Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eιδα και εναν αλλον που μαλλον ειναι v2 . Που εχει αλλους ανταπτορες για σωληνα. Εκτος να τους παρω ξεχωριστα φαινονται καλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βαρέθηκα να περιμένω να φέρουν τους kaya ή τους strarbuzz λέω να καταλήξω σε έναν από τους δύο:

 

 

https://www.shisha-net.de/shishas/dschinni-shisha/dschinni-baba-2.0-shisha-crystal-clear

 

https://www.shisha-net.de/shishas/the-hookah-cartel/vendetta-edelstahl-shisha

 

Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βαρέθηκα να περιμένω να φέρουν τους kaya ή τους strarbuzz λέω να καταλήξω σε έναν από τους δύο:

 

 

https://www.shisha-net.de/shishas/dschinni-shisha/dschinni-baba-2.0-shisha-crystal-clear

 

https://www.shisha-net.de/shishas/the-hookah-cartel/vendetta-edelstahl-shisha

 

Τι λέτε?

Tον dschinni θα διαλεγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταχτε εδω οι κυπριοι τι κανανε χαχα. Ομαδικη παραγγελια απο αμερικη. και ειναι ετοιμα να αποσταλουν στον καθενα που παραγγειλε.. 

 

Hookah John bowls

 

16298873_730726873771109_108273979187447

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρει κανεις καπνο panorama η al rayan απο το Shisha house?Αν ναι ειναι καλοι αξιζουν?Σε συγκριση με al fakher ειναι καλυτεροι η χειροτεροι?Επισης αναμεσα σε panorama και al rayan τι προτεινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@pantskom δοκίμασα απο panorama Lebanon nights εμένα μου φάνηκε πολύ καλός καπνός και όταν τον έβγαζα απο την μύτη μου θύμιζε λιγο το καρπούζι της al fakher.Επισης κάποιος γνωστης πριν κάποιες μέρες δοκίμασα starbuzz blue mist ενώ έκανα 2 rounds απο κάρβουνα καρύδας μετά μου ήρθε μια ζαλάδα μια αναγούλα και έντονος πονοκέφαλος παίζει να ήταν απο τον καπνό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταχτε εδω οι κυπριοι τι κανανε χαχα. Ομαδικη παραγγελια απο αμερικη. και ειναι ετοιμα να αποσταλουν στον καθενα που παραγγειλε.. 

 

Hookah John bowls

 

16298873_730726873771109_108273979187447

Από HookahJon είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@pantskom δοκίμασα απο panorama Lebanon nights εμένα μου φάνηκε πολύ καλός καπνός και όταν τον έβγαζα απο την μύτη μου θύμιζε λιγο το καρπούζι της al fakher.Επισης κάποιος γνωστης πριν κάποιες μέρες δοκίμασα starbuzz blue mist ενώ έκανα 2 rounds απο κάρβουνα καρύδας μετά μου ήρθε μια ζαλάδα μια αναγούλα και έντονος πονοκέφαλος παίζει να ήταν απο τον καπνό ;

Μπορεις να μας πεις απο που τα βρηκε?? Αμερικη το σταρμπαζ??

 

Οσο για τον σταρμπαζ μετραει γενικα και αν εχεις φαει κλπ.. ή αν καψατε τον καπνο και συνεχιζατε να κανετε

Από HookahJon είναι ?

Εε οχι.. απο ιδιωτη τα βρηκαν . Απο Αμερικη φυσικα. Αλλα και εδω να μαζευτουμε καμποσοι κατι γινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρει κανεις καπνο panorama η al rayan απο το Shisha house?Αν ναι ειναι καλοι αξιζουν?Σε συγκριση με al fakher ειναι καλυτεροι η χειροτεροι?Επισης αναμεσα σε panorama και al rayan τι προτεινεται?

Λοιπον φιλε μου, ειναι αναλογα την γευση, δηλαδη εμενα το ροδακινο πανοραμα μου αρεσει περισσοτερο απο αλ φακχερ... γενικα ειναι καλη μαρκα και ειναι θεμα προτιμησης και μονο... αλ ραγιαν τωρα νομιζω ειναι λιγο καλυτερης ποιοτητας χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια, αν θες να δοκιμασεισ πανοραμα εχει και ο qassabah στου ζωγραφου. δευτερα θα παω απο μπενακη να ψωνισω γευση εγω..απο αλ ραγιαν τι εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...