασφαλής τρόπος να μην φας ban καθότι όλα όσα ακούγονται περί live είναι απλά θεωρίες και τίποτα εξακριβωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθεροποιητης παντα βοηθαει αλλα οι falcon εχουν προβληματακια με θερμοκρασιες...

Αν παιζεις live σημασια δεν εχει μονο το παιχνιδι που παιζεις εκεινη τη στιγμη αλλα και οτι υπαρχει αποθηκευμενο στον σκληρο σου... αν παραδειγματος χαρη εχεις κατεβασει και παιζεις ενα παιχνιδι 2,3,5 μερες πριν την επισημη κυκλοφορια του και ξεκλειδωσεις και achievements, αυτο αποθηκευει και ημερομηνια... μπαινοντας λοιπον στο live λες στην microsoft μονος σου οτι επαιζες πειρατικο στο μηχανημα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με την προσθήκη λίγων fan σε "στρατηγικά" σημεία του μηχανίματος μπορούμε να κάνουμε δουλεια?όλο αυτό το σκηνικό με το rod με έχει φοβήσει αρκετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call.Of.Duty.Modern.Warfare.2.Xbox360.RF-TL

Βγηκε στο TL .

Με προσοχη γιατι οσοι το παιξουν εχουν σοβαρες πιθανοτητες να φορεσουν το χειμερινο μαγιω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call.Of.Duty.Modern.Warfare.2.Xbox360.RF-TL

Βγηκε στο TL .

Με προσοχη γιατι οσοι το παιξουν εχουν σοβαρες πιθανοτητες να φορεσουν το χειμερινο μαγιω.

 

Τι wave είναι αρχηγέ;Ξέρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι wave είναι αρχηγέ;Ξέρεις;

 

Ειναι Wave 4.

 

Νεο ban wave επιβεβαιωμενο απο την Microsoft τις τελευταιες μέρες.

Κατι μου λεει πως το COD:MW2 είναι ενα καλο παραγαδι που θα πιαστουν πολλα ψαρακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...