Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδιά! Καινούριος στο insomnia. Έκανα παραγγελία σήμερα απ το thehookah.com παραγγελία γύρω στα 125€ και 45 περίπου μεταφορικά. 1400 γρ καπνό έναν Λούλα και 2 ρολλα καρβουνακια... Του είπα να τα δηλώσει ως gift και γενικά να το κάνει να δείχνει όσο λιγότερο ύποπτο γινεται... Πιστεύετε θα θα το γλιτωσω το τελωνείο ή θα κλάψω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρει απο αυτόν και δεν πέρασε τελωνείο, θα δείξει, κάρβουνα πήρες απο αυτά που ανάβουν μόνα τους; άδικα μεγάλωσες το πακέτο βρίσκεις όσα θες εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να πάρω τα titanium σε μικρές συσκευασίες αλλά δν είχε... Και πηρα starbuzz που παίρνουν γρήγορα... Ας έρθουν χωρίς αναγουλες κ τελωνεία κ θα πάρω τη μεγάλη συσκευασία της titanium... Του χες πει εσύ να στο μαρκάρει σα δώρο και τα λοιπά ή το κάνει μόνος του? Εγώ πάντως του το επισημανα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα τον καπνο νακλα καρπουζι και τα καρβουνα shisha king ολα καλα αρκετα καλη γευση και τα καρβουνα ειναι οκ με πολυ λιγη σταχτη,το προβλημα μου ειναι αλλο.προς το παρων μεχρι να ερθει η παραγγελια απο γερμανια εχω εναν τουρκικο ναργιλε με τουρκικο μπολ χωρις βαλβιδα για να διωξω τον καπνο.το προβλημα μου ειναι πως παρολο που βαζω τον καπνο αρκετα πιο κατω απο το υψος του αλουμινιχαρτου αυτος καιγετε.τι δεν κανω καλα;εχει κανενας οδηγιες πως να βαζω τον καπνο και το αλουμινιχαρτο σε τουρκικο μπολ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ το εχω δει αυτο και εχω κανει οτι δειχνει αλλα παλι καιγετε ο καπνος ,εντωμεταξυ αυτο που κανει αυτος σας φαινετε σωστο;δεν υποτιθετε οτι ριχνουμε αργα και αραια τον καπνο στο μπολ;αυτος το πιεζη και το στριμωχνει παρα πολυ,πως θα περναει ο αερας ετσι οπως το κανει αυτος;δες την προτελευταια εικονα που εχει,ετσι και βαλεις το αλουμινοχαρτο θα ερχετε σε επαφη με τον καπνο 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ το εχω δει αυτο και εχω κανει οτι δειχνει αλλα παλι καιγετε ο καπνος ,εντωμεταξυ αυτο που κανει αυτος σας φαινετε σωστο;δεν υποτιθετε οτι ριχνουμε αργα και αραια τον καπνο στο μπολ;αυτος το πιεζη και το στριμωχνει παρα πολυ,πως θα περναει ο αερας ετσι οπως το κανει αυτος;δες την προτελευταια εικονα που εχει,ετσι και βαλεις το αλουμινοχα(ρτο θα ερχετε σε επαφη με τον καπνο 100%

περιμένω έναν τούρκικο ναργιλέ να έρθει( έχει κολλήσει τελωνείο , κλασσικά ελτα βαριούνται )  όταν έρθει θα πειραματιστώ με το μπολ και θα σου πω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρων δεν εχω φωτο του λουλα ανοιχτο με τον καπνο εχω ομως με τα καρβουνα πανω.λες τα τρια καρβουνα να ειναι υπερβολη;με 3 ομως τραβαει καλα με 2 δεν το νιωθω τοσο πολυ

post-145443-0-25810200-1453405525_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμένω έναν τούρκικο ναργιλέ να έρθει( έχει κολλήσει τελωνείο , κλασσικά ελτα βαριούνται ) όταν έρθει θα πειραματιστώ με το μπολ και θα σου πω.

όταν λες έχει κολλήσει? Στον σκαλωσαν και θα σου βάλουν καμία χρέωση ή απλά είναι στο κέντρο διαλογής κ αργεί?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λες έχει κολλήσει? Στον σκαλωσαν και θα σου βάλουν καμία χρέωση ή απλά είναι στο κέντρο διαλογής κ αργεί?

το δευτερο.

 

Προς το παρων δεν εχω φωτο του λουλα ανοιχτο με τον καπνο εχω ομως με τα καρβουνα πανω.λες τα τρια καρβουνα να ειναι υπερβολη;με 3 ομως τραβαει καλα με 2 δεν το νιωθω τοσο πολυ

δοκίμασε με 2 κάρβουνα και καπάκι (windcover)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα .. ! Ναι διαβασα τι γραφεται κτλπ .. Αλλα θελω κα ποιος να μου πει με μια γενικη γνωση στους ναργιλεδες , τι ναργιλε να παρω και απο ΠΟΥ... Να εχει μια λογικη τιμη δλδ των 80  -100 ευρω π.χ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...