Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξέρει κανείς σας αν υπάρχει report ή κάτι τέτοιο??

έχω βαρεθεί κάθε φορά που νικάω 2-0 αν φοβάμαι να βάλω τρίτο γιατί ο άλλος θα φύγει...

το xbox live μπορούσες να τον κάνεις report και να το κάνεις να μη σε ξαναβάλει μαζί του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο origin υπάρχει η έννοια του αποκλεισμού χρήστη, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν επηρεάζει το ίδιο το παιχνίδι ή απλώς απαγορεύει στον άλλον να σου στείλει μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι τόσο δύσκολο να βάλεις γκόλ στους τερματοφύλακες ρε παιδιά? εχω κάνει 8 τετατετ σε έναν αγώνα και κανένα δε μπήκε γκολ

 

 

Για τετ α τετ θελει τεχνικο σουτ.για παραδειγμα γιατι δεν ξερω πως εχεις τα κουμπια εγω στο ps3 παταω R1 και το σουτ.Ετσι κανει πλασεδακι με φαλτσα.Προσεχε ομως γιατι παιζει ρολο το ποδι του παιχτη.Αν πχ ειναι αριστεροποδαρος και μπεις απο δεξια τοτε δεν εχεις τυχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τετ α τετ θελει τεχνικο σουτ.για παραδειγμα γιατι δεν ξερω πως εχεις τα κουμπια εγω στο ps3 παταω R1 και το σουτ.Ετσι κανει πλασεδακι με φαλτσα.Προσεχε ομως γιατι παιζει ρολο το ποδι του παιχτη.Αν πχ ειναι αριστεροποδαρος και μπεις απο δεξια τοτε δεν εχεις τυχη

 

Στη περιπτωση αυτη που λες οτι δεν εχεις τυχη θελει μπουμπουνα χωρις τεχνικο σουτ :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη περιπτωση αυτη που λες οτι δεν εχεις τυχη θελει μπουμπουνα χωρις τεχνικο σουτ :devil:

 

εννοω οτι και με τεχνικο σουτ αμα δεν εχει το σωστο ποδι ο παιχτης θα το χασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online->custom games->online leagues->join a league

εφτιαξα μια league με 8 ατομα για δοκιμη ονομα InsomniaManual

Abr : Ins pass: insomnia

Οποιος θελει full manual και ομαδες εως 4 αστερια...αυτο δεν ξερω αν γινεται να το βαλω να μην μπορεις να παρεις πχ Μπαρτσα, δεν το βρηκα σαν επιλογη πουθενα οποτε θα πρεπει οσοι θελουν να παιξουν ..να εχουν εμπιστοσυνη μεταξυ τους. :rolleyes:

Εχει αλλες 7 θεσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μπούμε φαντάζομαι θα πρέπει να έχουμε το αυθεντικό παιχνίδι, έτσι;

Δυστυχώς :P

 

20 ευρώ από cdkeyshere, ήδη έχω πάρει 2 κομμάτια από εκεί. Ενώ ακόμα δεν έχει έρθει αυτό του Amazon. Γμ τα ταχυδρομεία. Σε κάτι φίλους μου στον Πειραιά έφτασε ήδη και το Amazon τα είχε στείλει την ίδια μέρα. Ελπίζω αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εμενα δεν μου το βρισκει καν!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για pass το insomnia δεν το περνει ολο!!!

ονομα INSOMNIA MANUAL

to pass ειναι insomnia

μηπως το βαζεις εκει που λεει ABR? αλλο αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...