Προς το περιεχόμενο

Ξυρισμα σωματος για αντρες.


Septum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπλιαξ ρε. αλλα μην τυχον και κανετε καμια βλακεια και βαλετε κερι εκει. στο χερι θα σας μεινουν!

 

Δεν εχουμε αναφερει καθολου ως τωρα την αποτριχωτικη κρεμα. συστηνεται για την αυτη περιοχή.

 

Όχι και κερί, ηλεκτρική ξυριστική και μετά ξυράφι αν θες να την κανεις να γυαλίζει στο φως. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 445
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

true

αλλα ρεαλιστικο

Μπα, ουτε και ρεαλιστικο ειναι. Αν ο θαμνος ειναι καθαρος και δε μαδαει ειναι πλεονεκτημα η υπαρξη του. Το ατριχο ειναι χειροτερο.

 

μπλιαξ

Σαλιαρα speaking... σου τρεχουν μονιμως? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες οι τρίχες δεν κάνουν τον άντρα. Η νοοτροπία που γεννιέται με το να ασχολείσαι με τέτοια πράγματα σε ένα σχετικά ψηλό βαθμό είναι που με ενοχλεί κάπως. Και όταν η γυναίκα πλακώνεται με τον άντρα για το ποιος θα κάνει πρώτος χαλάουα, δεν ξέρω , μόνο εμένα μου φαίνεται ότι έχουμε χάσει ένα μικρό κομματάκι που μας διαφοροποιεί? Εγώ πιστεύω πως στις γυναίκες αρέσει ο άντρας που περιποιείται την εμφάνισή του (δεν αντιλέγω σε trimming σε σημεία που είναι δυσάρεστο,) αλλά τους αρέσει που είμαστε και λίγο στα @@ μας και όχι νευρωτικοί με την εμφάνιση μας.

 

Με άλλα λόγια, τον κώλο τον ξυρίζουν οι gay για να μην δίνουν κακό θέαμα . Πλάτη ξύρισε αν νιώθεις άβολα στη θάλασσα. Γεννητικά μασχάλες για να μη βρωμάς. Τώρα πόδια, περιοχή πίσω ψηλά στον κώλο , στήθος , χέρια και τέτοια, ε τι να πω. Αν υπάρχει γυναίκα που παραπονιέται γιαυτά ή δε γουστάρει , η στην τελική την επηρεάζουν , μάλλον την βρίσκει αλλιώς και στην τελική δεν αξίζει κιόλας.

 

Αν το κάνεις για ''σένα'', κόφτε τις βλακείες , όλοι για τις γκόμενες το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης η αλλη λυση ειναι να γινεις ποδηλατης ή κολυμβητης, οποτε και θα ΠΡΕΠΕΙ να ξυριζεσαι ;Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με άλλα λόγια, τον κώλο τον ξυρίζουν οι gay για να μην δίνουν κακό θέαμα.

Και πως τον ξυριζουν απο πισω? με καθρεφτη?

 

(κακο θεαμα παντως ειναι ετσι κι αλλιως :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες οι τρίχες δεν κάνουν τον άντρα. Η νοοτροπία που γεννιέται με το να ασχολείσαι με τέτοια πράγματα σε ένα σχετικά ψηλό βαθμό είναι που με ενοχλεί κάπως. Και όταν η γυναίκα πλακώνεται με τον άντρα για το ποιος θα κάνει πρώτος χαλάουα, δεν ξέρω , μόνο εμένα μου φαίνεται ότι έχουμε χάσει ένα μικρό κομματάκι που μας διαφοροποιεί? Εγώ πιστεύω πως στις γυναίκες αρέσει ο άντρας που περιποιείται την εμφάνισή του (δεν αντιλέγω σε trimming σε σημεία που είναι δυσάρεστο,) αλλά τους αρέσει που είμαστε και λίγο στα @@ μας και όχι νευρωτικοί με την εμφάνιση μας.

 

Με άλλα λόγια, τον κώλο τον ξυρίζουν οι gay για να μην δίνουν κακό θέαμα . Πλάτη ξύρισε αν νιώθεις άβολα στη θάλασσα. Γεννητικά μασχάλες για να μη βρωμάς. Τώρα πόδια, περιοχή πίσω ψηλά στον κώλο , στήθος , χέρια και τέτοια, ε τι να πω. Αν υπάρχει γυναίκα που παραπονιέται γιαυτά ή δε γουστάρει , η στην τελική την επηρεάζουν , μάλλον την βρίσκει αλλιώς και στην τελική δεν αξίζει κιόλας.

 

Αν το κάνεις για ''σένα'', κόφτε τις βλακείες , όλοι για τις γκόμενες το κάνουν.

 

Εγώ πάντως δεν θα ξύριζα ούτε κώλο ούτε κάτω στην μέση που έχουμε. Απλά στήθος είναι ωραίο να το ξυρίσεις αν έχεις γυμναστεί αρκετά γιατί το κρύβει η τρίχα η αν έχεις tatoo που επίσης το κρύβει.

 

Και όσο για αυτό που λες για τους gay λογικό το βρίσκω να ξυρίζουν τον κώλο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποπο κατι στερεοτυπα... Σιγα πως κανετε ετσι :P

Να σας πω ειναι αληθεια πχ αν ξυριστεις στα ποδια θα βγαινουν οι τριχες πιο γρηγορα μετα ? :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποπο κατι στερεοτυπα... Σιγα πως κανετε ετσι :P

Να σας πω είναι αληθεια πχ αν ξυριστεις στα ποδια θα βγαινουν οι τριχες πιο γρηγορα μετα ? :/

 

Μικρός όταν είχα ακόμα χνούδι ας πούμε όχι τρίχα όπως τώρα είχα χάσει ένα στοίχημα και ξύρισα το ένα μου πόδι. Αυτή την στιγμή έχω φυσιολογικές τρίχες στα πόδια και μάλιστα είναι ίδιες και στο ένα και στο άλλο πόδι. Οποτε πιστεύω πως δεν παίζει ρολο. Αν κάνω λάθος και απλά έτυχε διορθώστε με όσοι ξέρετε. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω πως στις γυναίκες αρέσει ο άντρας που περιποιείται την εμφάνισή του (δεν αντιλέγω σε trimming σε σημεία που είναι δυσάρεστο,) αλλά τους αρέσει που είμαστε και λίγο στα @@ μας και όχι νευρωτικοί με την εμφάνιση μας.

 

οπως το ειπες

εσυ πιστευεις

η πραγματικότητα ειναι διαφορετικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως το ειπες

εσυ πιστευεις

η πραγματικότητα ειναι διαφορετικη

 

Δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες, άλλες γουστάρουν να είσαι περιποιημένος και να μυρίζεις ωραία και άλλες να κυκλοφορείς με ανοιχτό πουκάμισο, τρίχα κάγκελο, μπυροκίλι και να μην χάνεις ευκαιρία να ρευτείς και να κλάσεις δημοσίως με μια έκφραση ευχαρίστησης χαραγμένη στο πρόσωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποπο κατι στερεοτυπα... Σιγα πως κανετε ετσι :P

Να σας πω ειναι αληθεια πχ αν ξυριστεις στα ποδια θα βγαινουν οι τριχες πιο γρηγορα μετα ? :/

Θα ξυριζεσαι πιο συχνα.

Πιο σημαντικο ομως μετα ειναι να μη σκισεις το καλτσον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ξυριζεσαι πιο συχνα.

Πιο σημαντικο ομως μετα ειναι να μη σκισεις το καλτσον.

 

Δεν είναι γυναικα ρε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και όσο για αυτό που λες για τους gay λογικό το βρίσκω να ξυρίζουν τον κώλο τους.

 

Aμαν κ συ,υπαρχουν γκει που δεν την βρισκουν καθολου με το anal,αυτα τα στερεοτυπα μου μεσα δλδ.Δεν μιλαω για εμενα φυσικα,να μην παρεξηγηθουμε δλδ :mrgreen:

 

Το ξυρισμα κ αποτριχωση ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος κ ΔΕΝ εχει να κανει με την σεξουαλικοτητα.Κανεις δεν ειπε οτι η τριχα ασχημαινει τον αντρα.Το αντιθετο μαλιστα σε καποιες περιπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...