Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Hacking v2


Toufas
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παίδες έχει δοκιμάσει κανείς το iXtremeLT ;

Υπάρχει κανένας δοκιμασμένος οδηγός για την εγκατάστασή του;

 

σαφος και υπαρχει στην υπογραφη μου υπαρχει ενα φορουμ εκει θα βρεις βοηθεια και οτι οδηγο χρειαστεις στα ελληνικα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος, εδώ δεν έχω προχωρήσει ακόμα το Alan Wake (είμαι στο τέλος του δεύτερου episode), την έχω καταβρεί με το WC2010 και τώρα μας βαράνε αλύπητα με άλλα δύο απίστευτα παιχνίδια.

 

Το βράδυ θα δω το RDR, δεν αντέχω να περιμένω λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θα έπαιζα κάποτε GTA στην Άγρια Δύση ποιος να μου το έλεγε! Το παιχνίδι πραγματικά δεν παίζεται, εντελώς απίστευτο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια στεκει οτι μπορεις να flashareis το x-box 360 με usb χωρις να το ανοιξεις???? αν ναι... και υπαρχει κανεις που ξερει να με βοειθησει γιατι με ενδιαφερει..... ευχαριστω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες καλημέρα, ξέρει κανένας που μπορώ να κάνω jtag τη κονσόλα μου στα νότια προάστια (Καλλιθέα);

 

Απανήστε με πμ αν ξέρετε.

 

Θανξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μια ερωτηση να κανω. Αν παω σε ενα φιλο μου που εχει το xbox του αφλασαριστο και βαλω το σκληρο δισκο μου για να κανω update σε καποια παιχνιδια (στο xbox live) με δικο μου acount σε παιχνιδια που τα εχει γνησια o φιλος μου θα εχει κανα προβλημα σε μελλοντικο μπαναρισμα η κονσολα του; Αν γνωριζει κανεις ας απαντησει για να μην τον παρω στο λαιμο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...