Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνείς και εσύ με τον nokta?ενωώ το οτι να μην επιχειρήσω να πάρω al fakher? (μακάρι να φέρει γιατί απο ένα μαγαζί που βρίκα τα έχει 12 ευρό :s coconara ta 140)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει φέρει cocopremiu 3kg συσκευασία! με 6 ευρώ τα 3kg. http://shisha7.de/shisha-kohle/naturkohle/40/cocopremiu-3kg-kokoskohle και περιμένει να φέρει tom coco 3kg & cocobrico 1kg (5 ευρώ περίπου). Ακόμα περιμένει να έρθουν hoses σιλικόνης με γυάλινη λαβή. 

 

 

 

Ποιά coconara έχει flat ή κύβους 22x22x22 cm ?! και σε τι τιμή τα πουλάει? 

Εχει τους κυβους δυστυχως αν και δεν ειναι μεγαλο προβλημα αυτο, μπορεις εσυ αν θες να τα σπασεις στη μεση..(οσο καλυτερα γινεται!).Το κουτι ολοκληρο κανει 10 ευρω(δεν θυμαμαι ποσα ακριβως εχει), αλλα αν θες μπορεις να αγορασεις μονο το 1/3 του κουτιου με 3.5 ευρω..

συμφωνείς και εσύ με τον nokta?ενωώ το οτι να μην επιχειρήσω να πάρω al fakher? (μακάρι να φέρει γιατί απο ένα μαγαζί που βρίκα τα έχει 12 ευρό :s coconara ta 140)

Αμα θες παντως σου πουλαω εγω AL FAkher GOLD TWO APPLES! και εχω ακομα και al fakher 5 αpples..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εχει τους κυβους δυστυχως αν και δεν ειναι μεγαλο προβλημα αυτο, μπορεις εσυ αν θες να τα σπασεις στη μεση..(οσο καλυτερα γινεται!).Το κουτι ολοκληρο κανει 10 ευρω(δεν θυμαμαι ποσα ακριβως εχει), αλλα αν θες μπορεις να αγορασεις μονο το 1/3 του κουτιου με 3.5 ευρω..

 

Ρε δεν πάμε καλά! Γερμανία τα cocobrico 1kg έχουν από 3,50 ευρώ μέχρι 4,95 ευρώ και coconara 4,80 to 1kg! 

Έφερε στην Αιόλου cocobrico με 6 ευρώ το κιλό όποιον ενδιαφέρει!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον είναι η σύνηθεια  :fear:


Α και τώρα που το θυμήθικα,βρήκα κάποιον που ασχολείται με τον πυλό και θα πάω μια μέρα απο αυτές να ρωτήσω αν μπορεί να μου φτιάξει phunnel bowl και allien mini phunnel (θα του τα σχεδιάσω σε χαρτί καθώς είμαι καλός στο σχέδιο ή θα πάω και θα αγοράσω ένα phunnel κεραμικό για να το βλέπει σαν σχήμα)...ενδιαφέρεται κανείς να μου πεί αν θέλει;τιμή θα ρωτήσω ποσο θέλει όταν πάω απλά ενημέρωνω να το έχετε υπόψην ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, έχω γνήσιο Al Fakher σε κουτάκια των 50gr, γεύσεις τριαντάφυλλο, μέντα και φράουλα. Όποιος, θέλει να του στείλω κουτάκι να μου στείλει μήνυμα, αρκεί βέβαια να βάλει τα έξοδα αποστολής στη courier.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας τα θαυματουργα αποτελεσματα της αναμιξης χυμου λεμονιου και μαγειρικης σοδας!

 

Το πανω μερος του Heba Diffuser (οπως φαινεται στην φωτογραφια) ειχε αρχικα το χρωμα με το κατω μερος του. Μετα απο 12ωρο μπανακι μεσα στο παραπανω μιγμα, το αποτελεσμα νομιζω ειναι θεαματικο!

q80z8LH.png

 

Σκεφτομαι να αφησω την επομενη φορα και το Nammor να μουλιασει ενα βραδυ με αυτο το μιγμα μεσα στον σωληνα του γιατι οσο καλα και αν το πλυνω, εχει παντα μια μυρωδια που την αντιλαμβανεσαι οταν στεγνωσει και το μυρισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...