Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι equi1908 έχει απόλυτο δίκιο ο mr_terror.

 

Και όχι απλά υπάρχει περίπτωση να παίξει αλλά είναι δεδομένο ότι θα παίξει.

Είδες που σου είπα αρχικά ότι το ποιο πιθανό είναι να έχεις βάλει λάθος layerbreak. Είδες που βγήκα αληθινός.

Το άλλο που σε ρώτησα τι firmware έχει βάλει ο modguru στο 360 σου δεν μου απάντησες.

 

Τώρα το που είδες ότι χρειάζεται να βάλεις αυτό το layerbreak για xbox360 παιχνίδια ο θεός και η ψυχή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε 1913760 και θα δεις οτι θα παιξει το παιχνιδι.

 

thanks! 8a to kanw opws les..

 

Ναι equi1908 έχει απόλυτο δίκιο ο mr_terror.

 

Και όχι απλά υπάρχει περίπτωση να παίξει αλλά είναι δεδομένο ότι θα παίξει.

Είδες που σου είπα αρχικά ότι το ποιο πιθανό είναι να έχεις βάλει λάθος layerbreak. Είδες που βγήκα αληθινός.

Το άλλο που σε ρώτησα τι firmware έχει βάλει ο modguru στο 360 σου δεν μου απάντησες.

 

Τώρα το που είδες ότι χρειάζεται να βάλεις αυτό το layerbreak για xbox360 παιχνίδια ο θεός και η ψυχή του.

 

chill out boy... σε ολα σου απαντησα. διαβασε παραπανω.. και χαλαρωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φορτωστε απλα το .DVD αρχειο για καψιμο ..η τελος παντων αφου θελετε να βαλετε νουμερο στο ImgBurn ανοιχτε το .DVD και γραφει μεσα το σωστο layerbreak.

 

Και την επομενη φορα φροντιστε να παιρνετε τις πληροφοριες σας απο εγκυρες πηγες οχι απο φορουμ απομιμησεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φορτωστε απλα το .DVD αρχειο για καψιμο ..η τελος παντων αφου θελετε να βαλετε νουμερο στο ImgBurn ανοιχτε το .DVD και γραφει μεσα το σωστο layerbreak.

 

Και την επομενη φορα φροντιστε να παιρνετε τις πληροφοριες σας απο εγκυρες πηγες οχι απο φορουμ απομιμησεις ;)

 

ρε σεις παιδια δεν ξερω τι κοντρες παιζουν μεταξυ σας... τωρα ξεκινησα να ασχολουμαι και παω ψαχνοντας. βλεπω οτι εχεις και εσυ στην υπογραφη σου καποιο αντιστοιχο forum. θα το κοιταξω και αυτο να ενημερωθω πιο σφαιρικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα μπω στο τρυπακι να σχολιασω το φορουμ σου .. να εισαι καλα και να το ευχαριστιεσαι .... οπως κανω κι εγω . καλα που αναφερθηκε και το λαθος για να το διωρθωσω ευχαριστο πολυ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο και συ γκουρου, και το κραξιμο θα το γλιτωνες αν εστω δεν αντεγραφες ολες τις θεματικες ενοτητες και τις περιγραφες καρμπον. Μη πω για το screenshot του οδηγου που βαζετε και το logo μη σας το κλεψει κανεις τρομαρα σας χαχα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic:

μπηκα και ειδα τα site και μονο στα χρωματα διαφερουν... χαχαχαχαχ αυτα ειναι! ειμαι ps3 εγω απλα το αναφερω για να μη νομιζει κανεις οτι ειμαι βαλτος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι..ειδαμε το καλυτερο και πιο αναλυτικο FAIL.

Εκπλήσσομαι πάντως.. θες πραγματικά να βοηθήσεις δηλαδή τους ανίδεους... η να τους ψαρευεις για πελατες ? Το πρωτο μπορουσες να το κανεις και στο 360-gr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ τωρα προσπαθεις να κερδισεις εντυπωσεις η να ανοιξεις διαμαχη . ξεχνας φυσικα οτι με τις σκηνοθεσιες και την αρνητικη σου σταση με εδιωξες στην ουσια απο το φορυμ σου . κι οχι μονο εμενα αλλα και αλλα ατομα. ειδες οτι δεν ασχοληθηκα , ουτε εγω ουτε το ανυπαρκτο φορουμ μου με την παρτη σας ξανα .. οσο για τις πελατειακες σχεσεις πεστα σε κανενα αλο και μην ξεχνας οτι απο εκει που πας και τα παιρνεις εγω παω και τα ακουμπαω .. στην τελικη το φορουμ το εκανα προς οφελος μου και για να βοηθεισω τους πελατες μου δεν αρνηθηκα κατι τετοιο . εσυ αντιθετως το παιζεις και καλα οτι τα κανεις ολα αφιλοκερδος. μαγκια σου και μπραβο σου .... εμενα απο την αλη μου αρεσουν οι ειληκρηνεις κουβεντες και δεν λεω κατι τετοιο εγω εκανα το φορθμ κι οτι ηθελε προκυψει .. οσο για το αν βοηθαω η οχι .? καλυτερα ασε να το γνωριζουν τα ατομα που μπαινουν μεσα στο φορουμ κι οχι εσυ που κανεις λες και σου φαγαμε τους ΠΕΛΑΤΕΣ .. Mr Aφιλοκερδεια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α μπραβο, ασε λοιπον τα "θελαμε να το κανουμε ιδιο απλα με καλυτερους οδηγους" ...

Απ το φορουμ εσυ εδιωξες τον εαυτο σου με την κερδοσκοπικη σταση σου που ειναι εντελως αντιθετη με την ιδεολογια μας..δε σου φταιει κανενας αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πρέπει όλοι εμείς να διαβάζουμε τις προσωπικές αντεγκλίσεις σας...δεν το καταλαβαίνω!!! Δεν μπορείτε να τα "πείτε" μέσα από προσωπικά μυνήματα?

H λογική του forum δεν είναι για να δούμε ποιος την έχει πιο μεγάλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...