Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, έχω γνήσιο Al Fakher σε κουτάκια των 50gr, γεύσεις τριαντάφυλλο, μέντα και φράουλα. Όποιος, θέλει να του στείλω κουτάκι να μου στείλει μήνυμα, αρκεί βέβαια να βάλει τα έξοδα αποστολής στη courier.  

Εσυ που το βρηκες το γνησιο al fakher και μαλιστα 50gr? Απο εξωτερικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οχι,τους κύβους.αν του μηλίσουμε όμως ίσως να φέρει και flat

 

Ναι κύβοι είναι 22x22x22cm. Έχουν τελιώσει τα coconara! Πήρα 2 τελευταία κιλά. :unsure:  Να φέρει και άλλα λέει, αλλά δεν είπε πότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!για όσους γνωρίζουν το shisha house στην Αιόλο,μώλης αναίβασε μια ενημέρωση σχετικά με fake profil και ιούς...Δεν ξέρω αν όντως υσχίει κάτι τέτοιο ή αν είναι κάποιος ανταγωνισμός μεταξί 2 μαγαζιών αλλά προσωπικά δεν το ρίσκαρα και έκανα block auto το profil που μου είπαν...για περεταίρω πληροφορίες μηλίστε με το μαγαζί απο inbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα σε ολους τους φιλους του ναργιλε..απο εναν φανατικο θαυμαστη τ..Προσωπικα ψωνιζω απο shisha house,η γευση  al fakher 2 apples μ καθεται μια χαρα μαλλον ναργιλε θα αλλαξω..


ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!για όσους γνωρίζουν το shisha house στην Αιόλο,μώλης αναίβασε μια ενημέρωση σχετικά με fake profil και ιούς...Δεν ξέρω αν όντως υσχίει κάτι τέτοιο ή αν είναι κάποιος ανταγωνισμός μεταξί 2 μαγαζιών αλλά προσωπικά δεν το ρίσκαρα και έκανα block auto το profil που μου είπαν...για περεταίρω πληροφορίες μηλίστε με το μαγαζί απο inbox

φιλε μ κατι μ ειπε οτι τον ειχαν κανει απο ανταγωνιστικο μαγαζι,εμενα δεν μ ηρθε καποιο τετοιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω πως όλα τα βασικά-χρήσιμα έχουν υποθεί.... όπου γνωρίζω κάτι ή μπορώ να βοηθήσω θα κάνω 'αισθητή' την παρουσία μου χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ.τι γευσεις εχεις και ποσο πουλας το καθε 1;

Δεν τα πουλάω. Τα χαρίζω γιατί θα πάνε χαμένα. Μόνο τα έξοδα αποστολής γιατί είμαι επαρχία. Έχω φράουλα, τριαντάφυλλο και μέντα. 5 πακετάκια από το καθένα διαθέτω περίπου. 

post-272208-0-32671700-1389958631_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...