Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω βγάλει την 1.6.5 phone pins.

Όσοι το έχετε απεγκαταστήσει λόγω reset και δεν το βρίσκεται, θα το βρείτε στο store/my library.

Έχει μπει opacity selection για τις φωτογραφίες, custom text, εμφάνιση τηλεφωνικής γραμμής στο tiles, και στα pinned contacts σου λέει με τι profile/γραμμή έχουν γίνει pin.

Ψάχνω τρόπο να βάλω και χρώμα χωρίς να χρειασθεί να επέμβω στην εικόνα, αλλά μάλλον δεν θα την γλιτώσω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βγάλει την 1.6.5 phone pins.

Όσοι το έχετε απεγκαταστήσει λόγω reset και δεν το βρίσκεται, θα το βρείτε στο store/my library.

Έχει μπει opacity selection για τις φωτογραφίες, custom text, εμφάνιση τηλεφωνικής γραμμής στο tiles, και στα pinned contacts σου λέει με τι profile/γραμμή έχουν γίνει pin.

Ψάχνω τρόπο να βάλω και χρώμα χωρίς να χρειασθεί να επέμβω στην εικόνα, αλλά μάλλον δεν θα την γλιτώσω...

ρετρό ? έφτιαξες το θέμα με τις merged επαφές βλέπω... έκανες δουλίτσα πάλι, μπράβο!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπέρα μόλις μου ήρθε το κινητό (650)και δεν μπορώ να κατεβάσω εφαρμογές ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

Είμαι τελείως νέος χρήστης windows phone παιδιά κάντε το μου πολύ απλα σας παρακαλώ άμα μπορείτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου λέει ποιον λογαριασμό θέλω να επιλέξω και όταν το κάνω μου λέει περιμένετε λίγο και μετα με πετάει

We encountered a error.please try singing again an later

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον όχι βλέπω και στέλνω

Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ ευτυχώς που σε πέτυχα μέσα με έσωσες αυτό ήταν

????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...