Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλτατοι μην τα παιρνετε εν κρανιο!χαχαχαχα Γιατι ολα αυτα τα κατεβατα δεν μπορω να καταλαβω...φυσικα αστειευομαι!!!! γραφτε γραφτε :-D χαχαχαχα

Ο καθενας παιζει οπως θελει,οπως τον βολευει,οπως ξερει, οπως μπορει,οπως αισθανεται(καλο ε?)...οπως του αρεσει βρε αδερφε...its just a game! :mrgreen:

Εχουμε δει ολοι σε ματς αληθινα αυτοματοποιημενες κινησεις(φλιπερακι) που θυμιζουν playstation...

Aς μου απαντησει καποιος αυτο: εχουμε εναν παιχτη που παιζει με πληκτρολογιο και ειναι καλος αντικειμενικα, οχι ο καλυτερος και οχι ο joshflip1989 :mrgreen: !Ειναι pcακιας δεν ειχε δεν εχει δεν γουσταρει κονσολες και gamepad, δικαιωμα του?δικαιωμα σεβαστο!Αντε να τον πεισεις αυτον τον ριμαδι οτι πρεπει να παιζει με manual κι οχι assisted γιατι ετσι ειναι το ποδοσφαιρο διαφορετικα παιζει ενα φλιπερακι,γιατι ισχυει αυτο και οχι το αλλο κι οχι ετσι Κομανετσι.......εγω εβαλα να παιξω manual και δεν μπορουσα να αλλαξω μια μπαλια στο 1 μετρο, λογικο αφου δεν εχω αναλογικα κολπα κλπ κλπ...παιζω this way, δεν με αφορουν αλλα καλωδια,μοχλοι,σταυροι,πολυχρωμα κουμπακια...με μερικους εχουμε παιξει μαζι απο εδω μεσα .....περασε λιγη ωρα ευχαριστα και μετα παλι επιστροφη στις ζωες μας ,στα προβληματα του ο καθενας!Μπορεις να παιξεις manual?γουσταρεις τρελα?semi assisted γουσταρεις?assisted?οτι τραβαει η ψυχη σου! εμπρος λοιπον....παιζε!

 

PEACE B)

 

Το ταμπούρι όμως θέλει κι αυτό την τέχνη του και είναι ένας από τους βασικούς λόγους, για τους οποιους το ποδόσφαιρο είναι αυτό που είναι. Δηλαδή ένα άθλημα που μπορεί και ο αδύνατος να ελπίζει σε κάτι. Σε άλλα δημοφιλή ομαδικά αθλήματα, όπως το μπάσκετ ή -πολύ περισσότερο- το βόλεϊ (που δεν έχει και φυσικές επαφές), η καλύτερη ομάδα νικάει 9 στις 10 φορές. Κι αυτό το λέω εγώ, που είμαι παραδοσιακός και αθεράπευτα μπασκετικός.

 

Το δε "εκνευριστικά βαρετό" ισχύει κυρίως γι' αυτούς που το βλέπουν. Όσοι όμως συμμετέχουν πολύ αμφιβάλλω αν το βρίσκουν βαρετό ή χωρίς φαντασία και θέαμα.

 

Σεβομαι αυτα που γραφεις αλλα δεν τα ασπαζομαι...ο αδυναμος παντα το μονο που κανει ειναι να ελπιζει δεν κανει κατι αλλο και δεν μπορεις να του το στερησεις ...κι αν σου κατσει(που λεει γνωστη διαφημιση).Νομιζω οτι και στο ποδοσφαιρο αν παιξει ο πρωταθλητης με τον τελευταιο 9 στις 10 θα κερδισει....7 στις 10 θες?οκ πασο σιγα την διαφορα...

Οσο για το εκνευριστικα βαρετο που εγραψα συμπαθα με αλλα αν παιζω εδω στο σπιτι μου με φιλαρακι το οποιο αμυνεται ταμπουρι και δεν κανει φαση(ασχετα με το αν κανει σε μερικα games λιγες φασεις και σκοραρει και νικησει κι ολας-ολα μεσα στο παιχνιδι ειναι) το σιγουρο ειναι οτι θα αναζητησω αλλους παιχτες ισαξιους και καλυτερους απο μενα ωστε να υπαρχει και ανταγωνισμος....εκτος αν αυτοικανοποιουμαι παιζοντας με εναν μετριο παιχτη και νικαω 7 στις 10....ΟΚ θα νομιζω οτι ειμαι εξυπνος,σιγουρα θα χαιρομαι ,θα κοκορευομαι....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΞΕΛΙΣΣΟΜΑΙ! ;) (καλα αυτος που παιζει ταμπουρι εννοειται παει ακλαυτος!χαχαχαχα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγουρα το καλυτερο ειναι να εχεις ισαξιους παικτες απεναντι σου ωστε να εχεις και ωραιο παιχνιδι αλλα δεν ειναι στο χερι σου αυτο! Αλλα οταν πετυχαινεις πολυ καλυτερο αντιπαλο προσπαθεις να σωσεις οτι μπορεις. Γιατι να βγεις μπροστα και να αφησεις αμυνα τρυπητηρι? Παιζεις ταμπουρι και αν σου κατσει σου εκατσε. Τις πιο πολλες φορες παλι θα χασεις, αλλα και η ισοπαλια σε τετοιες στιγμες δεν ειναι ασχημη.

 

Π.χ εχτες τυχαινω με με μια βραζιλιανικη παλι και απο την εξωφρενικη πιεση δε μπορω να αλλαξω δευτερη πασα. Μονιμως 6-7 παικτες του ηταν μεταξυ κεντρου και περιοχης μου. Ε εκει δε με παιρνει να βγω μπροστα, το εχω δοκιμασει και ο αλλος εβγαινε καθε τρεις και λιγο τετ α τετ. Οποτε ολοι πισω στο 1ο ημιχρονο στανταρ, προσπαθω να κρατησω το 0 και στο 2ο δειλα δειλα λιγο πιο μπροστα μιας και οι παικτες του αρχιζουν και ψιλοκουραζονται και δεν υπαρχει τετοια πιεση οπως πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π.χ εχτες τυχαινω με με μια βραζιλιανικη παλι και απο την εξωφρενικη πιεση δε μπορω να αλλαξω δευτερη πασα. Μονιμως 6-7 παικτες του ηταν μεταξυ κεντρου και περιοχης μου. Ε εκει δε με παιρνει να βγω μπροστα, το εχω δοκιμασει και ο αλλος εβγαινε καθε τρεις και λιγο τετ α τετ. Οποτε ολοι πισω στο 1ο ημιχρονο στανταρ, προσπαθω να κρατησω το 0 και στο 2ο δειλα δειλα λιγο πιο μπροστα μιας και οι παικτες του αρχιζουν και ψιλοκουραζονται και δεν υπαρχει τετοια πιεση οπως πριν.

Αν δεν κάνω λάθος, αυτό είναι το πραγματικό ποδόσφαιρο που παίζεται στο >90% των αγώνων του πλανήτη. Εξαίρεση αποτελούν ομάδες σαν την Μπαρτσελόνα (και τη Ρεάλ του Μουρίνιο θα προσθέσω εγώ), που εμφανίζονται μια φορά στα 20 χρόνια. Ή κάτι αγγλικά, γερμανικά και νοτιοαμερικάνικα ντέρμπι που η μπάλα πάει συνέχεια πάνω-κάτω (αν και όσοι είδατε κάτι φετινούς ύπνους Liverpool-Arsenal και σία θα καταλάβατε ότι δεν ισχύει πάντα αυτό)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ αν καταλαβαινω καλα τι λετε παιζετε ταμπουρι κοντρα σε καλυτερους απο εσας για να κερδισετε απο 3 βαθμους εως 1.Δεκτον!Αν και το θεμα ειναι αλλου!ειναι πως παιζετε...?π.χ παιζετε καθαρα?εντιμα?

 

Αν καταλαβατε επισης καλα τι λεω εγω, το βλεπω απο την σκοπια του καλυτερου παιχτη που το πιο πιθανο ειναι να κερδισει .....αλλα και να χασει θα πει ΟΚ ενταξει ο αλλος επαιζε ταμπουρι , εκανε μια φαση μπηκε γκολ και κερδισε big deal!πιο αναλυτικα.... o πινακας με τα στατιστικα του αγωνα θα γερνει υπερ μου ΑΡΑ ειμαι καλος αντικειμενικα, καλυτερος απο σενα σιγουρα , εχασα δεν εγινε και τπτ, συνεχιζω να παιζω ετσι και καλυτερα αφου θα βελτιωνομαι:mrgreen: Κανεις δεν νικαει συνεχεια πρεπει και να χασει καποια στιγμη αλλωστε...

Να διαχωρησω ομως εδω το ταμπουρι (π.χ το θρυλικο Αjax -Panathinaikos 0-1) απο το αντιποδοσφαιρο με ταμπουρι δλδ σκληρο παιχνιδι με πολλα φαουλ,με φαουλ αντικανονικα,κιτρινες και κοκκινες καρτες!

Aκομα και με νικες παραμενει αντιποδοσφαιρο + ταμπουρι!

 

υ.γ εγω αντιπαθω το ταμπουρι γενικοτερα, φανταστειτε να παιξουν και οι 2 παιχτες ετσι...βαρεμαρα!ταλαιπωρια! :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, έτσι όπως έχουν γίνει φέτος τα sliding tackles και να θέλεις να κάνεις πολλά φάουλ, δεν μπορείς :P Προσωπικά πάντως αποφεύγω να κάνω φάουλ και απλώς καλύπτω τους χώρους όσο καλύτερα μπορώ, δεν ανοίγομαι αν δεν με παίρνει και κάνω double team όπου χρειάζεται.

 

Σημασία πάντως έχει τι τελικό σκορ θα γράψει ο πίνακας. Τα στατιστικά είναι για το Σωτηρακόπουλο και όσους παίζουν... baseball (άντε και για το Football Manager).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ αν καταλαβαινω καλα τι λετε παιζετε ταμπουρι κοντρα σε καλυτερους απο εσας για να κερδισετε απο 3 βαθμους εως 1.Δεκτον!Αν και το θεμα ειναι αλλου!ειναι πως παιζετε...?π.χ παιζετε καθαρα?εντιμα?

 

Αν καταλαβατε επισης καλα τι λεω εγω, το βλεπω απο την σκοπια του καλυτερου παιχτη που το πιο πιθανο ειναι να κερδισει .....αλλα και να χασει θα πει ΟΚ ενταξει ο αλλος επαιζε ταμπουρι , εκανε μια φαση μπηκε γκολ και κερδισε big deal!πιο αναλυτικα.... o πινακας με τα στατιστικα του αγωνα θα γερνει υπερ μου ΑΡΑ ειμαι καλος αντικειμενικα, καλυτερος απο σενα σιγουρα , εχασα δεν εγινε και τπτ, συνεχιζω να παιζω ετσι και καλυτερα αφου θα βελτιωνομαι:mrgreen: Κανεις δεν νικαει συνεχεια πρεπει και να χασει καποια στιγμη αλλωστε...

Να διαχωρησω ομως εδω το ταμπουρι (π.χ το θρυλικο Αjax -Panathinaikos 0-1) απο το αντιποδοσφαιρο με ταμπουρι δλδ σκληρο παιχνιδι με πολλα φαουλ,με φαουλ αντικανονικα,κιτρινες και κοκκινες καρτες!

Aκομα και με νικες παραμενει αντιποδοσφαιρο + ταμπουρι!

 

υ.γ εγω αντιπαθω το ταμπουρι γενικοτερα, φανταστειτε να παιξουν και οι 2 παιχτες ετσι...βαρεμαρα!ταλαιπωρια! :-(

 

Αν αυτός που παίζεις έχει περισσότερες νίκες από εσένα (στα μεταξύ σας ματς) και εσύ σχεδόν σε όλα τα παιχνίδια έχεις καλύτερα στατιστικά (πχ περισσότερα σουτ στην εστία), τότε ποιος είναι ο καλύτερος; :)

 

Σε εμένα πάντως συμβαίνει αυτό στο FIFA 12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω να παιξω το παιχνιδι και εκει που μου φορτωνει την αρχικη σελιδα με το λογοτυπο με πεταει εξω χωρις καποια ειδοποιηση,μηπως μπορει να βοηθησει καποιος,το συστημα μου ειναι καλο παντως και δεν οφειλετε σε hardware παντως,8600 dual core,6970 ati,4 giga ram..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτός που παίζεις έχει περισσότερες νίκες από εσένα (στα μεταξύ σας ματς) και εσύ σχεδόν σε όλα τα παιχνίδια έχεις καλύτερα στατιστικά (πχ περισσότερα σουτ στην εστία), τότε ποιος είναι ο καλύτερος; :)

 

Σε εμένα πάντως συμβαίνει αυτό στο FIFA 12.

 

 

δεν γινεται αυτο που λες (τις πιο πολλες φορες θα κερδας που λενε μερικες μπαλαδοφατσες)εκτος αν εισαι γκαντεμοσκυλο!(οχι εσυ-γενικα μιλαω αστειευομενος) :mrgreen: Σημερα επαιξα με εναν πολυ καλο παιχτη, αντικειμενικα ηταν καλος αλλα ηταν πολυ καλος στο να σου παιρνει την μπαλα στο 1vs1,με δυσκολεψε αρκετα ...ενω πιεζα προηγηθηκε στο 5` κανοντας την πρωτη φαση και γκολ με Benzema!Man United εγω.Λεω την κατσαμε,πολυ νωρις...ισοφαριζω με κορνερ πολυ γρηγορα, δεν λεω ημουνα τυχερος μου κατσε κεφαλια Ferdinand :-D Ξανα γκολ ο τυπος πολυ γρηγορα...παρατηρησα οτι ηταν απο τους παιχτες που κανουν ψιλοκρεμαστη μεταβιβαση στον επιθετικο ο οποιος ειναι τουμπανο και τις πιο πολλες φορες σκοραρει :-( Πολυ γρηγορα 2-2 κυριολεκτικα εκρυψα το τοπι και του εκανα πανηγυρισμο με σσσσσσ και κινηση δεν ακουω,πως ειπατε;;;; :mrgreen: ενταξει μερικες φορες πικαρω & εκνευριζω τον αντιπαλο!χε χε

3-2 ξανα ο τυπος και στο καπακι 3-3 στο 72` με Anderson η πιο γηργορη ισοφαριση που εχω κανει ποτε και ξανα πανηγυρισμο ιδιο!Ολα δειχνουν οτι παει για 3-3 τελικο και χιναρι ΟΤΑΝ στο 88 ο Υοung τον στελνει στο περιπτερο για σοκοφρετες κανοντας το 4-3 και ξερος ο τυπος αλλα πρεπει να χαρηκε το παιχνιδι γιατι δεν εκανε disconect.

Φυσικα ειχα στο τσεπακι το 3ποντο και δεν με νοιαζε τπτ!! αλλα bravo του!

Γενικο συμπερασμα....practice στην αμυνα ....και οι 2 :eek: σιγουρα!!!χαχαχαχαχα :mrgreen:

 

Καλά, έτσι όπως έχουν γίνει φέτος τα sliding tackles και να θέλεις να κάνεις πολλά φάουλ, δεν μπορείς :P Προσωπικά πάντως αποφεύγω να κάνω φάουλ και απλώς καλύπτω τους χώρους όσο καλύτερα μπορώ, δεν ανοίγομαι αν δεν με παίρνει και κάνω double team όπου χρειάζεται.

 

Σημασία πάντως έχει τι τελικό σκορ θα γράψει ο πίνακας. Τα στατιστικά είναι για το Σωτηρακόπουλο και όσους παίζουν... baseball (άντε και για το Football Manager).

 

 

Σημασια για μενα εχει να παιζεις ωραια μπαλιτσα να εισαι απροβλεπτος να κρυβεις το τοπι να κανεις ωραιες πονηρες πασες και πολλα αλλα ;) αμα βαδιζεις σε αυτο τον δρομο σιγουρα θα πηγαινεις καλα ^_^ Τα στατιστικα τα συγκεκριμενα δεν ειναι για τον Χρηστο και μην μου πεις οτι δεν τα κοιταζεις ποτε (οκ οχι παντα) μετα το ματς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου για αρχή βγάλε το gamepad που έχεις συνδεδεμένο και τρέξε το fifa 12

 

Αν αυτό δε δουλέψει τότε δοκίμασε το εξής έχοντας πάλι αποσυνδεμένο το gamepad

Μην ανοίξεις το origin και μην τρέξεις το παιχνίδι απο το εικονiδίο του fifa αλλά πήγαινε στο φάκελο του παιχνιδιού ,επειτα στον υποφάκελο game και απο εκεί τρέξε το fifaconfig.

απο το παράθυρο που θα βγάλει πάτα play μετα βάλε τον κωδικό του origin για να συνδεθείς και στο δεύτερο ίδιο παράθυρο που θα σου βγάλει ξαναπάτα play.

 

Αν και πάλι όλα αυτά δε λειτουργήσουν πήγαινε στα έγγραφά σου όπου εκεί θα δείς ενα φάκελο με το όνομα fifa12.

κάνε δεξί κλικ στο φάκελο ,πήγαινε ιδιότητες μετά στο καρτελάκι ασφάλεια και πάτα επεξεργασία.απο εκεί φρόντισε να τσεκάρεις τον "πλήρη έλεγχο " και "τροποποίηση" για everyone.

Οταν το κάνεις αυτό στα έγγραφα ξαναδοκίμασε τα πιο πάνω βήματα που αναφέρω.

 

Καλή επιτυχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφέρεται έχω κάνει ένα review.

 

http://www.georgekant.com/?p=3281

 

Κατα τα άλλα θα πω ότι εγώ είμαι του ωραίου παιχνιδιού. Οτι μου ερχεται στο κεφαλι προσπαθώ να το κάνω, πχ ενω φευγουμε δυο και μπορω να δωσω απλη πασα και να το βαλει ο αλλος σε κενή εστία, εγώ μπορει να κανω ψιλοκρεμαστη πασα για να πιασει ψαλιδι.. (οχι οτι πιανει ποτε). Δεν με ενδιαφέρει αν θα χάσω και χάνω αβέρτα (εχω αδυναμία στο finishing ενώ έχω πχ. 9 shoots ανα game και 7 κατά μου). Πάντα έχω καλύτερα στατιστικά από τον άλλον αλλά οι ήττες έχουν πάει σύννεφο. Τελευταία βρήκα το φως μου καθως εκανα και την μαλακια να μαθω αμυνα απευθειας απο το online.. πλέον πάντως ειμαι division 5. Για την ακριβεια εχω παει ασανσερ. Απο division 9 στο 6, μετά παλι στο 9 και μετα καπάκι στο 5.. για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφέρεται έχω κάνει ένα review.

 

http://www.georgekant.com/?p=3281

 

Κατα τα άλλα θα πω ότι εγώ είμαι του ωραίου παιχνιδιού. Οτι μου ερχεται στο κεφαλι προσπαθώ να το κάνω, πχ ενω φευγουμε δυο και μπορω να δωσω απλη πασα και να το βαλει ο αλλος σε κενή εστία, εγώ μπορει να κανω ψιλοκρεμαστη πασα για να πιασει ψαλιδι.. (οχι οτι πιανει ποτε). Δεν με ενδιαφέρει αν θα χάσω και χάνω αβέρτα (εχω αδυναμία στο finishing ενώ έχω πχ. 9 shoots ανα game και 7 κατά μου). Πάντα έχω καλύτερα στατιστικά από τον άλλον αλλά οι ήττες έχουν πάει σύννεφο. Τελευταία βρήκα το φως μου καθως εκανα και την μαλακια να μαθω αμυνα απευθειας απο το online.. πλέον πάντως ειμαι division 5. Για την ακριβεια εχω παει ασανσερ. Απο division 9 στο 6, μετά παλι στο 9 και μετα καπάκι στο 5.. για να δουμε.

Ωραίο review, θα έλεγα καλύτερο από την πλειοψηφία των παρουσιάσεων των διαφόρων gaming sites. Από την πλευρά μου έχω να προσυπογράψω τα εξής:

 

 

TIPS

3. Μην παίζετε με ομάδες 5 αστεριών. Το παιχνίδι θα σας βγάζει αντιπάλους παρόμοιες ομάδες και αν δείτε και τα αρνητικά που ανέφερα, αυτές οι ομάδες είναι εξωπραγματικές σε απόδοση και αστείες σε πολλές φάσεις. Αντιθέτως πάρτε μια ομάδα 4 αστεριών, μαθετέ την καλά, και αν είστε καλός θα δείτε ότι όντως χάνετε μόνο όταν δεν παίζετε καλά.

4. Μην προτιμάτε full attack σύστημα, αντιθέτως βάλτε την μπάρα στο defensive και κάντε μπόλικες πάσες ώσπου να δείτε κίνηση. Σε συνδιασμό με το counter attack κάνει θαύματα όταν έχετε να αντιμετωπίσετε μεγαθήρια.

6. Στην άμυνα όσο οι άλλοι πλησιάζουν προς την περιοχή σας , σταματήστε να καλείτε δεύτερη βοήθεια γιατί θα εκτεθεί η άμυνα. Η δεύτερη βοήθεια καλό είναι να χρησιμοποιείται ώς την μέση του γηπέδου για πίεση και όχι παντού.

8. Μην τα έχετε όλα assisted. Ειδικά η σέντρα είναι πολύ πιο καλή στο semi assisted, έχετε πολύ καλύτερο έλεγχο. Το ίδιο ισχύει και για την προωθημένη που ίσως σε manual είναι η καλύτερη επιλογή.

 

Γεια στο στόμα σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα οτι μου ειπες και νομιζα οτι το ειχα πετυχει αλλα τελικα δεν το πετυχα!Μπαινει στο παιχνιδι φορτωνει,δεν με αφηνει ομως να κανω profile και οταν προχωραω και φτανω στην φαση να μπει στο κυριος μενου,εκει κολαει!!!εχουμε κανει ενα βημα παντως,αυτο να λεγεται!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφέρεται έχω κάνει ένα review.

 

http://www.georgekant.com/?p=3281

 

Κατα τα άλλα θα πω ότι εγώ είμαι του ωραίου παιχνιδιού. Οτι μου ερχεται στο κεφαλι προσπαθώ να το κάνω, πχ ενω φευγουμε δυο και μπορω να δωσω απλη πασα και να το βαλει ο αλλος σε κενή εστία, εγώ μπορει να κανω ψιλοκρεμαστη πασα για να πιασει ψαλιδι.. (οχι οτι πιανει ποτε). Δεν με ενδιαφέρει αν θα χάσω και χάνω αβέρτα (εχω αδυναμία στο finishing ενώ έχω πχ. 9 shoots ανα game και 7 κατά μου). Πάντα έχω καλύτερα στατιστικά από τον άλλον αλλά οι ήττες έχουν πάει σύννεφο. Τελευταία βρήκα το φως μου καθως εκανα και την μαλακια να μαθω αμυνα απευθειας απο το online.. πλέον πάντως ειμαι division 5. Για την ακριβεια εχω παει ασανσερ. Απο division 9 στο 6, μετά παλι στο 9 και μετα καπάκι στο 5.. για να δουμε.

 

 

Διαβασα το review σου, μπραβο σου φιλε πολυ αληθινο!Φωναζα κι εγω για το ``αδειο`` dvd...τελικα αυτο που λες για το offline ισχυει;δλδ γινεται installation (αρα τελικα μηπως δεν ειναι αδειο το dvd;) εγω παντως που το αγορασα απο μαγαζι περιμενα ολοκληρη μερα να κατεβει το ατιμο για να το κανω install μεσω origin...Θα δοκιμασω την manual through pass & semi assisted σεντρα - με μπριζωσες τωρα - παω για προπονηση! :-D PLATINI_ATHENS add me division 4...αν δεν κανω λαθος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ παιδια γιατι το κλεισατε το thread το παλιο ??? παιδια εχω προβλημα αγορασα το fullpack Creation Center και οταν παταω να μπω στο creation μου βγαζει αυτο το μηνυμα . ATTENTION! There was an error downloading the User-Generated Content. Please try again later.Καμια βοηθεια???

Παιδια εστειλα και μαιλ στο ea support αλλα καμια απαντηση γιατι να γινετε αυτο ρε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ATTENTION! There was an error downloading the User-Generated Content. Please try again later.Καμια βοηθεια???

 

Νομίζω βγάζει σφάλμα αλλά μετά συνεχίζει κανονικά και βλέπεις αυτά που θες σε ότι αφορά tournaments,παίκτες και ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...