Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτές στο Amazon


lefta_yparxoun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάξε καλύτερα, οι κινέζοι έχουν βγάλει τσιπάκια για τα πάντα! Τα πάντα ΟΛΑ! :-D

 

Που δηλαδη? Εχω φαει ολο το ιντερνετ και δεν εχω βρει πουθενα HP 364 μελανια με τσιπακι η εστω σκετα τσιπακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που δηλαδη? Εχω φαει ολο το ιντερνετ και δεν εχω βρει πουθενα HP 364 μελανια με τσιπακι η εστω σκετα τσιπακια.

Αυτά δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"without chip , chips from original cartridges needed"

 

& εξω οσοι τον πηραν αυτο το 8εμα εχουν...

τα βρηκα εδω σε μελαναδικο αλλα κανουν 12ε το ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μου ηρθε σημερα, αλλα πρεπει να βρω power adapter... super συσκευασια!! super μηχανημα!

 

ποιον πήρες ?

αν μπορείς γράψε τι αντάπτορα χρειάζεται να πάω να πάρω να τον έχω έτοιμο.

εκτός αν φτάνει απλά η περιγραφή από αγγλική πρίζα σε ελληνική :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ηρθε σημερα, αλλα πρεπει να βρω power adapter... super συσκευασια!! super μηχανημα!

Καλορίζικος...

Εμείς από Δευτέρα. Αντάπτορα έχουμε... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα αυτον

 

HP CQ521B Photosmart Premium e-All-in-One with Fax Web Enabled Printer

 

Απο καλωδιο θα χρειαστειτε το κλασικο τροφοδοσιας ενος pc, μην παρετε ανταπτορα.

΅Ελα ομως που κατι δεν παει καλα...

 

Αμεσως μετα το πρωτο σεταρισμα παιρνω ενα error code ( 0x61011beb ) με αποτελεσμα ο εκτυπωτης να μην ανταποκρινεται σε τιποτα!!

Απο λιγο ψαξιμο μεχρι τωρα, πολλες περιπτωσεις οδηγουν σε αντικατασταση.....κριμα..

Θα το παλεψω και θα σας ενημερωσω, ελπιζω να ειστε πιο τυχεροι απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεα προσφορά για τον HP CQ521B

πάτε εδώ

και στο checkout βάλτε τον κωδικό TRONHPePrint

τελική τιμή Order Total: £50.97 ή 58,81€

σκρούτζ

Usually dispatched within 2 to 4 weeks. αν δεν βιάζεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να φταιει που ηδη τον ειχα χρησιμοποιησει μια φορα για την αγορα στην αρχη

κάνε νεο account με άλλο email, με τα κανονικά σου στοιχεία. :rolleyes: ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεα προσφορά για τον HP CQ521B

πάτε εδώ

και στο checkout βάλτε τον κωδικό TRONHPePrint

τελική τιμή Order Total: £50.97 ή 58,81€

σκρούτζ

Usually dispatched within 2 to 4 weeks. αν δεν βιάζεσαι.

Γεια σας, παρακολουθω πολυ καιρο το φορουμ χωρις να εχω γραφτει, αλλά να που ηρθε η ωρα να ζητησω κι εγω την βοηθεια σας!

Καταρχάς, ευχαριστω πολυ τους "πληροφοριοδοτες" για τις κατα καιρους φοβερες προσφορες (ειτε αγοραζω τελικα ειτε οχι).

Ειδικα για αυτη την περιπτωση του πολυμηχανηματος, εκανα λογαριασμο στο amazon.co.uk και απο τις ρυθμισεις ενεργοποιησα τον Amazon currency converter.

Oμως, ΔΕΝ ειδα σε κανενα βημα την τιμη σε ευρω και ακομα και το email επιβεβαιωσης που ηρθε εγραφε λιρες!

Δοκιμασα ξανα απο την αρχη και παλι τα ιδια (λιρες και μονο λιρες - πληρωμη με πιστωτικη).

Τελικα θα χρεωθει η καρτα μου σε λιρες; Αν ισχυει το 58.81 ευρω που γραφεις μετα την μετατροπη του αμαζον, τοτε δε με συμφερει να το παρω σε λιρες γιατι με την τρεχουσα ισοτιμια της τραπεζας θα χρεωθουν περιπου 59.80 ευρω (+1 δηλαδη).

Καμια συμβουλη;

Και παλι ευχαριστω!

 

Edit:

Ελεγα να το ρωτησω απο πριν αλλα ειπα μηπως ελεγα βλακεια:

Θα ρωτουσα αν παιζει ρολο το οτι δεν βλεπω την συγκεκριμενη καταχωρηση στο αμαζον με απλη αναζητηση, παρα μονο ακολουθωντας το λινκ, και οτι με αναζητηση βλεπω ενα αλλο "αμεσα διαθεσιμο" (3 τμχ) απο καποιον 3ο πωλητη και στις 89 λιρες! Θα ρωτουσα αν αυτο παιζει καποιο ρολο στην υποθεση και τελικα οσο κι αν φαινεται παραξενο αυτο ακριβως ειναι (ή περιπου αυτο). Εξηγω: Καπου στους όρους λεει και τα εξης:

How do I qualify to use the Amazon Currency Converter?

To qualify to use the Amazon Currency Converter:

The items covered by the total payment amount must be in-stock (if your order contains pre-order items or items that are out of stock, you won't be able to use the Amazon Currency Converter); and must not include gift certificates.

Επομενως δεν ισχυει για προϊοντα που δεν ειναι αμεσα διαθεσιμα (και ειναι σε pre-order), οπως αυτο, αρα αυτοματα υποθετω οτι ο φιλος παραπανω εβγαλε την τιμη σε ευρω απο καποιο site τυπου xe.com που δεν περιεχει την προμηθεια της τραπεζας, οποτε δεν ειναι και σωστη στα 58.81 ευρω, αλλα οπως εγραψα ειναι περιπου +1 ευρω (οχι οτι αλλαζει κατι φυσικα, τουλαχιστον για μενα η παραγγελια μου μενει ως εχει - σε σουπερ τιμη).

 

Επισης σε αυτα τα pre-order αντικειμενα η χρεωση γινεται την ημερα της τιμολογησης-αποστολης οποτε μεχρι τοτε ποιος ξερει τι ισοτιμιες θα εχουμε.

Αληθεια ξερει κανεις πώς σχετιζεται η ισοτιμια του αμαζον με αυτες των τραπεζων; Πού συμφερει (εστω και για λιγο) περισσοτερο να γινει η μετατροπη;

 

Εdit 2: Ουπς, προσπαθησα να ειμαι γρηγορος αλλα ποσταρε κι αλλος απο κατω, ελπιζω να μην πειραζει που κανω edit λιγο αργα (μελανια παντως με τσιπ εγω διαβαζω οτι δεν υπαρχουν για τα συγκεκριμενα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...