Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1) jason_theod

2) stratigos24

3) Biz_Niz

4) padelis71992

5) George9000m

6) knightofcor

7) minotavros13

8) SheikGR

9) dimitris-tzane

10) patric24

11) fixxxer29

12) polonosgr

13) npor

14) soumi

15) nikosk22

16) explorer21

 

Μολις παω να παιξω online μου πεταει μηνυμα οτι το online squad file δεν ειναι σωστο κ οτι πρεπει να το σβησω κ να το κατεβασω παλι.

 

Για πες μας ακριβως τι σου λεει το error αι γραψε το ακριβως οτι σου βγαζει και στο google να δεις τι ειναι και πως διορθωνεται..

 

Και εγώ μέσα εννοείται...(explorer21)

 

Ετσι!!! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

We have detected you squad file does not match that of your opponent and have cancelled the match to prevent unfair play. Should your squad be corrupted or tampered with, you will need to delete your online squad file and redownload.................... Αυτο ειναι το μηνημα που μου βγαζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

We have detected you squad file does not match that of your opponent and have cancelled the match to prevent unfair play. Should your squad be corrupted or tampered with, you will need to delete your online squad file and redownload.................... Αυτο ειναι το μηνημα που μου βγαζει....

 

Για ριξε μια ματια εδω: Link

Στο pc το εχεις ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα ειναι και ο manolis1908 κανετε τον add. εμεις μπορουμε απο τις 1800 - 2400 οποιες ωρες θελετε . να αναλαβει καποιος να συντονισει τους παικτες τις ωρες και τα παιχνιδια. ποιος εχει ξαναστισει πρωταθλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα τραγικο... Πως γινεται να τα ανεβαζεις εκει; εγω τα ανεβαζω στο xfire. Ανεβασα χθες 1 foul με luis fabiano απο 38 μετρα αλλα fail camera γιατι το τραβηξα απο το replay αμεσως μετα το goal και δεν εβαλε καλες καμερες. Δε μπορουσα να το δω και στο match highlights γιατι εκανε quit ο αλλος :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) jason_theod

2) stratigos24

3) Biz_Niz

4) padelis71992

5) George9000m

6) knightofcor

7) minotavros13

8) SheikGR

9) dimitris-tzane

10) patric24

11) fixxxer29

12) polonosgr

13) npor

14) soumi

15) nikosk22

16) explorer21

17) georgekant

18) manolis1908

 

Αν εχω ξεχασει κανεναν πειτε το...

 

Ε δεν γίνονται αυτά...

 

 

http://www.ea.com/in...s/ugc/101165104

 

Εσυ το επαθες αυτο? :mrgreen: Να μας πεις και πως κρατησες replay να εχουμε και απο το τουρνουα που θα κανουμε.

 

μεσα ειναι και ο manolis1908 κανετε τον add. εμεις μπορουμε απο τις 1800 - 2400 οποιες ωρες θελετε . να αναλαβει καποιος να συντονισει τους παικτες τις ωρες και τα παιχνιδια. ποιος εχει ξαναστισει πρωταθλημα?

 

Θα τα βρουμε ολα. Θα βγαλουμε και ωρες. Ριξτε και ιδεες για το πως μπορει να γινει το προγραμμα το ποιος θα παιξει με ποιον, ποτε κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσυ το επαθες αυτο? :mrgreen: Να μας πεις και πως κρατησες replay να εχουμε και απο το τουρνουα που θα κανουμε.

Ναι δυστυχώς εγώ το έπαθα αυτό...:cry:

Μετά το τέλος του αγώνα πας στα match highlights και από εκεί επιλέγεις ποία θες και τα κάνεις save και μετά από το replay theater τα ανεβάζεις στο http://www.ea.com/intl/football/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δυστυχώς εγώ το έπαθα αυτό...:cry:

Μετά το τέλος του αγώνα πας στα match highlights και από εκεί επιλέγεις ποία θες και τα κάνεις save και μετά από το replay theater τα ανεβάζεις στο http://www.ea.com/intl/football/

 

Αντε! Να εισαι καλα. Οποτε μπορει οποιος θελει να εχει replay απο το τουρνουα που θα κανουμε και να τα ποσταρουμε... :)

 

Μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γεια σας, θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει πως μπορώ να παίξω το fifa 12, το έχω αυθεντικό και μου κάνει το γνωστό να κρασάρει στη welcome screen και μετα με πετάει πίσω πάλι. Ξέρω ότι έχει αναφερθεί ξανά το ζήτημα και έχω διαβάσει ότι κάποιοι άλλαξαν την ονομασία της διαδρομής εγκατάστασης του παιχνιδιού από ελληνικούς σε λατινικούς χαρακτήρες (για όσους είχαν ελληνικά windows) π.χ. τα έγγραφά μου σε my documents, το Δημητρης σε Dimitris κλπ. και σε κάποιυς έπιασε, εμένα πάλι ούτε αυτό έπιασε! Έχω windows xp sp3 αν βοηθάει να το αναφέρω. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα, ευχαριστώ! Δεν ξέρω τι να κάνω για να παίξει! Μήπως φταίει το update του origin που δεν βρίσκω λύση με τους λατινικούς χαρακτήρες που ανέφερα πιο πάνω, γιατί μια φορά μου έπιασε και μένα! Και τώρα τίποτα! Μπορεί να ακούγεται τρελό αλλά μου συνέβει να έχω παίξει έστω την πρώτη φορά το παιχνιδι με τον παραπάνω τρόπο και τώρα να μην μπορώ. Παρότι δοκίμασα να ξανακάνω εγκατάσταση και του origin και του παιχνιδιού. Τι μπορεί να φταίει??? Ευχαριστώ.

 

Καμιά βοήθεια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά βοήθεια???

 

φιλε και εμενα στην πρωτη οθονη του παιχνιδιου κρασαρε και μολις αποσυνδεσα το χειρηστηριο τπο παιχνιδι αρχισε να τρεχει κανονικα.μετα οσες φορες και να εινα ιτο χειρηστηριο συνδεδεμενο δεν ειχα προβλημα.δεν ξερω αν αυτη η λυση σου λεει κατι παντως σε μενα λειτουργησε.

 

Επισης να πω σχετικα με τα saves και μενα οταν το ειχα "Alex" δεν μπορουσα να το σωσω.Μετα το αφησα να ειναι οπως ηταν δηλαδη "player settings 1" και λειτουργησε κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...