Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια εχει κ κανας αλλος προβλημα με το δεξι αναλογικο? Ενα Hama εχω τις πλακας. Τα αλλα κουμπια δουλευουν μια χαρα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/404869-fifa-12/page__st__590__p__4327988#entry4327988

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά γεια σας, θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει πως μπορώ να παίξω το fifa 12, το έχω αυθεντικό και μου κάνει το γνωστό να κρασάρει στη welcome screen και μετα με πετάει πίσω πάλι. Ξέρω ότι έχει αναφερθεί ξανά το ζήτημα και έχω διαβάσει ότι κάποιοι άλλαξαν την ονομασία της διαδρομής εγκατάστασης του παιχνιδιού από ελληνικούς σε λατινικούς χαρακτήρες (για όσους είχαν ελληνικά windows) π.χ. τα έγγραφά μου σε my documents, το Δημητρης σε Dimitris κλπ. και σε κάποιυς έπιασε, εμένα πάλι ούτε αυτό έπιασε! Έχω windows xp αν βοηθάει να το αναφέρω. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει θα το εκτιμούσα, ευχαριστώ! Δεν ξέρω τι να κάνω για να παίξει! Μήπως φταίει το update του origin που δεν βρίσκω λύση με τους λατινικούς χαρακτήρες που ανέφερα πιο πάνω, γιατί μια φορά μου έπιασε και μένα! Και τώρα τίποτα! Μπορεί να ακούγεται τρελό αλλά μου συνέβει να έχω παίξει έστω την πρώτη φορά το παιχνιδι με τον παραπάνω τρόπο και τώρα να μην μπορώ. Παρότι δοκίμασα να ξανακάνω εγκατάσταση και του origin και του παιχνιδιού. Τι μπορεί να φταίει??? Ευχαριστώ.

 

 

Ξέρει κανείς κάτι για να βοηθήσει?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς κάτι για να βοηθήσει?????

 

 

Φίλε μου alex_82 για αρχή βγάλε το gamepad που έχεις συνδεδεμένο και τρέξε το fifa 12

 

Αν αυτό δε δουλέψει τότε δοκίμασε το εξής έχοντας πάλι αποσυνδεμένο το gamepad

Μην ανοίξεις το origin και μην τρέξεις το παιχνίδι απο το εικονiδίο του fifa αλλά πήγαινε στο φάκελο του παιχνιδιού ,επειτα στον υποφάκελο game και απο εκεί τρέξε το fifaconfig.

απο το παράθυρο που θα βγάλει πάτα play μετα βάλε τον κωδικό του origin για να συνδεθείς και στο δεύτερο ίδιο παράθυρο που θα σου βγάλει ξαναπάτα play.

 

Αν και πάλι όλα αυτά δε λειτουργήσουν πήγαινε στα έγγραφά σου όπου εκεί θα δείς ενα φάκελο με το όνομα fifa12.

κάνε δεξί κλικ στο φάκελο ,πήγαινε ιδιότητες μετά στο καρτελάκι ασφάλεια και πάτα επεξεργασία.απο εκεί φρόντισε να τσεκάρεις τον "πλήρη έλεγχο " και "τροποποίηση" για everyone.

Οταν το κάνεις αυτό στα έγγραφα ξαναδοκίμασε τα πιο πάνω βήματα που αναφέρω.

 

Καλή επιτυχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου alex_82 για αρχή βγάλε το gamepad που έχεις συνδεδεμένο και τρέξε το fifa 12

 

Αν αυτό δε δουλέψει τότε δοκίμασε το εξής έχοντας πάλι αποσυνδεμένο το gamepad

Μην ανοίξεις το origin και μην τρέξεις το παιχνίδι απο το εικονiδίο του fifa αλλά πήγαινε στο φάκελο του παιχνιδιού ,επειτα στον υποφάκελο game και απο εκεί τρέξε το fifaconfig.

απο το παράθυρο που θα βγάλει πάτα play μετα βάλε τον κωδικό του origin για να συνδεθείς και στο δεύτερο ίδιο παράθυρο που θα σου βγάλει ξαναπάτα play.

 

Αν και πάλι όλα αυτά δε λειτουργήσουν πήγαινε στα έγγραφά σου όπου εκεί θα δείς ενα φάκελο με το όνομα fifa12.

κάνε δεξί κλικ στο φάκελο ,πήγαινε ιδιότητες μετά στο καρτελάκι ασφάλεια και πάτα επεξεργασία.απο εκεί φρόντισε να τσεκάρεις τον "πλήρη έλεγχο " και "τροποποίηση" για everyone.

Οταν το κάνεις αυτό στα έγγραφα ξαναδοκίμασε τα πιο πάνω βήματα που αναφέρω.

 

Καλή επιτυχία

 

Πρώτον σ'ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες σου! Δεύτερον, δεν έχω συνδέσει κάποιο gamepad. Τρίτον, ο πρώτος τρόπος που μου ανέφερες δεν έπιασε, δοκιμάζω και τον δεύτερο πάω ιδιότητες και δεν υπάρχει καρτελάκι με το όνομα ασφάλεια! Οι καρτέλες που μου εμφανίζονται είναι Γενικά, Κοινή χρήση και Προσαρμογή. Συνεπώς δεν μπορώ να κάνω αυτό που λες "πλήρη έλεγχο " και "τροποποίηση" για everyone! Έχω xp sp3. Τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, με βρηκαν κατι παιδια μεσω origin Ελληνες και θελουν να ξανακανουμε online league αλλα να το κανουμε σωστα αυτη τη φορα και να το τελειωσουμε. Τι λετε? Οσοι ειστε μεσα, πειτε το!

 

Ειμαι μεσα... :mrgreen:

 

Θα βγαλουμε απο εδω στο ινσομνια ποιος θα παιξει με ποιον και ποιες ωρες και με ποια σειρα. Μη σας πω και στατιστικα και τετοια θα κραταμε...φτιαχτηκα τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεχρι στιγμης λοιπον:

 

jason_theod

stratigos24

Biz_Niz

padelis71992

George9000m (απο το origin το ενα παιδι)

 

Δεν πειραζει padelis71992, οποτε μπορουμε θα το κανουμε και θα εχουμε βγαλει κανονικα και το ποιος θα παιξει με ποιον, το ποτε κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...