Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια γιατι δεν φτιάχνουμε μια κατηγορια στο Online παιχνιδι και εκει να μπουμε μελη του Insomnia?δεν χρειαζεται να κανονιζουμε ποτε θα παιζουμε η ποσους αγωνες ο καθενας λογω βαθμολογιας κτλ απλα να βρεθουμε ολοι εκει περα και οταν δουμε οτι καποιος ειναι Online απλα να του στείλουμε προσκληση για να παιξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο κακο ειναι οτι εκει οπως λες να παμε να παιξουμε (το ειχα πει και σε αλλο θεμα) αν πχ εχεις lag και θελεις να βγεις για να κανεις ενα ρεσταρτ το ρουτερ εκει δεν γινεται, χανεις το παιχνιδι. Ουτε αμα βγεις απο αποσυνδεση πχ και πειτε να παιξετε παλι δεν γινεται...το σκορ (η ηττα δηλαδη σε σενα) θα εχει χρεωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να κανω καλυτερο το goalkeeping ability στο game customation το ανεβαζω η κατεβαζω το ποσοστο???

 

Δηλαδη για να γινει πιο καλος που να το παω στο 45 ή στο 55??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να τον κανω καλυτερο τον τερματοφυλακα γιατι εκανα να πανε πιο δυνατα τα σουτ οποτε απο οτι νομιζω γινεται πιο καλος οσο τα κατεβαζεις αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιαυτο ρωτησα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να παίξεις Fifa με σταυρό; :rolleyes:

 

Για μένα πάντως το (μακράν, πολύ μακράν) καλύτερο χειριστήριο είναι τούτο εδώ: http://www.skroutz.gr/s/72740/Microsoft-Xbox-360-Controller-for-Windows.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α πα πα πα με αυτό το online του fifa .... είχα ένα μήνα να παίξω και είπα να βάλω κανα 2 παιχνίδια ....... πάλι τα ίδια , στο ένα κέρδισα 5-1 που ήταν στην έδρα μου και στο άλλο έχασα 4-1 που έπαιζα εκτος .... στο ένα είχε ο άλλος latency και στο δεύτερο είχα εγώ. Παλιά είχα restrictive , τώρα το έφτιαξα και έχω moderate και είναι ακριβώς τα ίδια, απλά παίζω πιο πολλά παιχνιδια στην έδρα μου πλέον. ..... Όπως και να έχει σκέτη κοροιδια, ούτε τις νίκες δεν ευχαριστιέμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φουστη μου ειναι καποιοι παιχτες που χωρις να κανουν τπτ ιδιαιτερο, χωρις να παιξουν μπαλα βαζουν γκολ απο το πουθενα....κι εγω σκιζομαι!εχασα 3-2 απο εναν τετοιον ριμαδι...

 

Platini devision 3

 

7 points kai sunexizoume :)

 

2 nikes 1 isopalia 1 htta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Ξαφνικά έχω ένα θέμα με το φιφα πατάω στο origin το play και δε μου ανοίγει το fifaconfig που ανοίγει συνήθως και λέει play, game settings, quit... Στα processes των windows όμως υπάρχει. :confused:

 

Τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...