Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς αν - και κυρίως που! - μπορούμε να βρούμε ελληνικούς υπότιτλους για τη σειρά "the king of queens" με τον Kevin James; Ολοκληρώθηκε αν δεν απατώμαι το 2007. Τώρα, στην ελληνική τηλεόραση, προβάλλεται κάποια σεζόν - δεν έχω ιδέα ποια είναι, μια και μόλις τώρα ανακάλυψα τη σειρά - και δεν ξέρω αν όντως έχουν κυκλοφορήσει κάπου ελληνικοί υπότιτλοι για όλες τις σεζόν. Στο http://subz.tv/home.php μεταφράζουν τώρα την πρώτη σεζόν - έχουν μεταφράσει μέχρι στιγμής 7 επεισόδια από τα 25 - αλλά εγώ ο μανιακός που έχω κατεβάσει ήδη και τις 9 σεζόν...τους θέλω ΤΩΡΑ!!! :lol: :lol: :lol:

 

Υ.Γ. Αν κάποιος καλός άνθρωπος από 'δω μέσα, τους έχει σε ξεχωριστά αρχεία (π.χ. srt) και θα μπορούσε να μου τους στείλει, τον ικετεύω: ας μου ρίξει ένα p.m...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπότιτλοι για το AVA Love των Angels & Airwaves υπάρχουν πουθενά;

 

Έψαξα να βρω τουλάχιστον αγγλικούς να τους μεταφράσω αλλά τίποτα...

 

Link

 

http://www.imdb.com/media/rm1205711616/tt1541874

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The borgias για το δεύτερο επεισόδιο της δεύερης σεζόν μήπως εχει κανείς κάτι υπόψη του;

Και το τρίτο επισόδιο έγινε leaked όμως δεν βιαζόμαστε. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπότιτλοι για το AVA Love των Angels & Airwaves υπάρχουν πουθενά;

 

Έψαξα να βρω τουλάχιστον αγγλικούς να τους μεταφράσω αλλά τίποτα...

 

Link

 

http://www.imdb.com/media/rm1205711616/tt1541874

Για δες αυτους λιγο.. http://www.freeprojectx.com/download-s10afa3face.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα και απο εμενα δεν μπορώ να βρω υποτιτλους για τα

Deserter (2002)

Nicostratos le pélican (2011)

 

οποιος μπορει ας βοηθήσει ^_^

Παιδια ψαχνω και εγω υποτιτλους για τη συγκεκριμενη ταινια

Nicostratos le pélican (2011)

ΟΣο και αν εχω ψαξει δεν εχω βρει κατι παρα μονο ρωσικους και βουλγαρικους.

Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Turn me on, Goddamnit! Κάνας ελληνικός Goddamnit!?

Με αφορμή το post σου, ιδού ο ...τρισμέγιστος προβληματισμός: Τη συγκεκριμένη ταινία, την έχω πετύχει σε «κατεβατζίδικο », με ενσωματωμένους ελληνικούς υπότιτλους. Με μια γρήγορη ματιά που έριξα τώρα σε μερικά από τα γνωστά site υποτίτλων, δε βρήκα ξεχωριστούς. Αυτό μου έχει συμβεί σε αρκετές ταινίες: Κυκλοφορούν με ενσωματωμένους, αλλά ξεχωριστοί δεν υπάρχουν πουθενά...

 

...πού στον κερατά τους βρίσκουν και τους ενσωματώνουν;;; :angry: :angry: :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα σε όλες τις προτεινόμενες ιστοσελίδες και δε βρίσκω ελληνικούς υπότιτλους για τη σειρά Quantum Leap.. Αν κανείς ξέρει θα ήθελα για όλες τις σεζόν.. ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή το post σου, ιδού ο ...τρισμέγιστος προβληματισμός: Τη συγκεκριμένη ταινία, την έχω πετύχει σε «κατεβατζίδικο », με ενσωματωμένους ελληνικούς υπότιτλους. Με μια γρήγορη ματιά που έριξα τώρα σε μερικά από τα γνωστά site υποτίτλων, δε βρήκα ξεχωριστούς. Αυτό μου έχει συμβεί σε αρκετές ταινίες: Κυκλοφορούν με ενσωματωμένους, αλλά ξεχωριστοί δεν υπάρχουν πουθενά...

 

...πού στον κερατά τους βρίσκουν και τους ενσωματώνουν;;; :angry: :angry: :angry:

 

Όταν πρόκειται για παλιές ταινίες, μπορεί κάποιος να την έχει σε βίντεο και να την κάνει ψηφιοποίηση ή να την έχει σε dvd και να την κάνει avi μαζί με τους υπότιτλους από το dvd.

Μπορεί βέβαια να είναι κάποιο team που υποτιτλίζει για Private torrent tracker ή για forum και δίνουν τα release της μόνο με ενσωματωμένους υπότιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω υπότιτλους για το battlestar galactica season 1 ότι και αν έχω βρει είναι τελείως λάθος αν κάποιος τους έχει παρακαλώ να μου τους στείλει.

 

 

Τα βρήκα.....

Επεξ/σία από shini.gami
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,ψάχνω υπότιτλους από την ταινία του Zhang Yimou,to live ή διαφορετικά huozhe(1994).

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Ψαχνω υποτιτλους για την ταινια

 

Il Profeta (αλλος τιτλος The prophet ή Mr.Kinky) του 1968

Ελληνικος τιτλος "Ενας προφητης Δον Ζουαν"

 

Ειδα οτι υπηρχε καποιος υποτιλος απο DVD στο εργαστηρι υποτιτλων, ομως ολα τα link δε λειτουργουν αφου το site δεν υπαρχει.

 

Αν καποιος τυχαινει να τον εχει ή ξερει που να τον βρω ας μου δωσει τα φωτα του!

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...