Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και το θέμα ειναι οτι δεν το βρίσκει κιόλας,με την πρόφαση δεν το "επιασε" ας έγραφε η βάση δεδομένων μου ειναι ΓΤΠ ως WP app και θα το καταλάβαινα :-D

δεν μπορεί να με ξεφτιλίζουν έτσι κάτι ΖΤΕ του 70αρικου :-(

 

όπως τα έχουμε πει και πολλές φορές,δεν υπάρχει υποστήριξη,βγάζουν κάτι απλά για να βγάλουν και το παρατάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και το θέμα ειναι οτι δεν το βρίσκει κιόλας,με την πρόφαση δεν το "επιασε" ας έγραφε η βάση δεδομένων μου ειναι ΓΤΠ ως WP app και θα το καταλάβαινα :-D

δεν μπορεί να με ξεφτιλίζουν έτσι κάτι ΖΤΕ του 70αρικου :-(

 

όπως τα έχουμε πει και πολλές φορές,δεν υπάρχει υποστήριξη,βγάζουν κάτι απλά για να βγάλουν και το παρατάνε.

Η πλάκα είναι ότι ώρες ώρες που το Iphone6 της γυναίκας δεν πιάνει τίποτα, εμένα τα βρίσκει σε 3 δευτερόλεπτα. Άλλα αυτό συμβαίνει μια στις πενήντα, τουτέστιν 2 στις 100,με εννοείς; Χαχαχα :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το θέμα ειναι οτι δεν το βρίσκει κιόλας,με την πρόφαση δεν το "επιασε" ας έγραφε η βάση δεδομένων μου ειναι ΓΤΠ ως WP app και θα το καταλάβαινα :-D

δεν μπορεί να με ξεφτιλίζουν έτσι κάτι ΖΤΕ του 70αρικου :-(

 

όπως τα έχουμε πει και πολλές φορές,δεν υπάρχει υποστήριξη,βγάζουν κάτι απλά για να βγάλουν και το παρατάνε.

Απο την στιγμη που δεν ενημερωνονται οι εφαρμογες  ετσι θα ειναι, ακομα και android του 20ρικου θα σε περναει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα το Shamaz δουλευει αψογα. Επισης αναγνωριση μουσικής εχει και η Cortana (Οσοι την εχουν ενεργοποιημενη).

βάζω απ το λαπτοπ να παίξει αυτό

με μέτρια ένταση.

3/4 we didn't quite catch that.

1/4

 

 

Στα υπόλοιπα άστο καλύτερα :-(  όλο δεν τα πιάνει η γράφει κάτω (couldn't find a match)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο οι εφαρμογές μένουν χωρίς update τι ακριβώς περιμένετε;

Εγώ προσωπικά δεν περιμένω τίποτα.

Γι' αυτό και το έδωσα.

Ασχολήθηκα πέρυσι , τα πάράτησα... ασχολήθηκα φέτος , τα παράτησα πάλι... του χρόνου βλέπουμε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα το Shamaz δουλευει αψογα. Επισης αναγνωριση μουσικής εχει και η Cortana (Οσοι την εχουν ενεργοποιημενη).

μου θυμιζεις πως ενεργοποεις την cortana?  ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάζω απ το λαπτοπ να παίξει αυτό

με μέτρια ένταση.

3/4 we didn't quite catch that.

1/4

 

 

Στα υπόλοιπα άστο καλύτερα :-(  όλο δεν τα πιάνει η γράφει κάτω (couldn't find a match)

 

Το βρηκε σε 1sec. Δες μην παιζει τιποτα με τα μικροφωνα σου. Μηπως εχεις το 930?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρηκε σε 1sec. Δες μην παιζει τιποτα με τα μικροφωνα σου. Μηπως εχεις το 930?

435.

Πως μπορώ να δω αν έχει κάτι; στην εγγραφή φωνής/καταγραφή βίντεο ο ηχος είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...