Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 445
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για την πλάτη εσείς που κάνετε κ´ εχει επιτυχία, πιο κερί προτείνετε να αγοράσω για να μου το κάνει η κοπέλα μου;

 

 

iphone.png

 

παρε ταινιες strep απο τα χοντος. πες της να το ζεστανει στο σιδερο σιδερωματος στην πιο χαμηλη θερμοκρασια που υπαρχει σχεδον. η μαλακια που λενε να τις τριβεις στα χερια σου ειναι το πιο φαιλ τιπ που εχω δει ποτε. επισης αν ξερει να δουλευει κερι μπορεις να παρεις αυτο στο βαζο που το ζεστενεις στον φουρνο μικροκυματων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok σ´ευχαριστω, θα πάρω αυτές απτα hondos που μου προτεινες. Όσον αφορά το ζέσταμα να υποθέσω 1-2 περασιες ίσα ίσα να ζεσταθει ε;

 

 

iphone.png

 

ε ναι, εγω βασικα εχω το σιδερο ορθιο και ισα που ακουμπαω πανω τις ταινιες. βλεπεις γινονται πολυ γρηγορα μαλακες. προσοχη μην λιωσει το πλαστικο απ εξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να το κανουμε ρε παιδια, καποια θεματα οταν τα συζητανε αντρες δεν ειναι και τοσο ωραια εικονα...ασχετα αν το βαφτιζουμε "περιποιουμαι τον εαυτο μου". Δεν ειπε κανεις να μην τον περιποοιηθειτε, ουτε και φυσικα αν ειστε σαν αρκουδες στην πλατη να μην κανετε κατι...αλλα οσο να'ναι, ενας μετροσεξουαλισμος αιωρειται οταν τετοια θεματα μπαινουν σε πολλη λεπτομερεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να το κανουμε ρε παιδια, καποια θεματα οταν τα συζητανε αντρες δεν ειναι και τοσο ωραια εικονα...ασχετα αν το βαφτιζουμε "περιποιουμαι τον εαυτο μου". Δεν ειπε κανεις να μην τον περιποοιηθειτε, ουτε και φυσικα αν ειστε σαν αρκουδες στην πλατη να μην κανετε κατι...αλλα οσο να'ναι, ενας μετροσεξουαλισμος αιωρειται οταν τετοια θεματα μπαινουν σε πολλη λεπτομερεια...

 

Χωρις να υποννοω κατι για σενα,αυτου του ειδους οι σκεψεις μου φαινονται συμπλεγματικες κ περασμενης εποχης.Προσωπικη αποψη δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ειπα δεν υπαρχει τετοιο βιντεο. :P

Τι δηλαδη πρεπει να δουμε το αλλο ντε και καλα? αυτο το webcam stripshow??Δεν ειχα καμια ορεξη αλλα τεσπα βαλτο να σου φυγει..

 

Οπως και να το κανουμε ρε παιδια, καποια θεματα οταν τα συζητανε αντρες δεν ειναι και τοσο ωραια εικονα...ασχετα αν το βαφτιζουμε "περιποιουμαι τον εαυτο μου". Δεν ειπε κανεις να μην τον περιποοιηθειτε, ουτε και φυσικα αν ειστε σαν αρκουδες στην πλατη να μην κανετε κατι...αλλα οσο να'ναι, ενας μετροσεξουαλισμος αιωρειται οταν τετοια θεματα μπαινουν σε πολλη λεπτομερεια...

Αν θες ανεπτυξε λιγο την αποψη σου.Τι ενοεις μετροσεξουαλισμος?Προσπαθησε να μην παιρνεις σαν επιχειρηματα τις στερεοτυπες αποψεις τυπου "δεν αρμοζουν σε αντρες και αντρες που φτιαχονται πολυ...μετροσεξουαλ".Εσυ πως το βλεπεις?Εγω που παλια εκραζα φιλους μου που ξυριζαν μασχαλες και τωρα ξυρισα κοιλια στηθος και κοντυνα απο τα ποδια και μασχαλες,δε νιωθω να αλλαξε κατι στη σεξουαλικοτητα μου.Αντιθετα νιωθω οτι βελτιωσα την εικονα μου,για μενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ο οργκάζμικ δεν αναφέρεται (το κάνει αρκετά ξεκάθαρο άλλωστε) στο τι συμβαίνει, αλλά στο τι λέγεται.

 

Και να πω την αμαρτία μου, συμφωνώ λίγο, υπάρχουν συγκεκριμένα αισθητικά όρια που υπάρχουν ανάμεσα σε αγνώστους. Το να βγαίνει ο καθένας και να πληροφορεί ένα τσούρμο nicknames για το πως ξυρίζει τα παπάρια του, δε διαφέρει και πολύ από την Εύα να μας (ξανα)λέει για την περίοδό της, τον τοξοβόλο να μας (ξανα)λέει πόσο καλά πηδάει ο Ινδός και την βιντατζού να μας (ξανα)λέει πόσο καυτό είναι το σεξ στην παραλία, κι ας μην το 'χει κάνει. Ούτε η περίοδος, ούτε η μαλαπέρδα του Ινδού, ούτε το σεξ στην παραλία είναι μεμπτά αισθητικά, η ανεξέλεγκτη ενημέρωση σχετικά με αυτά όμως, είναι λίγο. Για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα κ εσυ, τα αισθητικα ορια που λες εχουν σχεση με το πως διαχειριζεσαι αυτη την σχεση με τους αγνωστους κ πως βλεπεις το φορουμ.Οταν πχ μπαινει το χιουμορ μπροστα (που στην δικη μου περιπτωση μπαινει) τοτε δεν βλεπω γιατι να γινεται τοσο θεμα.Εξαλλου δεν σημαινει οτι τα οσα γραφονται ειναι αληθειες απαραιτητα ειδικα οταν μιλαμε πιο αναλαφρα ,αλλα στα πλαισια της διαδραστικοτητας ενος φορουμ αυτα νομιζω ειναι λιγο πολυ θεμιτα.Το εαν καποιος κουραζεται οπως πχ εσυ η προσβαλεται η αισθητικη του οπως η δικη σου τοτε αυτο ειναι κατανοητο κ σεβαστο αν κ να σου πω την αληθεια μου,μονος σου το ειπες,αγνωστοι ειμαστε στην τελικη,δλδ ποιος ο λογος να το φερουμε βαρεως?

 

Παντως νομιζω οτι ο Οργασμικ αναφεροταν περισσοτερο στις συζητησεις μεταξυ αντρων που δεν του καθονται καλα,θιγοντας τα ορια εκει.Για μενα εδειξε καπως αν θες την αντιρρηση του σε αυτο το οποιο ειναι κοινωνικα οχι κ τοσο αποδεκτο να συζητατε με τοση λεπτομερια αναμεσα σε αντρες δινοντας φυσικα την προσωπικη του πινελια.

 

ΥΓ.Κ επισης να σε διορθωσω Λουσι αμφιβαλω οτι θα βρεις εστω κ ενα ποστ μου να λεει ποσο καλα πηδαει ο Ινδος.Δλδ αυτο δεν παιζει :-D. Τετοιο σχολιο απο μενα δεν θα δεις ποτε.Στανταρακι :mrgreen: (οχι οτι δεν το κανει καλα,να μην παρεξηγηθω κιολας B) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...