Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μόλις διάβασα εδώ
http://www.winbeta.org/news/no-new-builds-week-microsoft-upgrades-windows-insiders-services

για κάποιες μέρες δε θα δουλεύει η αλλαγή ring

 

 

 

We are performing some upgrades this week to our services that are used to approve and monitor builds from the Development Branch to our Windows Insiders.

....

If you are setting up a new device or changing rings, your device will not receive new builds available to that ring until the upgrade is complete.

Επεξ/σία από salida
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κ εγώ κολλημένο tile επαφών ... Δεν ξέρω τον λόγο ... Όλα τα δοκίμασα δεν έπιασε τπτ ... Έκανα hard reset και εστρωσε κανονικά ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρήστες IPhone.

Τώρα εξηγούνται όλα!

http://9gag.com/tv/p/aMdYvy/first-look-apple-iphone-7-jimmy-kimmel?ref=fbl9

 

 

Αυτό το κάνει ο Kimmel με όλα τα hyped προιόντα τα τελευταία χρόνια :P 

 

Βέβαια για να πούμε και του στραβού το δίκιο πάει συνεχώς σε άτομα που δεν έχουν ιδέα και που πεθαίνουν να βγουν στην τηλεόραση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε update στο messenger. Ανοίγει άμεσα τώρα. Facebook οποιοι έχετε πρόβλημα με το επισημο δοκιμαστε την εφαρμογή της ms. Δουλεύει ακόμη και είναι πιο ομαλη/γρηγορη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε update στο messenger. Ανοίγει άμεσα τώρα. Facebook οποιοι έχετε πρόβλημα με το επισημο δοκιμαστε την εφαρμογή της ms. Δουλεύει ακόμη και είναι πιο ομαλη/γρηγορη.

 

σε όλα τα build;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα πάντως δεν μου έχει έρθει ακόμα από περιεργια θέλω να δω πόσο ποιο γρήγορο είναι γιατί το δικό μου αργη ,κάτι ακόμα ρε παιδια χτες άφησα το κινητό με κλειστά τα πάντα και σήμερα που το άνοιξα ήταν ενεργοποιημένο το wifi ,συμβαίνει και σε εσάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό είναι , ότι αγοράζει η Microsoft καταργεί σύντομα το brand του και ενσωματώνει τις λειτουργίες που την ενδιαφέρουν...

 

Kαι με την Amiga έτσι έγινε κάποτε...  B) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα πάντως δεν μου έχει έρθει ακόμα από περιεργια θέλω να δω πόσο ποιο γρήγορο είναι γιατί το δικό μου αργη ,κάτι ακόμα ρε παιδια χτες άφησα το κινητό με κλειστά τα πάντα και σήμερα που το άνοιξα ήταν ενεργοποιημένο το wifi ,συμβαίνει και σε εσάς

 

Το wifi ανοίγει αυτόματα σε μία ώρα σαν default επιλογή. Πρέπει να επιλέξεις να ανοίγει manual...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το wifi ανοίγει αυτόματα σε μία ώρα σαν default επιλογή. Πρέπει να επιλέξεις να ανοίγει manual...

Από που το κάνω αυτό,σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση

Το βρήκα δε ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το messenger πήρε γκάζια στο άνοιγμα,επιβεβαιώνω.

Ειδικά στο 435 και αυτό και το FB κάνουν τρομερά πολύ ώρα να ανοίξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...