Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

retro δε φτιαχνεις και καμμια εφαρμογη τυπου shazam?? :-D

 

Μακάρι να μπορούσα αλλά πρέπει να έχεις πρόσβαση σε εκατομμύρια κομμάτια για να συγκρίνεις, και εγώ έχω γύρω στα 1000! :D

Πάντως για το Phone pins ετοιμάζω ένα πολύ καλό feature. Θα τρέχει και σε pc (τρέχει και τώρα απλά το έχω αποκλείσει), και θα μπορείς να πινάρεις κανονικά στο start, και όταν πατάς θα παίρνει τηλ από το κινητό που έχεις κάνει pair με την εφαρμογή στο pc.

Οπότε μετά θα πάει και σε android η εφαρμογή και θα συνεργάζεται και αυτή με την εφαρμογή του pc.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ για άλλο πράγμα απορώ? κανέναν ακόμα developer δεν έχουμε εδώ μέσα? να ασχολείται με UWP

πόσοι απ τους Έλληνες πολίτες έχουν WP;  :-D

 

 

άσχετο αν όλα πάνε καλά με αυτό που ψάχνω σε 1-2 μήνες την έχω κάνει και γω δυστυχώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ για άλλο πράγμα απορώ? κανέναν ακόμα developer δεν έχουμε εδώ μέσα? να ασχολείται με UWP

 

Η δικιά μου είναι UWP. Απλά αν την αφήσω να κατέβει για pc όπως είναι, δεν έχει γραμμή για να πάρει τηλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια άσχετη ερώτηση το φασεμπουκ και το ινσταγκραμ σέρνετε μόνο σε εμενα η και σε εσάς χρυσινοποιω τις εφαρμογές από το store

Σε αντίθεση με το browser που πάει μπάλα μέχρι στιγμής κινητό Lumia 650

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια άσχετη ερώτηση το φασεμπουκ και το ινσταγκραμ σέρνετε μόνο σε εμενα η και σε εσάς χρυσινοποιω τις εφαρμογές από το store

ΧΑ!!!!

καλως ήρθες στον κόσμο των WP, εκεί που devs δεν δίνουν καμία σημασία για τις εφαρμογές και απλά βγάζουν κάτι για να υπάρχει.

Αν θες τέτοια ολη την ώρα,μάντεψε, λάθος συσκευή πηρες :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ σε όλους σας έτσι παίζει ε; κατάλαβα τα χάσαμε τα λεφτά μας

Πως την παλεύετε εσείς μήπως τα καταφέρω και εγώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι τι ζητάς από το κινητό σου.

παρότι microsoft,όχι απλά δεν έχει καμία σχέση η εμπειρία με τον υπολογιστή μας,αλλά ακόμα τρέχει να προλάβει τα άλλα λειτουργικά.

Δυστυχώς ακόμα δεν φτάνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα μισό που κολλάει το Instagram?? Αν εννοείται κατά το σκρολλινγκ ναι το παρατηρώ και γω,αλλα δεν είναι τόσο σπαστικό!!

Τώρα για το Facebook τελευταία φορά που το βαλα ήταν οκ, απλα με πέταγε κάποιες φορές και με πέταγε και όταν ανεβαζα φωτογραφία!! Τώρα απλα μπαίνω απτόν edge!! Κουξ έχεις βάλει τα 10??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα φίλε μου τι να προλάβει ;;; φεεις και ινστα χρησιμοποιούν εκατομμύρια άνθρωποι και αυτοί δεν μπορούν να κάνουν ούτε μια σωστή εφαρμογή ; δύσκολα με βλέπω εδώ μέσα παιδία ,το θέμα δεν είναι τι ζητάω τα βασικά χριαζομαι και αυτά που λέω σίγουρα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το instagram καλό είναι.

Αλλά πΧ η κοινοποίηση από αυτό σε fb ή messenger,εμένα με την τελευταία ενημέρωση δεν δουλεύει.

Το facebook,μετά από μέρες αργεί εώς και μισό λεπτό να ανοιξει.τι άλλο να πούμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...