Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2012


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτες εντυπώσεις δεν είναι καλές για την ώρα. Φλιπεράκι παίζω κι όχι ποδόσφαιρο. Είδα μερικές μπαρούφες στα 'βοηθητικά' που έχει αυτόματα ενεργοποιημένα το παιχνίδι (κοινώς πάλι πάει σχεδόν μόνος του ο παίκτης πάνω στην μπάλα όταν πατάς το τρέξιμο αντί να κινείται ελέυθερα όπου του λες εσύ). Ωραία τα νέα κόρνερ αλλά η αίσθηση που αφήνει γενικά το παιχνίδι είναι πέρα για πέρα arcade. Όσοι το παίξουν θα καταλάβουν. Collisions busted επίσης μιας και σε ένα κόρνερ πέρασε το κεφάλι ενός αντιπάλου μέσα από το σώμα ενός άλλου :P

 

pes20122011082301144298.jpg

 

 

Συμφονω μαζι σου την ιδια απολυτος αισθηση εχω και γω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ που το έπαιξα δεν ειδα κατι φοβερό σε διαφορές, η αλήθεια ειναι βέββαια πως κατι με χαλάει στο gameplay στα γραφικά στο πως κοινούνται οι παίχτεςς δεν ξέρω.

Ας περιμένουμε ομως την τελική έκδοση του παιχνιδιού για να το κρίνουμε ειναι πολύ νωρίς ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά από 2 ώρες γρήγορου παιξίματος του demo μπορώ να πώ ότι είναι ανώτερο του 2011 αλλα δεν μπορεί να φτάσει το Fifa φυσικά. To παλιό το Pro το είχα βγάλει στο μισάωρο. Αυτό με κράτησε πολύ περισσότερο.

 

Έχει πολλά ψωμιά να φάει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μην συγκρίνετε το FIFA? Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Όποιος παίζει Pro παίζει Pro και ξέρει αυτό. Όποιος παίζει και FIFA δεν μπορεί να ξέρει τόσο καλά και τα δύο, οπότε και να κρίνει σωστά.

 

Ποιο FIFA ρε παιδιά? Μην αρχίσουμε και εδώ τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εγω παιζω και PES και FIFA. Φυσικα απο μικρος επαιζα μονο pro.

Εχω ξεκινησει απο τα πρωτα πρωτα που βγηκαω στο playstation.

Αλλα επειδη το pes 2011 με ξενερωσε αφανταστα το εριξα στο FIFA.

Πιστευω μπορω να εκφρασω την αποψη μου και για τα δυο.

 

Επαιξα 2-3 παιχνιδια στο 12 και μου φαινεται πως εχουν κανει δουλεια φετος.

Τα ψιλοευχαριστηθηκα και τα 3.

Ειναι πιο ρεαλιστικο. Οι πασες , τα σουτ , τα γκολ δειχνουν πιο αληθινα.

 

Οριστε και το πρωτο μου γκολ στο pes 2012.:-D:-D

 

http://www.youtube.com/watch?v=HvKIuGu7b3Q

 

 

Το FIFA απο την αλλη ειναι πιο γρηγορο το φχαριστιεσαι περισσοτερο αλλα εχει δυο μειον.

Πρωτον τα γραφικα ειναι ψιλομουφα σε σχεση με του pro.

Και δευτερον ειναι πολυ γρηγορο και αυτο δε σου δινει την ιδεα οτι αυτο που παιζεις ειναι και τοσο αληθινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όλα τα λεφτά ο αμυντικός, μιλάμε για την έννοια της γκαβομάρας. Τραγικό πέρα για πέρα (η αρχή της φάσης ήταν γαμάτη που έβγαλες την μπαλιά στον ελεύθερο χώρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επιλογή teammate control την έχετε assisted ή manual? Στο δεύτερο η ομάδα τα περιμένει όλα από εμάς?

 

Επίσης την πάσα τι την έχετε?

 

Ο τέρματοφύλακας είναι γα τα μπάζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα λεφτά ο αμυντικός, μιλάμε για την έννοια της γκαβομάρας. Τραγικό πέρα για πέρα (η αρχή της φάσης ήταν γαμάτη που έβγαλες την μπαλιά στον ελεύθερο χώρο)

 

Ηταν καλη η σεντρα γι αυτο .... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 0:09 που o επιθετικος σταματαει !!! δεν το ειδε κανεις? :fear:

 

εγω να σου πω το προσεξα , αλλα το θεωρησα οτι σταματαει για να "παρει βηματα" . Αν συνεχιζε να τρεχει με την ιδια ταχυτητα ισως και να μπουρδουκλωνοτανε στην μπαλα...

 

αν οντως συμβαινει αυτο ή αν μπορεις να το κανεις αυτο με το super cancel , τοτε ειναι ενα καλο στοιχειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μην συγκρίνετε το FIFA? Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Όποιος παίζει Pro παίζει Pro και ξέρει αυτό. Όποιος παίζει και FIFA δεν μπορεί να ξέρει τόσο καλά και τα δύο, οπότε και να κρίνει σωστά.

 

Ποιο FIFA ρε παιδιά? Μην αρχίσουμε και εδώ τα ίδια...

 

το έγραψες κάπως περίεργα:P .

Ναι το ένα είναι fps και το άλλο mmorpg..μας κάνεις πλάκα έτσι; :DΦυσικά και θα το συγκρίνουμε αφού μιλάμε για το ίδιο είδος και πόσο μάλλον για τους 2 βασιλιάδες του είδους .

 

-----

Πέρα από αυτό..Τόσα χρόνια,τόσα έρμα λεπτά παίζετε..το ότι η κίνηση είναι εντελώς χάλια και αλλού βόσκουν δεν το βλέπετε; Παίζω και είναι λες και θα σπάσω το gamepad για να πάνε εκεί που θέλω...

Δουλειά πολύ θέλει ακόμα..Και fan-boys δείτε το πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα fan boys καλό θα είναι να ΑΝΟΙΞΟΥΝ τα μάτια τους επιτέλους. Έπαιζα μόνο Pro Εvolution μέχρι το 2008 χωρίς καθόλου FIFA.

 

Oι next generation εκδοσεις του FIFA άλλαξαν τα δεδομένα στον χώρο των soccer games. Η στασιμότητα της KONAMI της έκανε κακό και δεν ξέρω πως θα βρεί τρόπο να ξαναπεράσει το FIFA.

 

Ξυπνάτε επιτέλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...