Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mολις επαιξα ενα ματσακι ονλινε μετα απο πολυ καιρο απραξιας και πολλες ηττες με τακτικαλ ντιφεντινγκ...

Με κουμπια που παιζω δεν την παλευω γι αυτο ΑΛΛΑΓΗ!

 

Αν και Παναθηναικος παιζω με Γαυρο γιατι αυτος ο Τζιμπουρ βγαζει ματακια χεχε! επαιξα κοντρα στην PSV, βεβαια οπως ειπα αλλαξα στον παλιο τροπο αμυνας και εριξα μια 3αρα ξεγυρισμενη ΑΝΕΤΑ! Ηταν και λιγο κατσικι ο αλλος, λαγκαρε κι ολας...

στο 3ο γκολ (Ιμπαγασα ο σκορερ-φοβερο σουτ στο γαμα μεσα στην μικρη περιοχη) ο αλλος ξεσυνδεθηκε, κλασσικα.

 

αυτα προς το παρον

Ειναι μακρυα ο 5 τιτλος! χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η διαφορά δυναμικότητας κυπέλλου - πρωταθλήματος είναι τεράστια. Περίεργο, αφού υποτίθεται ότι για premier cup παίζουν μόνο όσοι είναι στις δύο πρώτες κατηγορίες. Στο πρωτάθλημα μου βγαίνει το λάδι να κρατηθώ με νύχια και με δόντια στην division 1 και στο κύπελλο νίκησα στον πρώτο γύρο έναν καψερό που είχε πάρει την Γκλάντμπαχ με 11-0 και στα ημιτελικά με 7-2 την Σπόρτινγκ Χιχόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η διαφορά δυναμικότητας κυπέλλου - πρωταθλήματος είναι τεράστια. Περίεργο, αφού υποτίθεται ότι για premier cup παίζουν μόνο όσοι είναι στις δύο πρώτες κατηγορίες. Στο πρωτάθλημα μου βγαίνει το λάδι να κρατηθώ με νύχια και με δόντια στην division 1 και στο κύπελλο νίκησα στον πρώτο γύρο έναν καψερό που είχε πάρει την Γκλάντμπαχ με 11-0 και στα ημιτελικά με 7-2 την Σπόρτινγκ Χιχόν.

 

που να δείς div8 τί γίνεται..Θέλω να παίξω με ομάδα στο κύπελο με λεστερ 3.5 αστέρια...και δεν υπάρχει αντίπαλος,και αν βρει θα είναι στην άλλη πλευρά της γης...όλοι με barca πάνε..(μισητή ομάδα:eek: ),την πήρα και γω και καθάρισα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται γιατί οι "καλοί" δε μπαίνουν στο cup αν δείτε στους 100 πρώτους θα είναι λίγοι αυτοί που θα έχουν πολλές συμμετοχές στο cup.

 

Τί πληρώνω για να πάρω ένα cup...

Πάω τελικό,και στον τελικό κερδίζω 1-0 το ημίχρονο...και μόλις ξεκινάει το δεύτερο,τελειώνουν οι μπαταρίες από το gamepad...φωνές,νεύρα..βγήκα..:wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες πήρα το 2ο μου κύπελλο (τυχερό γιατί έγινε αποσύνδεση του άλλου) και ενώ είμασταν 1-1 (εγώ με Πορτογαλία και ο άλλος με Ρεαλ). Βέβαια έχω χάσει τελικό ή έχω πέσει κατηγορία γιατί έχει ξυπνήσει ο μικρός και με φωνάζει στο δωμάτιό του.

Γενικά δεν είχα ασχοληθεί πολύ με κύπελλο γιατί μου αρέσει το πρωτάθλημα. Έφτασα μέχρι 2η κατηγορία (με Ολυμπιακό αν και βάζελος) αλλά τώρα είμαι 4η. Άντε πάλι να ανέβουμε.... Τώρα λέω να πάω για 5στερη ομάδα γιατί στην 4στερη βαρέθηκα να παίζω με CCKA και Spartak. Πάντως πραγματικά την επίθεση και την άμυνα του Ολυμπιακού τις έχουν κάνει πολύ δυνατές και μπορείς να κοντράρεις καλά και ομάδες μεγαλύτερης κατηγορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και στα 5 αστέρια δεν είναι πολύ καλύτερα. Θα βαρεθείς να παίζεις εναντίον της Ρεάλ και της Μπαρτσελόνα. Να δούμε αν (και πότε) θα δεήσει η ΕΑ να δώσει κίνητρο για να παίζει ο κόσμος και με άλλες ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και στα 5 αστέρια δεν είναι πολύ καλύτερα. Θα βαρεθείς να παίζεις εναντίον της Ρεάλ και της Μπαρτσελόνα. Να δούμε αν (και πότε) θα δεήσει η ΕΑ να δώσει κίνητρο για να παίζει ο κόσμος και με άλλες ομάδες.

(άντε χωθείτε να κάνουμε χαβαλέ στο τουρνουά! )

εεεμμμ ναι!!! ή να πούμε η city που την έχουν κάνει υπερομάδα..σιιιιιγα ρε φίλε,ποιοί είναι;Βασικά,όπως είδα,αν παίζω από απόγευμα 7 μέχρι και τις 00.30 max..βρίσκω οκ παιχτάκια,που δεν λιώνουν με barca..

Ποιο καλός αγώνας γίνεται με ομάδες 3.5-4 αστέρια πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ προτιμώ τα 4 αστέρια (99% με τέτοιες ομάδες έπαιζα) αλλά δεν παλεύεται άλλη CCKA και Spartak. Βέβαια και στα 5 τα ίδια (όπως λέτε) θα βρω αλλά ας δω και καμιά άλλη ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειπα σημερα να αλλαξω ομαδα, ειχα ξεκινησει και επαιζα online με τον Παναθηναικο μετα με την Εθνικη Ελλαδος και απο σημερα ξεκινησα με την Ακτη Ελεφαντοστου, μπορω να πω πως ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Ειναι στα 4.5 αστερια και εχω πολλους αντιπαλους θα ελεγα σε σχεση με τις προηγουμενες ομαδες μου που ηταν 3.5-4 αστερια, τωρα εχω παιξει με Ναπολι,Βελγιο,Ντορτμπουντ,Ουρουγουαη,Λιβερπουλ και καποιες αλλες που δεν θυμαμαι αυτη την στιγμη.τουλαχιστον δεν υπαρχει μονοτονια στους αντιπαλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε ολους ! Θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθησει σχετικα με τις ρυθμισεις που πρεπει να κανω στο φιφα 12 ωστε να μην τρωω disconect και διαφορα τετοια στο online mode.To router που εχω ειναι το Baudtec tw263r4-b2.Καθε βοηθεια θα ηταν πολυτιμη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...