Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ο λογος που θα το αγορασω ειναι το οnline,εκτος κι αν υπαρχει τροπος και δεν τον ξερω. Υπαρχει?

χεχεχεχεχεχ ...χαχαχαχαχαχαχ...χεχεχεχε.χαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη ειναι πολυ μπερδεμα να αλλαξεις τα κουμπια μεσα στο παιχνιδι,σου εχω πολυ ευκολη λυση.Σε μενα δουλεψε μια χαρα που ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα.

 

Κατεβασε αυτο

 

http://www.mediafire.com/?wr8yu7e97eyfiqe

 

και κανε extract τα αρχεια στο φακελο FIFA 12/Game/

 

φιλέ σε ευχαριστώ πολύ με αυτο το θαυματουργό προγραματακι που έδωσες κατάφερα τελικά και εκανα το ps3 controller να δουλέψει μετά από 5 μέρες τρελού ψαξίματος στο net και δουλεύει τέλεια σε ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα να παιξω Head to Head Sesons στη Λιγκα αλλα ειδα οτι η αμυνα ειναι Tactical Defence και δεν μπορεις να την αλλαξεις..Ξερει κανεις κανα κολπακι για να βαλουμε Legacy Defence Και στοΠρωαθληματακι του Head to Head Seasons????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Όλα τα online modes παίζονται -ευτυχώς- μόνο με tactical defense.

 

thanx. οχι και ολα ομως,εγω επαιζα στα online custom modes με Legacy Defence.Τωρα ήδη το γυρισα σε Tactical και πρεπει να το συνηθισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα το παιχνιδι για pc 33 ευρουδακια.Ωραια ως εδω.Βαζω το δισκακι να κανω install.500 ωρες με την παλιο origin να κατεβει το update.Ok τελειωνει καποια στιγμη.Μπαινω στο game, φτιαχνω personal settings κλπ.Επαιξα 1-2 ματσακια offline,λεω ωρα να δουμε το online twra.Πηγα head to head κι ενω εγραφε opponent found μετα απο λιγο εβγαζε opponent lost.Στο τελος μου βγαλε και ενα message οτι το παιχνιδι δεν εγινε σωστα install και πρεπει να το ξανακανω!!!!!Μονο εγω ειμαι looser ή το χει παθει και κανας αλλος;;;;;;;!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βασικό PC μου (q9400 και 4870) το παιχνίδι παίζει μια χαρά. Αλλά στο φορητό (Core 2 Duo T9400-GeForce 9600M GT 512MB) που το παίρνω σε φίλους για να παίζω μαζί τους έχω μεγάλο πρόβλημα με το lag/shuttering. Δοκίμασα διάφορες λύσεις αλλά δεν έγινε τίποτα.Βλέπω στο φόρουμ της EA πολλούς με το ίδιο θέμα και έχει ανοίξει συζήτηση εδώ για αυτό (http://forum.ea.com/uk/posts/list/1051859.page) . Αν κάποιος αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα ας τους το πει εκεί και ας ελπίσουμε σύντομα σε λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος την γκαντεμια μου μεσα ρε....Τα'χω παρει...

 

Πηγα το αγορασα, το εκανα ιnstall, περιμενα ποση ωρα να κατεβει η ενημερωση των 3.3 gb, πηγα να παιξω, μου λεει υπαρχει νεα ενημερωση 43 mb, παταω να την περασει, την κατεβαζει και κολλαει στο 100%. Περιμενα ποση ωρα και δεν εκανε τιποτα. Το κλεινω και λεω θα την ξανακατεβασω. Ομως στο εικονιδιο του παιχνιδιου στο origin γραφει πλεον "εγκατασταση" και οταν παταω πανω δεν κανει τιποτα. Επισης εχει χαθει το .exe και δεν μπορω να παιξω. Τι να κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος την γκαντεμια μου μεσα ρε....Τα'χω παρει...

 

Πηγα το αγορασα, το εκανα ιnstall, περιμενα ποση ωρα να κατεβει η ενημερωση των 3.3 gb, πηγα να παιξω, μου λεει υπαρχει νεα ενημερωση 43 mb, παταω να την περασει, την κατεβαζει και κολλαει στο 100%. Περιμενα ποση ωρα και δεν εκανε τιποτα. Το κλεινω και λεω θα την ξανακατεβασω. Ομως στο εικονιδιο του παιχνιδιου στο origin γραφει πλεον "εγκατασταση" και οταν παταω πανω δεν κανει τιποτα. Επισης εχει χαθει το .exe και δεν μπορω να παιξω. Τι να κανω...

 

 

Φιλε διαβασα αυτα που εγραψες και επαθα ακριβως τα ιδια!!!! Εγω τα κανα ολα uninstall απο control panel & delete απο τον ©:/program files(x86) και ξανα μανα-τωρα περιμενω παλι να ολοκληρωθει το update....καλα σκασαμε λεφτα για να κατεβαζουμε απο το ιντερνετ;ΑΠΑΤΗ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω τα ιδια, εψαξα και ειδα οτι γενικως υπαρχει τετοιο θεμα με πολλα ατομα. Οποτε το απεγκατεστησα και τωρα παλι περιμενω σα τον μαλακα. Δεν το περναω το μικρο το update μεχρι να βεβαιωθω οτι δωθηκε λυση. Ξερει κανεις τουλαχιστον τι διαολο προσφερει αυτο το update?

 

Παντως απαραδεκτη η ΕΑ και γενικως το ολο θεμα του pc gaming πλεον, καλα κανω και δεν πολυασχολουμαι. Ημαρτον, πας αγοραζεις κατι και εκτος του οτι θα περασεις 1-2 ωρες να κανεις install ,updates, και ενα σωρο τετοιες πιπες(accounts σε υπηρεσιες steam, origin) , στην τελικη υπαρχουν ενα σωρο πραγματα που μπορει να πανε στραβα. Κονσολα λοιπον, βαζεις το δισκακι και ξενοιαζεις :P (τωρα θα μου πεις ας το επαιρνες στο 360, αλλα τι να κανω, το εχει ο αδερφος μου πλεον )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...