Προς το περιεχόμενο

Έκλεισαν το thegreekz.com


Tigran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραία τότε και εσύ που φτιάχνεις μόνος σου την βρύση που σου στάζει να πληρώνεις φόρο γιατί παρανομείς που δεν

παίρνεις εμένα που είμαι τεχνικός και πληρώνω τα κ3ρατα μου και δεν έχω τζίρο

 

Οτι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 545
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαλαρωστε ρε παιδια.Επειδη εκλεισε το greekz και οποιο αλλο εκλεισε,δε σημαινει πως δε θα βρουμε αυτο που θελουμε να κατεβασουμε,γιατι προφανως οτι ανεβαινει πρωτη φορα δεν ανεβαινει απο ελλαδα αλλα απο αλλου.Τωρα απο κει και περα η κατασταση με την ελευθερη διακινηση ταινιων,μουσικης κτλ δεν προκειται να αλλαξει ποτε.Προφανως το συγκεκριμενο site το "εκλεισαν" για φορολογικους λογους.

Ειναι αναποφευκτο παντως οποιος απο εμας εκανε ενα τετοιου τυπου site θα το ξεκινουσε για την κ..α του.Στην πορεια ομως για να λειτουργησει ενα τετοιο site απο τη στιγμη που γινει ευρεως γνωστο χρειαζονται και χρηματα αρκετα και με καποιο τροπο πρεπει να βρεθουν.

 

Τωρα για αυτους που γραφουν τα διαφορα αστεια πραγματα πως ειναι "παρανομο να κατεβαζεις","να ανεβαζεις","να βαζεις" και "να βγαζεις",γιατι χανουν λεφτα οι εταιριες και πανε στραφοι οι κοποι ολων που εργαζονται για το αποτελεσμα μιας ταινιας και ενος τραγουδιου,εγω τα ακουω και γελαω.

 

Πρωτον γιατι βγαινουν πολλες περισσοτερες ταινιες απο οτι παλιοτερα.Πολλες περισσοτερες σειρες απο οτι παλιοτερα.Πολλοι περισσοτεροι τραγουδιστες και τραγουδια απο οτι παλιοτερα.

 

Δευτερον γιατι μαλλον αυτοι που τα λενε αυτα,ή δεν ξερουν να κατεβασουν ή κατεβαζουν και εχουν κατεβασει στο παρελθον ή έχουν dvd clubs! και προφανως οτι ταινια θελουν την βλεπουν τσαμπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε τζούλια τί μας έκανες... Κι ήταν ο καλύτερος tracker ο GT.net...

Τώρα τί κάνουμε; Φτού...

 

Τί θα πω σε όλους τους συγγενείς και φίλους που περιμένουν από μένα για να δουν καμμιά ταινιούλα; Ε;

 

 

μια απο τα ιδια φιλε μου αστα να πανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι να ναι

 

πώς ότι νά'ναι ρε φίλε λές ότι λόγο πειρατίας ρίχνουν τους μισθούς στους τεχνικούς

ποιά η διαφορά απο το παράδειγμα που σου λεω εγώ?

δηλαδή εσυ δεν μου χαλάς την επιχείρηση?

αρα είσαι παρανομος με το ίδιο σκεπτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o clapper ειναι ειδικοτητα που πιο πολυ παιζει εξω και σου εβαλα εβδομαδιατικα μεσαιου budget αμερικης. και οι τεχνικοι του hollywood δεν εχουνε κανενα θεμα και καμια μειωσει λογο πειρατειας. DOP και το crew του (Grip, camera crew,Gaffer crew) πχ του Black Swan η οποιαςδιποτε καλης ταινιας θα εχει δουλεια με τα ιδια λεφτα πανω κατω αντε αντι για 60000$ ο Dop να παρει 50000 αλλα οκ τι εγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο εγινε το εκλεισαν κι αυτο αφου ηταν του ιδιου

ασε και ειχα ρατιο 6.50

εφτυσα αιμα για να το φτασω εκει και μ ενα κλικ τελος ολα

 

Life target κι έτσι? :P

Σιγά βρε, τράκερς υπάρχουν με το τσουβάλι...

"The Warez is out there" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία τότε και εσύ που φτιάχνεις μόνος σου την βρύση που σου στάζει να πληρώνεις φόρο γιατί παρανομείς που δεν

παίρνεις εμένα που είμαι τεχνικός και πληρώνω τα κ3ρατα μου και δεν έχω τζίρο

Τότε πάρε μια κάμερα γύρνα ένα σκετσάκι, βάψου μπλέ και παίξτο avatar. Δεν νομίζω να σου πει κανείς τίποτα. Διαμοίρασε το κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς ότι νά'ναι ρε φίλε λές ότι λόγο πειρατίας ρίχνουν τους μισθούς στους τεχνικούς

ποιά η διαφορά απο το παράδειγμα που σου λεω εγώ?

δηλαδή εσυ δεν μου χαλάς την επιχείρηση?

αρα είσαι παρανομος με το ίδιο σκεπτικό

 

Λεω οτι οταν εχεις στην κατοχη σου ταινια η μουσικη για την οποια δεν εχεις πληρωσει μια λεγεται κλοπη.Ασχετα αν κλεβεις καποιον πλουσιο, η καποιον που δεν τα χει αναγκη, παραμενει κλοπη.Και απλα προσθετω οτι κατα τη γνωμη μου υπαρχουν και αλλες ομαδες που ζημιωνονται απο την πειρατεια και οχι μονο τα μεγαλα κακα στουντιο.

Τοσο πολυπλοκο ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε πάρε μια κάμερα γύρνα ένα σκετσάκι, βάψου μπλέ και παίξτο avatar. Δεν νομίζω να σου πει κανείς τίποτα. Διαμοίρασε το κιόλας.

 

καλά εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα γιατί κάθε φορά που ποστάρεις πετάς μια άσχετη @@ριά και το παίζεις και έξυπνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω οτι οταν εχεις στην κατοχη σου ταινια η μουσικη για την οποια δεν εχεις πληρωσει μια λεγεται κλοπη.Ασχετα αν κλεβεις καποιον πλουσιο, η καποιον που δεν τα χει αναγκη, παραμενει κλοπη.Και απλα προσθετω οτι κατα τη γνωμη μου υπαρχουν και αλλες ομαδες που ζημιωνονται απο την πειρατεια και οχι μονο τα μεγαλα κακα στουντιο.

Τοσο πολυπλοκο ειναι?

 

Να τα πουλάνε σε λογικές τιμές και να μην βγάζουν τα 5πλάσια ρε φίλε για να αγοράζει ο κόσμος

αλλιώς μια ζωή θα γίνεται αυτό και ας τους απολύσουν και όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giorgo ο καμερον μπορει να του την πει γιατι του εκλεψε την ιστορια εαν παρει την ιδεα οκ οπως ο καμερον πηρε την ποκαχοντας

Εεε τότε ας πάρει την κάμερα, ας κάνει τρεις τούμπες γύρο από τον εαυτό του και μετά ας το διαμοιράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...