Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγκατεστησα παλι το fifa 12 και μου βγαζει σφαλμα οτι λειπει το d3dx9_41.dll απο το pc μου,

Τι μπορει να φταει?

 

Κατεβασε μονος σου απο εδω (http://www.dll-files.com/dffsetup-d3dx9_41.exe) το dll και βαλε το στα αρχεια των windows σου...(συνηθως στον φακελο των windows/system 32...δεν ειμαι και στον υπολογιστη μου να θυμηθω...). Ποια windows εχεις? Αν σου λειπει μετα αλλο αρχειο dll, τοτε γραψε το αρχειο στο google και donwload να το κατεβασεις και να το βαλεις παλι μονος χειροκινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διορθώσεις στο Euro 2012

 

• We have addressed occasional game freezes encountered in the Team Management screen.

• We have fixed freezes that could sometimes occur at the end of Expedition, Tournament, and Kick Off mode matches.

• Users with Assisted controls will no longer be able to search for Manual games.

• Users will no longer be able to switch to the goalkeeper in Online Tournament mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ καλά..:Pγελάμε με το άρθρο..

+1000

 

Ακόμα κι αν με πλήρωνε η ίδια η ΕΑ να γράφω τέτοια άρθρα, πραγματικά θα ντρεπόμουνα για τη δουλειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Game no longer syncs"

 

Μου το έχει βγάλει αρκετές φορές! Γ2μ3 την ΕΑ μέσα γ2μ3. Μηδέν support. Μηδέν λύση. Μόνο τα νεύρα μας σπάει.

 

Έχει τύχει σε κανέναν άλλον αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιζα head to head και ο αγωνας ειχε φτασει στο 33ο λεπτο (νικαγα κι ολας 1-0) και ξαφνικα μου βγαζει μηνυμα οτι η συνδεση μου χαθηκε με τον αλλον, οχι το γνωστο που βγαζει παντα ομως - ενα αλλο συντομο 2 γραμμες-δυστυχως δεν το συγκρατησα.

Το κουλο δεν μου χρεωσε ηττα, ουτε Χ εννοειται, ουτε νικη (σιγα μην χρεωνε)...

 

 

εχει τυχει κατι αναλογο σε καποιον;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυτό που γράφω ένα πόστ πιο πάνω. Είναι γνωστό πρόβλημα. Από το φόρουμ της ΕΑ φαίνεται αν το έχουν αρκετοί. Η οποία βέβαια τους γράφει όλους κανονικότατα και δεν διορθώνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει και σε μενα εχει συμβει 2-3 φορες (και εχω παιξει 800 παιχνιδια head2head και αλλα ποσα χωρις να μετριουνται, αρα μιλαμε για πολυ μικρο ποσοστο) αλλα αφου δεν χανεις βαθμους κλπ δεν εγινε και κατι τρομερο. Σιγουρα η Εa εχει περιθωριο να βελτιωσει καποια πραγματα αλλα οταν πχ στο 11 ειχε το hack (που παταγες alt-tab και εβγαινες και περιμενες μεχρι να βγει και ο αλλος και επαιρνες την νικη) και ακουει τον κοσμο και το φτιαχνει στο 12, εμενα μου αρκει και θα συνεχισω να το αγοραζω...(δυσκολα βρισκεις παιχνιδι ονλινε χωρις καποιο hack - cheat κλπ.)

 

ΥΓ: Μια ερωτηση εκανε το παιδι και εγω καθομαι και λεω τα δικα μου... :)

 

Bεβαια εσενα bourdoulas στο εχει βγαλει πολλες φορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λύση είναι αυτό που έκανα πριν μήνες και ησύχασα: uninstall.

 

Προσωπικά μου είχε συμβεί πάρα πολλές φορές και μάλιστα με πολλούς διαφορετικούς τρόπους (στην αρχή, στη μέση ή ακόμα και μετά τη λήξη του αγώνα). Στις περισσότερες περιπτώσεις μου χρέωνε ήττα, πράγμα ασύλληπτα εκνευριστικό. Δεν υπήρχε πρόβλημα με τη σύνδεση στο Internet, με το router ή το firewall του. Απλώς η ΕΑ παίζει την πουλ@ρ@ της. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαχαχα...Ρε nzeppos....αχααχα

 

Φυσικα αν ειχα τα προβληματα σας και εγω θα το παραταγα και τελος...

 

Απλώς η ΕΑ παίζει την πουλ@ρ@ της. :mad:

 

Η ea μπορει....η ea sports οχι τοσο....(χαχχαχ τρελο trollαρισμα....πλακιτσα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λύση είναι αυτό που έκανα πριν μήνες και ησύχασα: uninstall.

 

Προσωπικά μου είχε συμβεί πάρα πολλές φορές και μάλιστα με πολλούς διαφορετικούς τρόπους (στην αρχή, στη μέση ή ακόμα και μετά τη λήξη του αγώνα). Στις περισσότερες περιπτώσεις μου χρέωνε ήττα, πράγμα ασύλληπτα εκνευριστικό. Δεν υπήρχε πρόβλημα με τη σύνδεση στο Internet, με το router ή το firewall του. Απλώς η ΕΑ παίζει την πουλ@ρ@ της. :mad:

 

Ζεπο εσύ μιλάς για το κλασσίκο μεγάλο κείμενο που σε πετάει (που μετα το τελευταίο πατς ούτε που θυμάμαι πότε μου έγινε τελευταία φορα) .

 

Τα παιδιά μιλάνε για ενα άλλο μύνημα που δε χρεώνει ητα-νικη (σα να μην έγινε ποτέ ο αγώνας).

Και το μήνυμα λέει : You are no longer sync to ea servers ή The game is no longer synced.

Κάπως έτσι τελος πάντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως αυτο που εγραψε ο Παντελης ειναι το μηνυμα...τεσπα νταξ δεν εγινε και τπτ...αν και το παθα 2 φορες σημερα, την μια νικαγα οπως εγραψα την αλλη 0-0 με τρελο λαγκ καπου στο 68 εβγαλε το μηνυμα....

 

το παιχνιδι μαμαει και αν αποχτησει λιγη στιβαροτητα (ειναι λιγο αερινο για μενα) θα ειναι τελειο!που ειναι ηδη απλα λεμε τωρα!

 

 

Platini devision 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...