Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι για ποια έκδοση ψάχνεις. Στο tvsubtitles έχει για την hdtv και την hdtv 720p έκδοση (http://www.tvsubtitles.net/subtitle-662-1-gr.html) και στο subs4free έχει για τα bd rips (http://www.freeprojectx.com/download-s06f0f2f92e.html)

ναι σωστά!

ευχαριστω πολύ για τα link!θα τσεκάρω! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ψάχνω να βρω υπότιτλους για τις εξής παλιές αλλά πολύ καλές σειρές κινουμένων σχεδίων:

 

Thundercats season 1, season 2 υπότιτλοι για όλα τα επισόδεια που περιέχουνε.

 

Teenage mutant ninja turtles seasons 1 έως 10. Επίσης για όλα τα επισόδεια υπότιτλοι.

 

Έχω όλα τα παραπάνω βίντεο αλλά δεν έχω υπότιτλους. Αν δεν υπάρχουνε οι υπότιτλοι στα ελληνικά θα εκτιμούσα να μου δώσετε ένα link τουλάχιστον για τους αγγλικούς υπότιτλους.

 

Παιδιά SOS αν ξέρετε που θα τα βρω βοηθήστε λίγο γιατί γουστάρω να τα ξαναδώ, αλλά όσο και τέλεια αγγλικά να ξέρω είναι λίγο κουραστικό, να τα παρακολουθείς χωρίς υπότιτλους.

 

thanks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλησπέρα σε όλους!Ψάχνω υπότιτλους για την ταινία cinq fois deux (5 φορές το 2) του francois ozon,με έτος κυκλοφορίας το 2004.Μόνο αγγλικούς έχω βρει,ουχί Ελληνικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Marria thanks για το link έχει thundercats season 1 και season 2. Απ' ότι κατάλαβα πρέπει να είναι όλα εκεί complete.

Μου έλυσες τα χέρια. :)

 

Τώρα μου μένουνε τα χελωνονιντζάκια, κανένας έχει καμία ιδέα που μπορώ να τα βρω?

 

Please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου εψαξα παντως ειχαν subs για την ταινια και οχι για την σειρα :/

 

Eχεις δοκιμασει και με το bsplayer? Μολις παιξει ενα βιντεο , ψαχνει αυτοματα για subs :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ήξερα αυτό με το bsplayer, επειδή εγώ χρησιμοποιώ το vlc player - άντε και το kmplayer - για τις ταινίες μου.

 

Θα το κατεβάσω τώρα το απογευματάκι κάποια στιγμή, θα το εγκαταστήσω και θα σου πω αν μου το βρήκε.

 

Ωραία φάση όμως, και εγώ που καθόμουνα συνέχεια να ψάχνω για υπότιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετώ σας!

έχω ένα λίγο ανάποδο πρόβλημα, ψάχνω αγγλικούς υπότιτλους για ελληνικές ταινίες. συγκεκριμένα θέλω να δείξω σε μία φίλη μου την ταινία Ακαδημία Πλάτωνος, αλλά μιλάει πολύ λίγο ελληνικά, οπότε χρειάζεται τους υπότιτλους. ξέρει κανείς που μπορώ να βρω 'η να ψάξω;

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετώ σας!

έχω ένα λίγο ανάποδο πρόβλημα, ψάχνω αγγλικούς υπότιτλους για ελληνικές ταινίες. συγκεκριμένα θέλω να δείξω σε μία φίλη μου την ταινία Ακαδημία Πλάτωνος, αλλά μιλάει πολύ λίγο ελληνικά, οπότε χρειάζεται τους υπότιτλους. ξέρει κανείς που μπορώ να βρω 'η να ψάξω;

Ευχαριστώ πολύ!

 

Τι είπες τώρα!

Θα ήταν πολύ καλό αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν γενικώς υπότιτλοι για παλιές Ελληνικές ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...