Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

199GBP premium με Lego City και Rayman Legends.

 

Ευκαιριαρα!

 

240 euro και με Rayman και με LEgo City? Πραγματικα εξαιρετικη προσφορα. Θελω ομως το πακετο με τα Mario + wii mote plus να δω ποσο θα κανει και αναλογα ισως και να με δει ο Δεκεμβρης με WiiU στα χερια μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eιδικά για άτομα που δεν έχουν περιφερειακά της κονσόλας το κόστος ανεβαίνει αρκετά.

 

Τουλάχιστον 1-2 wii mote plus είναι απαραίτητα πιστεύω να έχει κάθε χρήστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

240 euro και με Rayman και με LEgo City? Πραγματικα εξαιρετικη προσφορα. Θελω ομως το πακετο με τα Mario + wii mote plus να δω ποσο θα κανει και αναλογα ισως και να με δει ο Δεκεμβρης με WiiU στα χερια μου. 

Εε εγω δεν αντεξα και το τσιμπησα.250 ευρω βγηκε τελικα.Πολυ καλο πακετο αλλα και προσφορα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε μία ώρα στο amazon.co.uk το Link.png Site: Nintendo Wii U Console - Premium Pack μέρος του Black Friday.

 

aaaaaaaaaand its gone.

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

£188.45 (=226.156 EUR) με μεταφορικά.

με τρώει το place your order

το έκανα, δεν γαμιέται. ευτυχώς πρόλαβα στο waiting list.

 

£205.61 μαζί με ZombieU & Rayman (free αυτά) + Wii U Game Pad High Capacity Battery (Wii U).

Μπόμπα θα έλεγα.

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπομπα δε θα πεις τπτ...αντε να παρει τα πανω το κονσολι... βαρεθηκα....βεβαια εγω το κατευχαριστιεμαι....αλλα θελω να κανω friendlist να γουσταρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

£188.45 (=226.156 EUR) με μεταφορικά.

με τρώει το place your order

το έκανα, δεν γαμιέται. ευτυχώς πρόλαβα στο waiting list.

 

£205.61 μαζί με ZombieU & Rayman (free αυτά) + Wii U Game Pad High Capacity Battery (Wii U).

Μπόμπα θα έλεγα.

Πωω μονο μπομπα.Πολυ καλη προσφορα,πολυ καλυτερη απο την προσφορα που πηρα χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, το SM3DW ειναι θεοτρελο game, το παρελαβα εχθες και ξετιναξα τους 2 πρωτους κοσμους. Αριστουργημα. Δεν ηθελα να το φαω ολο πρωτη μερα. Το συστεινω ανεπιφυλακτα.

 

Τρελα τα νεα power ups, πολυ χαβαλε οι πιστες, γενικα ενα παιχνιδι που πρεπει να υπαρχει σε καθε συλλογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οσοι εχετε την premium εκδοση θα μπορουσατε να μου περιγραψετε πως χρησιμοποιειτε την βαση φορτισης του gamepad??

Χωροταξικα εμενα δεν με βολευει να εχω κ το stand κ την βαση φορτισης στο επιπλο μου...

Σκεφτομαι να κρατησω μονο την βαση φορτισης κ ως stand αλλα θα κανει καλο στην μπαταρια του gamepad να ειναι συνδεδεμενη στην βαση ρευματος συνεχεια αφου εχει τελειωσει η φορτιση ή οποτε τελειωνω το gaming κ το βαζω πανω στο 80% πχ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...