Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τ έχετε να πείτε για την al waha gold??είναι καλή μάρκα?ποια είναι η διαφορά με νικοτίνη η χωρίς?

αδελφε απο την εμπειρια π εχω απο αλ φαχερ χωρις νικοτινη ειναι τραγικη,τωρα για την μαρκα π λες δεν την εχω δοκιμασει ποτε γιατι ολοι μ λενε οτι ειναι δευτερης διαλογης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

να πας αιολου 108 ,τα κοκοναρα δεν υπαρχουν μπορεις ν βρεις κοκομπρικο,για αλ φαχερ απο δω κ απο κει οτι βρουμε δεν υπαρχει κατι στανταρ..οποιος βρει γνησιο καπνο καπου ας το δηλωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες

Εχω 1kg αλ φαχερ με γευση καπουτσινο (μου το εφεραν απο τουρκια δωρο)

Αν καποιος ενδιαφερεται  ας μου στειλει πμ οση ποσοτητα θελει.

για μενα ειναι υπερ αρκετο το 1 κιλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

post-140850-0-86603300-1394635807_thumb.jpg

 

Εχω βρει αυτο εδω, απο θέμα ποιότητας ειναι πολυ καλη αλλα δεν είμαι σίγουρος αν ειναι γνήσιος. Έχει πολυ ωραία γεύση καο καίγεται σχετικά δύσκολα.( μπορει να ανάψω και 2 φορες καρβουνακια απο 2 την καθε φορα αυτα με την καρύδα) το συγκεκριμένο ειναι διπλό Μήλο και επίσης εχω βρει και πορτοκαλι απο την συγκεκριμένη εταιρία. Γνωρίζει κανεις αν όντως ειναι γνήσια; @Santana με εχεις εντυπωσιάσει με τις γνώσεις σ περί θέματος αδερφέ! Εύγε!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα βιβλιο για ψυχοδραστικες ουσιες και σκαναρα το θεμα "καπνος"...γτ καπου ειδα ανφορες για νικοτινη και τετοια! Απλα αν ενδιαφερεται κανεις! https://www.dropbox.com/s/23teu3imp0lqngt/New%20Doc.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μ από τύχη μ Πεσε στα χέρια κουβαδακι της αλ φαχερ Π έχει μέσα το σακουλακι..κ όχι μόνο τα σακουλια Π βρισκα τόσο καιρό κ κατάλαβα διαφορα.από αυτο Π δειχνεις δεν μπορουμε ν καταλαβουμε.Η διαφορά φαίνεται στο κάπνισμα..από που το πήρες κ πόσο αν επιτρέπεται;;

Από ebay ξέρεις κανείς κανέναν πωλητή για αλ φαχερ?

 

Επίσης ποιο είναι το καλύτερο quick light κάρβουνο?

Έχουν αναφερθεί πιο πάνω,αλλα υπάρχει σοβαρό θέμα πλεον με τα τελωνεία..το καλύτερο κάρβουνο ειναι της καρυδας το κοκομπρικο..αλλα δεν με χαλάνε κ καθόλου αυτά Π παίρνω απο μαγαζια Π κανω ναργιλε Π είναι λεμονιας και πορτοκαλλιας..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θεσσαλονίκη παίζει full καρβουνάκι εκκλησίας , ακόμα και στα ναργιλεδάδικα :/  O άλλος έχει φέρει al fakher στο μαγαζί  και τις ανάβει με κάρβουνο εκκλησίας  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ θεσσαλονίκη παίζει full καρβουνάκι εκκλησίας , ακόμα και στα ναργιλεδάδικα :/  O άλλος έχει φέρει al fakher στο μαγαζί  και τις ανάβει με κάρβουνο εκκλησίας.

χαχαχχ εχω μαθει αδελφε ειναι για γελια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε απο καρβουνάκια σε προτείνω τα lemon nara  τα πηρα 6 ευρω απο το ebay

 

και εγώ φιλος θεσσαλονικιος ειμαι οποτε μην περιμενις πολλα απο εδω :P

 

ebay  μονο

 

http://www.ebay.com/itm/Lemon-Nara-Hookah-Natural-Colas-48-pcs-Hooka-Shisha-Coals-Coconut-Charcoal-/221388989956?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item338bcfe604

 

 

IMG_3148_large.jpg?v=1372785504

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα ανάβεις τα συγκεκριμένα?

Έχω ειδική mini ψησταρία για καρβουνάκια . Μπορείς να δεις μπολικα βιντεο στο YOUTUBE πως να ανάβεις natural charcoals!

 

Τεσπα. Εχώ εναν μικρο ναργιλε και επειδη δεν τον χρησιμοποιω τον χαριζω οπιος είναι απο σαλονικα δινουμε ραντεβου στην χαριλάου και των δινω τζαμπε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...