Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, xenOs777 είπε

Βουλκανα δεν αξίζει ειδικά έτοιμη και πολύ ακριβή,τα true passion πας έχω ψάξει Θεσσαλονίκη είναι αφορολόγητα,ξες κανένα που να πουλάει φορολογημένα;

μου ειχε στειλει ενας τυπος φωτογραφιες και ηταν κλειστο σακουλακι ετοιμος. νομιζω ειχε και ταινια ασφαλειας. τα δινει 25 ευρω τα 200αρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στην ομάδα , έχει αγοράσει κανείς από el badia και γενικά υπάρχει αξιόλογο κατάστημα από εξωτερικό για αγορά ναργιλέ ?

Επεξ/σία από Moorer7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Moorer7 είπε

Καλησπέρα στην ομάδα , έχει αγοράσει κανείς από el badia και γενικά υπάρχει αξιόλογο κατάστημα από εξωτερικό για αγορά ναργιλέ ?

Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλό κατάστημα και εξισου αξιόλογο αλλά δν έχω παραγγείλει από εκεί προσωπικά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Moorer7 είπε

Καλησπέρα στην ομάδα , έχει αγοράσει κανείς από el badia και γενικά υπάρχει αξιόλογο κατάστημα από εξωτερικό για αγορά ναργιλέ ?

εχουμε πολυ αξιολογα μαγαζια θα ελεγα στην ελλαδα, ψαχνεις κατι συγκεκριμενο στο εξωτερικο?

αναλογα την χωρα ισως σε βοηθουσε το instagram να βρεις μαγαζι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, greekboy είπε

εχουμε πολυ αξιολογα μαγαζια θα ελεγα στην ελλαδα, ψαχνεις κατι συγκεκριμενο στο εξωτερικο?

αναλογα την χωρα ισως σε βοηθουσε το instagram να βρεις μαγαζι 

Καλησπέρα ο ναργιλές που θα αγοράσω τελικά είναι ο Ocean kalif s δεν τον βρίσκω Ελλάδα σε αξιόλογη τιμή γ αυτό ψάχνω εξωτερικό, επίσης αν έχετε και κανένα αξιόλογο καπνό έκτο ανταλια κ αλ φακερ γιατί έχω δικό μου άτομο και θα μου τα στέλνει από Γερμανία .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Moorer7 είπε

Καλησπέρα ο ναργιλές που θα αγοράσω τελικά είναι ο Ocean kalif s δεν τον βρίσκω Ελλάδα σε αξιόλογη τιμή γ αυτό ψάχνω εξωτερικό, επίσης αν έχετε και κανένα αξιόλογο καπνό έκτο ανταλια κ αλ φακερ γιατί έχω δικό μου άτομο και θα μου τα στέλνει από Γερμανία .... 

el badia τοτε οπως ανεφερες και εσυ που νομιζω θα εχεις και δωρεαν μεταφορικα. για καπνους τσεκαρε 187,holster,hookain,nameless

Επεξ/σία από greekboy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποιος άποψη για ναργιλέ μάρκας Amy? Παίζει αρκετά στην Γερμανία και μιας και θέλω να αγοράσω ένα ναργιλέ είμαι ανάμεσα σε Amy και aladin και ήθελα να ακούσω γνώμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mak3don είπε

Έχει κάποιος άποψη για ναργιλέ μάρκας Amy? Παίζει αρκετά στην Γερμανία και μιας και θέλω να αγοράσω ένα ναργιλέ είμαι ανάμεσα σε Amy και aladin και ήθελα να ακούσω γνώμες

Αν εισαι αποκλειστικα αναμεσα σε amy και aladin,πανε στο δευτερο.Αν οχι,πας σε big maks rapier ή midas nada.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, nas91 είπε

Αν εισαι αποκλειστικα αναμεσα σε amy και aladin,πανε στο δευτερο.Αν οχι,πας σε big maks rapier ή midas nada.

Δεν είμαι αποκλειστικά σε αυτά τα δύο όμως το Budget είναι γύρω στα 100 + 50παρελκομενα π.χ ηλεκτρικό αναμα κάρβουνα κτλ.

Θα δω τιμές σε αυτά που προτείνεις και θα σκεφτώ

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2021 στις 2:17 ΠΜ, mak3don είπε

Δεν είμαι αποκλειστικά σε αυτά τα δύο όμως το Budget είναι γύρω στα 100 + 50παρελκομενα π.χ ηλεκτρικό αναμα κάρβουνα κτλ.

Θα δω τιμές σε αυτά που προτείνεις και θα σκεφτώ

 

 

midas nada η big maks μπορεις,αλλα καλυτερα σε midas

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα πάω σε Amy λόγω του ότι υπάρχει κατάστημα 15 λεπτά από το σπίτι μου αποκλειστικά με Amy και επισεις μπορώ πολύ εύκολα να βρω τα πάντα από ανταλλακτικά εκεί.. τώρα από ότι είδα στο σάιτ τους υπάρχουν πολλά και διάφορα μοντέλα με πολλές επιλογές στο υλικό κατασκευής από ανοξείδωτο ως αλουμίνιο και ορείχαλκο (Messing στα γερμανικά νομίζω ορειχαλκος μεταφράζεται) από 60 ευρώ ως 300 και πιστεύω πως γύρω στο κατασταρικο θα πάρω κάτι αξιόλογο.. προσωπικά θα έπαιρνα τον φθηνότερο για μένα παίζει προσφορά ναργιλές με το ηλεκτρικό μάτι για αναμα 2 μολασσες και κάτι πέτρες που τις χρησημοποιης αντί για καπνό από ότι κατάλαβα στα 73€ https://www.amydeluxe.de/angebotssets/2240-amy-deluxe-language-037-mit-hot-screen.html όμως η γυναίκα θέλει κάτι εμφανίσιμο να ταιριάζει με τα έπιπλα του κήπου οπότε για το μοντέλο είμαι ακόμα στο ψάξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, mak3don είπε

Μάλλον θα πάω σε Amy λόγω του ότι υπάρχει κατάστημα 15 λεπτά από το σπίτι μου αποκλειστικά με Amy και επισεις μπορώ πολύ εύκολα να βρω τα πάντα από ανταλλακτικά εκεί.. τώρα από ότι είδα στο σάιτ τους υπάρχουν πολλά και διάφορα μοντέλα με πολλές επιλογές στο υλικό κατασκευής από ανοξείδωτο ως αλουμίνιο και ορείχαλκο (Messing στα γερμανικά νομίζω ορειχαλκος μεταφράζεται) από 60 ευρώ ως 300 και πιστεύω πως γύρω στο κατασταρικο θα πάρω κάτι αξιόλογο.. προσωπικά θα έπαιρνα τον φθηνότερο για μένα παίζει προσφορά ναργιλές με το ηλεκτρικό μάτι για αναμα 2 μολασσες και κάτι πέτρες που τις χρησημοποιης αντί για καπνό από ότι κατάλαβα στα 73€ https://www.amydeluxe.de/angebotssets/2240-amy-deluxe-language-037-mit-hot-screen.html όμως η γυναίκα θέλει κάτι εμφανίσιμο να ταιριάζει με τα έπιπλα του κήπου οπότε για το μοντέλο είμαι ακόμα στο ψάξιμο

ενταξει τοτε φιλε παντως απο καπνο πετρες μακρια!Καλυτερα παρε το γνωστο σε ολους μας διοτι εχω κανει με πετρες και η εμπειρια ηταν πολυ κακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, γνωρίζει κανείς ποιο είναι το όριο καπνού που μπορούμε να βάλουμε στη βαλίτσα για πτήση από Γερμανία προς Ελλάδα; 

Επίσης, επιτρέπεται σε χειραποσκευη; 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgospetrou3 είπε

Καλησπέρα σας, γνωρίζει κανείς ποιο είναι το όριο καπνού που μπορούμε να βάλουμε στη βαλίτσα για πτήση από Γερμανία προς Ελλάδα; 

Επίσης, επιτρέπεται σε χειραποσκευη; 

Ευχαριστώ!

Εγώ φίλε μου είχα πάρει μαζί μου 6 κουτάκια των 200γρ σε χειραποσκευή και δεν είχα κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...