Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά υπάρχει καποιος που χει κάνει γνησιο true passion και να χει κάνει και απο ταζ μαχαλ για να εχουμε εμπιστη κριτική υ.σ οι vulcana  ειναι μια χαρα καπνοι και εξελίσσονται απλα ειναι ακριβοι λογω της κωλοφορολογιας

Επεξ/σία από gaurorakomelas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Παιδιά υπάρχει καποιος που χει κάνει γνησιο true passion και να χει κάνει και απο ταζ μαχαλ για να εχουμε εμπιστη κριτική υ.σ οι vulcana  ειναι μια χαρα καπνοι και εξελίσσονται απλα ειναι ακριβοι λογω της κωλοφορολογιας

Εγώ παίρνω από Γερμανία πήρα και από ταζ.Απο Γερμανία καμία σχέση με του ταζ και στο κόψιμο και στο κάπνισμα.Αυτο δεν σημαίνει όμως ότι είναι μάπα.Μια χαρά ειναι και από το ταζ αλλά για εμένα που έχω άκρη και παίρνω από Γερμανία δεν κάθομαι καν να ψάχνω καπνούς από Ελλάδα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Παιδιά υπάρχει καποιος που χει κάνει γνησιο true passion και να χει κάνει και απο ταζ μαχαλ για να εχουμε εμπιστη κριτική υ.σ οι vulcana  ειναι μια χαρα καπνοι και εξελίσσονται απλα ειναι ακριβοι λογω της κωλοφορολογιας

Εγω δεν εχω ακρες απο Γερμανια και πηρα απο το naranara που απο οτι λεει τα φερνει απο Γερμανια...χθες μου ηρθε μια γευση (vampiric night) και ηταν πολυ καλη....ειναι λιγο πιο ακριβα βεβαια και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αυθεντικη καθως δεν εχω κανει απο αλλου true passion αλλα μας αφησε στην παρεα μας πολυ καλες εντυπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Παιδιά υπάρχει καποιος που χει κάνει γνησιο true passion και να χει κάνει και απο ταζ μαχαλ για να εχουμε εμπιστη κριτική υ.σ οι vulcana  ειναι μια χαρα καπνοι και εξελίσσονται απλα ειναι ακριβοι λογω της κωλοφορολογιας

H τιμη ειναι το τελευταιο που με αποσχολει αν ειναι ενα προιον καλο , ακομα και 2 γευσεις που μου ετοιμασαν αυτοι (και σε κλασικο Bowl και σε phunnel ) με καπνους αναμειγμενους πανω απο 10 μερες καταλαβαινες ελαχιστα την γευση και ο καπνος σε εκαιγε , σε σχεση με οτι εχω δοκιμασει και σε μαγαζια και σε φιλους τους vulkana οπως ειναι αυτη την στιγμη τους θεωρω 3ις κατηγοριες κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Mike_89 είπε

Εγώ παίρνω από Γερμανία πήρα και από ταζ.Απο Γερμανία καμία σχέση με του ταζ και στο κόψιμο και στο κάπνισμα.Αυτο δεν σημαίνει όμως ότι είναι μάπα.Μια χαρά ειναι και από το ταζ αλλά για εμένα που έχω άκρη και παίρνω από Γερμανία δεν κάθομαι καν να ψάχνω καπνούς από Ελλάδα 

Φίλε μου αυτο προσπαθω να πω και σε προηγουμενα ποστ,οτι αν κατι ειναι β διαλογης μακρια κσι αγαπημενοι,η true πλεον εχει μια ποιοτητα της γερμανιας ,δεν την βρισκεις σε 2,και εφοσον μιλαμε για ξανθο καπνο θα πρεπε να ειναι ο ιδιος με αυτον που ειχες κανει

2 ώρες πριν, Inuyasha είπε

H τιμη ειναι το τελευταιο που με αποσχολει αν ειναι ενα προιον καλο , ακομα και 2 γευσεις που μου ετοιμασαν αυτοι (και σε κλασικο Bowl και σε phunnel ) με καπνους αναμειγμενους πανω απο 10 μερες καταλαβαινες ελαχιστα την γευση και ο καπνος σε εκαιγε , σε σχεση με οτι εχω δοκιμασει και σε μαγαζια και σε φιλους τους vulkana οπως ειναι αυτη την στιγμη τους θεωρω 3ις κατηγοριες κατω

Δεν ξερω φιλε ,σαν καπνος δεν ειναι ελαφρυς,εχω κανει απο την εταιρεία υπεροχο λαιμ,μαστιχα,μπλουμπερι μέντα και μου αρεσαν γτ μου βγαζαν κατι φυσικο στην γεύση ,γουστα ειναι αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, gaurorakomelas είπε

Φίλε μου αυτο προσπαθω να πω και σε προηγουμενα ποστ,οτι αν κατι ειναι β διαλογης μακρια κσι αγαπημενοι,η true πλεον εχει μια ποιοτητα της γερμανιας ,δεν την βρισκεις σε 2,και εφοσον μιλαμε για ξανθο καπνο θα πρεπε να ειναι ο ιδιος με αυτον που ειχες κανει

Δεν ξερω φιλε ,σαν καπνος δεν ειναι ελαφρυς,εχω κανει απο την εταιρεία υπεροχο λαιμ,μαστιχα,μπλουμπερι μέντα και μου αρεσαν γτ μου βγαζαν κατι φυσικο στην γεύση ,γουστα ειναι αυτα

Eχω φιλους που ασχολουντε και σαν χομπι αλλα και μερικους που το εκαναν επαγγελμα πλεον ολοι δυστηχως εχουν ιδια αποψη δεν ειναι "σωστα" φτιαγμενο ακομα τουλαχιστον ελπιζω και εγω οπως και αυτοι να το βελτιωσουν στο μελλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ειπα πριν 2 ποστ οτι θελει βελτιωση,κατι που ειδα την τελευταια φορα που κανα,μου φανηκε πολυ καλύτερος,θα δειξει φίλε ,το σημαντικότερο ειναι ομως ειναι να ρίξουν την φορολογία και να εχουμε νόμιμους καπνούς για να αποφεύγονται οι μαϊμούδες🤘🤘

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, gaurorakomelas είπε

Στο ειπα πριν 2 ποστ οτι θελει βελτιωση,κατι που ειδα την τελευταια φορα που κανα,μου φανηκε πολυ καλύτερος,θα δειξει φίλε ,το σημαντικότερο ειναι ομως ειναι να ρίξουν την φορολογία και να εχουμε νόμιμους καπνούς για να αποφεύγονται οι μαϊμούδες🤘🤘

Αυτο με την φορολογία είναι όντως θέμα

Το θέμα με με τους vulkana είναι ότι οι 4-5 μέρες που λένε να αφήσεις τον καπνό να δέσει δεν είναι αρκετές ούτε κατά διάνοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, gaurorakomelas είπε

Φίλε μου αυτο προσπαθω να πω και σε προηγουμενα ποστ,οτι αν κατι ειναι β διαλογης μακρια κσι αγαπημενοι,η true πλεον εχει μια ποιοτητα της γερμανιας ,δεν την βρισκεις σε 2,και εφοσον μιλαμε για ξανθο καπνο θα πρεπε να ειναι ο ιδιος με αυτον που ειχες κανει

Δεν ξερω φιλε ,σαν καπνος δεν ειναι ελαφρυς,εχω κανει απο την εταιρεία υπεροχο λαιμ,μαστιχα,μπλουμπερι μέντα και μου αρεσαν γτ μου βγαζαν κατι φυσικο στην γεύση ,γουστα ειναι αυτα

Είναι ποιο χοντροκομμένα τα φύλλα από το ταζ το σακουλάκι μέσα είναι διαφορετικό,το ξέρω ότι δεν πρόκειται να είναι γνήσιοι αλλά δεν ήταν για μένα ήταν για φίλο μου 

Μόλις τώρα, Mike_89 είπε

Είναι ποιο χοντροκομμένα τα φύλλα από το ταζ το σακουλάκι μέσα είναι διαφορετικό,το ξέρω ότι δεν πρόκειται να είναι γνήσιοι αλλά δεν ήταν για μένα ήταν για φίλο μου 

Και στην τελευταία παραγγελία που εκανα από Γερμανία μου ήρθαν τα καινούργια κουτάκια της τρου που είναι σκαλισμένα ανάγλυφα για να αποφύγουν τις απομιμήσεις 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, gaurorakomelas είπε

Ειδικα στην Θεσσαλονίκη γινεται πάρτυ με τους β διαλογης ,για αυτο και ειμουν επιφυλακτικός με τον καπνο αυτο,με επιβεβαιωσες εσυ .

Άστο φίλε χαμός γίνετε και με τους ανταλυα το ίδιο..είδα πάντως από κάποιον που πήρε ανταλυα και ήταν χειρότερος από τον τρου.πολυ ποιο χοντροκομμένος και κοτσάνια είχε μέσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Mike_89 είπε

Άστο φίλε χαμός γίνετε και με τους ανταλυα το ίδιο..είδα πάντως από κάποιον που πήρε ανταλυα και ήταν χειρότερος από τον τρου.πολυ ποιο χοντροκομμένος και κοτσάνια είχε μέσα 

Ο β διαλογής ακομα και καλος να.ειναι ,δηλαδη καλη κοπια,πρεπει να αποφεύγεται ,εχει αγνωστα συστατικά μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gaurorakomelas είπε

Ο β διαλογής ακομα και καλος να.ειναι ,δηλαδη καλη κοπια,πρεπει να αποφεύγεται ,εχει αγνωστα συστατικά μεσα

Συμφωνώ μαζί σου..και στα ναργιλάδικα ποιος ξέρει τι καπνό βάζουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω ρε αδέλφια,

Στην Ελλάδα έχουμε  10 μαγαζιά που πουλάνε μόνο ναργιλέδες και κανένας τους δεν πουλάει καπνό!!! (εκτός από τους εμετικούς Vulkana - Panorama).

Όλα αυτά τα μαγαζιά που πουλάνε ναργιλέδες (και για να υπάρχουν τόσα σημαίνει ότι υπάρχει ζήτηση..),

τι καπνό πιστεύουν ότι θα βάλουν, οι πελάτες τους, στον 300ων ευρώ Steamulation? ........Mountain Ice/Vulkana?

.........είναι δυνατόν κάποιος να δώσει 3 ή 5 κατοστάρικα για να έχει μία καλή  εμπειρία ναργιλέ και να ανακατεύει ζουμιά, ή να περιμένει 7 μέρες για να καπνίσει, πάμε καλά;

Είναι σαν να σου πουλάει κάποιος αυτοκίνητο, χωρίς έξω να πουλάνε βενζίνη, δεν υπάρχει λογική.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...