Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2


alexzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω αυριο το περιμενω!16gb-wifi,τι να το κανω το 3g οταν μπορω να κανω share internet με το προσωπικο hotspot που εχω στο iphone.

θηκη πηρα το μαμα cover που φαινετε παρα πολυ καλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 806
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το αγορασα, μια ερωτηση. πως βγαζω οικονιδια απο το dock και να βαλω αλλα?

Πατησα πανω τους πολυ ωρα, αρχισανε να κουνιουνται, αλλα δε μπορω να τα βγαλω απο εκει ουτε να βαλω αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγορασα, μια ερωτηση. πως βγαζω οικονιδια απο το dock και να βαλω αλλα?

Πατησα πανω τους πολυ ωρα, αρχισανε να κουνιουνται, αλλα δε μπορω να τα βγαλω απο εκει ουτε να βαλω αλλα

 

Ακριβώς έτσι ώπος το περίγραψες!

 

Αναμένετε η εφαρμογή του SKYPE για βιντεοκλήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ρωτάω εγώ τώρα...

 

Τελικά γίνεται σε jailbroken iPad από το camera connection kit να δεί στικάκι και να κάνει write σε αυτό; Μέσω iFile π.χ.

 

Έχω φάει το google αλλά δεν έχς πάρει κατατοπιστική απάντηση... Ένα ναι, ή ένα όχι. Ούτε ένα "ναι, αλλά"... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρει κανείς τρόπο για ενεργοποίηση των gestures χωρίς mac υπολογιστή;

 

Μόνο με την προϋπόθεση ότι έχεις Jailbrake , βάζεις απο Cydia το Winterboard και κατεβαζεις το Theme

MT Gestures Theme 2. Ενεργοποιεις το Θέμα μέσα απο το Winterboard , κάνεις Respring και θα εμφανιστεί

στο Γενικά το Multitouch Gestures. Απενεργοποιεις και Ενεργοποιεις πάλι το Gestures απο το Γενικά.

 

Αυτο ήταν ...

 

•Έαν έχεις το SwitcherMod απο Cydia θα πρέπει να ξετικάρεις το Show Current App.

Αν δεν το έχεις , βάλτο , εξαφανίζει απο το background τις πρόσφατα ανοιγμενες αλλα οχι ενεργές εφαρμογές.

Χωρίς αυτο , το Switch σε εφαρμογές δεν έχει νόημα.

Ξε-τικάρεις το Show Current App και στην Επιλογή Recent App Icons διαλέγεις Remove.

Επεξ/σία από Vasilisxd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να αγοράσω μάλλον απο ebay, μιά θήκη για το Ipad2 που έχω, μαζί με ενσωματωμένο πληκτρολόγιο. Σκέφτομαι κάτι τέτοιο:

θήκη

Τα συγκεκριμένα πληκτρολόγια γράφουν Ελληνικά; Έχει αγοράσει κανένας απο εσάς κάτι ανάλογο;

Θέλω εξωτερικό πληκτρολόγιο κυρίως για να μετακινώ οταν γράφω σημειώσεις τον κέρσορα με αυτό και όχι με το δάχτυλο.

επίσης υπάρχει η δυνατότητα για την πληκτρολόγηση τόνου να πληκτρολογώ πρώτα το πλήκτρο του τόνου και μετά το φωνήεν, όπως γίνεται στα PC;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βρίσκω λόγο να μην γράφουν ελληνικά.. λογικά θα ανταποκρίνεται σαν οποιοδήποτε qwerty πληκτρολόγιο. το ίδιο ισχύει φυσικά και για τους τόνους. ας απαντήσει βέβαια για σιγουριά κάποιος που να έχει δουλέψει ένα τέτοιο πληκτρολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...