Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ερωτηση παιδες:

 

δε ξερανε τι απηχηση θα ειχε και στην ελλαδα το ipad2 ?

 

γιατι ηρθαν λιγα τεμαχια?

 

ποιος ξερει να μου πει μια υπευθυνη απαντηση?

 

(το λεω επειδη διαβαζω εδω στο φορουμ οτι αμεσως τελειωσαν και αναμονη 1-2 μηνες κτλπ)

 

δηλαδη τι φερανε εδω στη ελλαδα σε τεμαχια?

 

σε όλο τον κόσμο υπάρχει σχετική έλλειψη για τον απλούστατο λόγο οτι δεν προλαβαίνουν να κατασκευάσουν αρκετά σε σχέση με την ζήτηση. Αν σκεφτούμε οτι παραδοσιακά (και απολύτως δικαιολογημένα imho) η apple αντιμετωπίζει την ελληνική αγορά σαν "δευτερευούσης σημασίας" πάλι καλά να λέμε που ήρθαν όσα ήρθαν στην Ελλάδα αρχικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Internet (emails/safari), Maps, φωτογραφίες, ημερολόγιο, απλά word και excel, dropbox. Αυτά σε καθημερινή βάση. Πολλά από αυτά όχι πάντα καθισμένος σε γραφείο.

 

Τον ελεύθερο χρόνο μουσική (κυρίως streaming από το NAS), ίντερνετ, κάνα παιχνιδάκι, φωτογραφίες, ηλεκτρονικά περιοδικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχνάμε ότι γίνεται και επίτηδες Αυτό.λίγα κομμάτια παντού στην αρχη.έχει ένα μήνα κοντά που κυκλοφόρησε το iPad αμερική και ακόμα διαβάζω ειδήσεις τύπου:για Τετάρτη εβδομάδα άτομα σχηματίζουν ουρές για να αποκτήσουν το iPad"

Είναι διαφήμιση για την apple Αυτό.δεν λένε όμως ότι απλά δεν έχει πολλα κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι άλλο θα ακούσουμε ο άλλος πήρε το πρωτο iPad πήρε και το 2 που δεν έχει μεγάλες διαφορες απο το πρωτο και το πούλησε σε μια βδομάδα γιατί λέει ενω είναι εντυπωσιακό δεν είχε ουσιαστικη χρησιμότητα γιαυτον αυτο βέβαια δεν το κατάλαβε απο το πρωτο iPad και πήρε και το δεύτερο .....τουλάχιστον λόγω της apple έβγαλε 91 ευρώ :)))) άντε σε καλή μεριά....

πάντως για μένα οποίος έχει το πρωτο δεν αξίζει να παει στο 2 γιατί δεν υπάρχουν τέτοιες διαφορες που να αξίζει να σκοτώσει το iPad που έχει και να πάρει το 2....

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, λογικά μέσα στην εβδομάδα θα μου έρθει αυτή και μιας και δεν υπάρχει άλλο το ipad μου θα την πουλήσω. Όποιος ψήνεται pm me

 

Ρε τι άλλο θα ακούσουμε ο άλλος πήρε το πρωτο iPad πήρε και το 2 που δεν έχει μεγάλες διαφορες απο το πρωτο και το πούλησε σε μια βδομάδα γιατί λέει ενω είναι εντυπωσιακό δεν είχε ουσιαστικη χρησιμότητα γιαυτον αυτο βέβαια δεν το κατάλαβε απο το πρωτο iPad και πήρε και το δεύτερο .....τουλάχιστον λόγω της apple έβγαλε 91 ευρώ :)))) άντε σε καλή μεριά....

 

Και που σου πέφτει λόγος εσένα εξήγησε μου... το'χω απορία. Να σε ρωτήσω πριν αγοράσω το ipad 3 ή μπορώ να κινηθώ μόνος μου;

 

 

Μάλλον περίμενε ότι, το κατα 80 γραμμάρια ελαφρυτερο iPad 2 δεν θα τον κουράζει τόσο πολυ.. :lol: :D :fear: :shock: :rolleyes:

 

Όσα emoticons και να κολλήσεις μαλακία έγραψες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, λογικά μέσα στην εβδομάδα θα μου έρθει αυτή και μιας και δεν υπάρχει άλλο το ipad μου θα την πουλήσω. Όποιος ψήνεται pm me

 

 

 

Και που σου πέφτει λόγος εσένα εξήγησε μου... το'χω απορία. Να σε ρωτήσω πριν αγοράσω το ipad 3 ή μπορώ να κινηθώ μόνος μου;

 

 

 

 

Όσα emoticons και να κολλήσεις μαλακία έγραψες

εχεις πμ φιλε ....

αχαχαχα ναι ρε συ ρωτα τον 1α ... χαχαχαα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Θα πάει ένας φίλος Αμερική και σκέφτομαι το ενδεχόμενο να μου φέρει ipad2!

Θα ήθελα να ρωτησω...με την εγγύηση υπάρχει θέμα?

Επίσης με τις ελληνικές εταιρίες κινητής θα έχω κανένα πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

 

Ήθελα να ξερα ποιος θα είχε την οικονομική δυνατότητα να αγοράζει για την ταύλα του και μόνο κάθε gadget/smartphone/tablet και μετά να το πουλάει 100 πάνω,100 κάτω και δεν θα το κανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, λογικά μέσα στην εβδομάδα θα μου έρθει αυτή και μιας και δεν υπάρχει άλλο το ipad μου θα την πουλήσω. Όποιος ψήνεται pm me

 

 

 

Kαι σου ειπα να το σκεφτεις πριν την παραγγειλεις ... :-D

 

Τωρα για τιμωρια γραψε 100 φορες "ειμαι τρελλος, καμμενος gadgetακιας " :-D :-D

 

 

Περα απο την πλακα, να εισαι καλα και παντα να εχεις την δυνατοτητα να αγοραζεις οσα επιθυμεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

offtopic

 

Ήθελα να ξερα ποιος θα είχε την οικονομική δυνατότητα να αγοράζει για την ταύλα του και μόνο κάθε gadget/smartphone/tablet και μετά να το πουλάει 100 πάνω,100 κάτω και δεν θα το κανε.

 

Περα απο την πλακα, να εισαι καλα και παντα να εχεις την δυνατοτητα να αγοραζεις οσα επιθυμεις .

 

[offtopic]αυτό ακριβώς ρε παιδιά... με το ίδιο σκεπτικό πήρα και macbook pro, android κινητό, wp7 κινητό, wii και τόσα άλλα τα οποία μετά από (πολύ) λίγο έδωσα...

Έχω αυτή την οικονομική δυνατότητα και αυτό με γεμίζει, δεν θα απολογηθώ για αυτό[/offtopic]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...