Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμένα το έχει βγάλει το μήνυμα αρκετές φορές τον τελευταίο μήνα. Πάντως είδα πρόσφατα σε φίλο μου το PES12 μετά από καιρό και πραγματικά έμεινα έκπληκτος με το πόσο πίσω είναι τελικά. Αγώνας φλιπεράκι με υπερπαίκτες που κάνουν ότι θέλουν. Αν δεν αλλάξει κάτι στο PES13 μάλλoν με βλέπω να παίρνω το FIFA13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μιας που αναφερεστε στο PES κατεβασα το PES06 και εβαλα το Sholym patch 2011 ...απο PES λοιπον ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!!!!!Αλλα μετα παιζω fifa12 και ολα φαινονται βρουβες!(ασε που για το σουτ εχω διαφορετικο κουμπι στα 2 ποδοσφαιρακια και μπερδευομαι και χανω σιγουρα γκολακια!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ασε που για το σουτ εχω διαφορετικο κουμπι στα 2 ποδοσφαιρακια και μπερδευομαι και χανω σιγουρα γκολακια!)

ε και γιατι δεν κανεις το πιο απλο πραγμα?να αλλαξεις τα κουμπια?να βαλεις και στο προ και στο φιφα το ιδιο κουμπι να κανει σουτ και γενικα ολα τα κουμπια να ειναι τα ιδια για να μην μπερδευεσε. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ΑΛΛΑ!!!!

 

...στο φιφα12 για σουτ εχω το spacebar το οποιο στο PES06 δεν το δεχεται...

το spacebar :shock:

συνηθως το σουτ το εχουνε με το D αλλα οπως τον βολευει τον καθενα.

κανε την ζωη σου πιο ευκολη, αγορασε ενα απλο joystick των 15Ε για το pc απο τα public ή αποπου βρεις φθηνοτερο για να μπορεις να παιζεις με την ανεση σου ποδοσφαιρακι και μην παιδευεσε με το πληκτρολογιο. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το Fifa 12 και ενω πηγαινω στα αρχεια του Fifa στην εγκατασταση τρεχω το fifaconfig κανονικα αλλαζω την αναλυση παταω οκ το κλεινω αλλα οταν ανοιγω το παιχνιδι η αναλυση δεν αλλαζει ποτε,οποια αναλυση και να βαλω.Προσπαθησα να αλλαξω την αναλυση και απο τα εγγραφα απο το fifasetup αλλα ουτε απο εκει αλλαζει.

Οποιος εχει καμια ιδεα τι μπορω κανω ευπροσδεκτη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το spacebar :shock:

συνηθως το σουτ το εχουνε με το D αλλα οπως τον βολευει τον καθενα.

κανε την ζωη σου πιο ευκολη, αγορασε ενα απλο joystick των 15Ε για το pc απο τα public ή αποπου βρεις φθηνοτερο για να μπορεις να παιζεις με την ανεση σου ποδοσφαιρακι και μην παιδευεσε με το πληκτρολογιο. ^_^

 

 

 

μωρε εχεις δικιο αλλα ανηκω στο χαμηλο ποσοστο των gamers που δεν μπορει να παιξει με gamepad...πρεπει να λιωσω μαλλον πανω σε ενα gamepad πραγμα που δεν το χω κανει βεβαιως βεβαιως...ισως καποια στιγμη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε εχεις δικιο αλλα ανηκω στο χαμηλο ποσοστο των gamers που δεν μπορει να παιξει με gamepad...πρεπει να λιωσω μαλλον πανω σε ενα gamepad πραγμα που δεν το χω κανει βεβαιως βεβαιως...ισως καποια στιγμη :)

:shock: :shock: :shock:

μπορεις και παιζεις με το keyboard και δεν μπορεις με gamepad?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφιλιωθείτε με την ιδέα πως με ένα gamepad μπορείτε να κάνετε πολλά περισσότερα πράγματα σε σχέση με το πληκτρολόγιο. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βλακεια που εχει το φιφα ειναι οτι πχ παταω σταρτ να κανω αλλαγη και μπορει στην ιδια παυση να κανει αλλαγες και ο αντιπαλος. Ε, μολις ξανααρχιζει το παιχνιδι, αντι να μου δειχνει ποιους παιχτες εβγαλε - εβαλε ο αντιπαλος, μου δειχνει τις αλλαγες που εκανα εγω...απλα χαζο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου δείχνει και τις δικές του ρε. Και πάνω στην αλλαγή και αφου γίνουν όλες οι αλλαγές πάνω αριστερά στην οθόνη. Απλά έρχεται το ρίσκο κοιτόντας τις αλλαγές να το αρπάξεις :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα τραγικο. Μολις επαιξα και εκανα μια αλλαγη εγω και 2 ο αντιπαλος και μου εδειδε την δικη μου αλλαγη και στο animation και στην οθονη πανω αριστερα μολις ξεκινησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να κανω καλυτερο το goalkeeping ability στο game customation το ανεβαζω η κατεβαζω το ποσοστο???

 

Δηλαδη για να γινει πιο καλος που να το παω στο 45 ή στο 55??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...