Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, giorgospetrou3 είπε

Καλησπέρα σας, γνωρίζει κανείς ποιο είναι το όριο καπνού που μπορούμε να βάλουμε στη βαλίτσα για πτήση από Γερμανία προς Ελλάδα; 

Επίσης, επιτρέπεται σε χειραποσκευη; 

Ευχαριστώ!

1kg worldwide

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

21 ώρες πριν, giorgospetrou3 είπε

Καλησπέρα σας, γνωρίζει κανείς ποιο είναι το όριο καπνού που μπορούμε να βάλουμε στη βαλίτσα για πτήση από Γερμανία προς Ελλάδα; 

Επίσης, επιτρέπεται σε χειραποσκευη; 

Ευχαριστώ!

1 κιλό επειδή είμαστε εντός Ε.Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

250γρ εκτός Ε.Ε 1ΚΓ εντός.

Μπορεί να μην σε ψάξουν. Μπορεί να σε αφήσουν. Γι'αυτό πολλοί τα περνάνε αυτά τα όρια. Το θέμα είναι είσαι διατεθειμένος να ρισκάρεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2021 στις 2:22 ΜΜ, nas91 είπε

To worldwide που λετε,να το ψαχνετε πρωτου παρετε κοσμο στο λαιμο σας.

https://www.iatatravelcentre.com/gr-Greece-customs-currency-airport-tax-regulations-details.htm

Μην χρησιμοποιεις πληθυντικο ευγενειας. Απλα δεν ξερεις πως λειτουργει. Οτι αγοραζεις απο dutyfree, ειτε απο αιγυπτο, ΗΑΕ, αμερικη, ρωσια, μπορεις να παρεις μαζι σου μεχρι ενα κιλο. Στις αποσκευες σου βαζουν οριο 250γρ. Επισης εχω συγγενη τελωνειακο και τον εχω ρωτησει για αυτο τον λογο και μου ειχε πει για μεχρι ενα κιλο δεν θα εχεις θεμα γιατι ειναι για προσωπικη χρηση. Οταν λεω κατι ειναι επαληθευμενο, τωρα απο εκει και περα, για worldwide μπορει να πεσεις σε ελεγχο και να σου παρει και 250αρι γιατι θελει να στο φαει για να σε τραμπουκισει, τι θα κανεις θα χασεις την πτηση σου; Ειναι ΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ η φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Konst13 είπε

https://www.iatatravelcentre.com/gr-Greece-customs-currency-airport-tax-regulations-details.htm

Μην χρησιμοποιεις πληθυντικο ευγενειας. Απλα δεν ξερεις πως λειτουργει. Οτι αγοραζεις απο dutyfree, ειτε απο αιγυπτο, ΗΑΕ, αμερικη, ρωσια, μπορεις να παρεις μαζι σου μεχρι ενα κιλο. Στις αποσκευες σου βαζουν οριο 250γρ. Επισης εχω συγγενη τελωνειακο και τον εχω ρωτησει για αυτο τον λογο και μου ειχε πει για μεχρι ενα κιλο δεν θα εχεις θεμα γιατι ειναι για προσωπικη χρηση. Οταν λεω κατι ειναι επαληθευμενο, τωρα απο εκει και περα, για worldwide μπορει να πεσεις σε ελεγχο και να σου παρει και 250αρι γιατι θελει να στο φαει για να σε τραμπουκισει, τι θα κανεις θα χασεις την πτηση σου; Ειναι ΟΥ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ η φαση

μα δεν πουλανε στο duty free καπνο για ναργιλε...παρα μονο στο αεροδρομιο απο dubai(εχει αλ φακερ) και το λινκ που εδωσες το λεει καθαρα οτι απο μη ευρωπαικη χωρα το οριο ειναι 250γραμ και εντος ευρωπαικης 1κιλο , ειναι επιβεβαιωμενω απο ταξιδια απο μη ευρωπαικες χωρες :) αν εισαι τυχερος μπορεις να περασεις και 10κιλα αλλα αν σε σταματησουν για ελεγχω θα εχεις μεγαλο θεμα..και απο τριτες χωρες σε κανουν συχνα ελεγχω..απο ευρωπη πολυ σπανια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 30/9/2021 στις 4:06 ΜΜ, Kapparos87 είπε

Καλησπέρα αν είχαμε την δυνατότητα να πάρουμε καπνό απο όπου θέλαμε τι εταιρίες προτείνετε ?

O's african queen,Holster,true passion ringle rangle,Darkside πολλες απο αυτες οπως και capital bra εχουν ανέβει πολυ τελευταια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/9/2021 στις 4:06 ΜΜ, Kapparos87 είπε

Καλησπέρα αν είχαμε την δυνατότητα να πάρουμε καπνό απο όπου θέλαμε τι εταιρίες προτείνετε ?

ρωσικη νταρκσαιντ , μακραν καλυτερη απο ολες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αμέτρητες επιλογές ας ξεκινήσουμε με το τι τύπο μπολ θες, funnel ή classic? Υποθέτω αφού έχεις το cascade καλό θα ήταν να έχεις και ένα classic οπότε θα προτείνω το japona killer ή upg classic  / Solaris σε ποιο οικονομικες επιλογές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manos_21_ είπε

Έχετε να προτείνετε κάποιο καλό μπολ??εχω το cascade με ignis kaloud και θέλω ένα ακόμη καλό μπολ..ευχαριστω

hookain litlip

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Phunnel πιο πολύ ντουμάνι,κλασσικ ένα συν στη γεύση.για classic upg mini πας άφοβα με τιμή π παίζει στα 13€ για phunnel πας η σε hookain litlip για νορμαλ κάπνισμα η σε oblako mono η mahalla invoke 2 για έντονο κάπνισμα (δίνουν πόνο εγώ τα προτιμω),επίσης πολύ καλές επιλογές kolos grown και werkbund zeus,άμα ασχολείσαι με group στο fab θα βλέπεις συνέχεια το bastard bowl αλλά θεωρώ τρελό μάρκετινγκ και αυτά που ειπωνονται,προσωπικά τσίμπησα ένα είναι οκ καλό αλλα πολύ ήπιο κάπνισμα πράγμα που δε με ικανοποιεί καθόλου .Αλλιώς κανείς υπομονή γιατί αναμένονται Ελλάδα και τα alpaca rook που προσωπικά τα έχω πεθανει και είναι σα τη πρώτη μέρα σε απόδοση αλλά λέγεται ότι οι καινούριες παρτίδες έχουν κάποια θεματάκια,θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...