Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεύτερη συνεχόμενη βδομάδα που ανέβηκε σε πωλήσεις το Wii U στην Ιαπωνία.

 

The latest Japanese hardware sales from Media Create are as follows:

 
3DS LL – 82,409
Wii U – 28,518
3DS – 25,964
Vita – 20,202
PS3 – 13,311
Vita TV – 5,391
PSP – 4,232
Wii – 588
Xbox 360 – 309
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο εμενα παιδια,παραγγειλα και εγω το wii u και την αλλη βδομαδα θα το εχω στα χερια μου.θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις γιατι δεν εχω χρονο να διαβασω ολο το topic,σε σχεση με playstation 3 kai xbox360 ειναι πιο δυνατο???σαν μηχανημα ειναι αξιοπιστο???και τελος υπαρχει περιπτωση αν δε παει καλα που ετσι ακουγεται να το παρατησει η nitendo και να μεινουμε στα κρυα του λουτρου οπως με το gamecube???sorry γιατις ερωτησεις μου αλλα εσκασα 320 ευρω και οσο να ναι με αυτα που διαβαζω με ψιλοζωνουνε τα φιδια..ευχαριστω προκαταβολικα οποιον εχει τη διαθεση να μου πει 5 πραματα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο εμενα παιδια,παραγγειλα και εγω το wii u και την αλλη βδομαδα θα το εχω στα χερια μου.θα ηθελα να κανω μερικες ερωτησεις γιατι δεν εχω χρονο να διαβασω ολο το topic,σε σχεση με playstation 3 kai xbox360 ειναι πιο δυνατο???σαν μηχανημα ειναι αξιοπιστο???και τελος υπαρχει περιπτωση αν δε παει καλα που ετσι ακουγεται να το παρατησει η nitendo και να μεινουμε στα κρυα του λουτρου οπως με το gamecube???sorry γιατις ερωτησεις μου αλλα εσκασα 320 ευρω και οσο να ναι με αυτα που διαβαζω με ψιλοζωνουνε τα φιδια..ευχαριστω προκαταβολικα οποιον εχει τη διαθεση να μου πει 5 πραματα!

Eιναι δυνατοτερο απο τις αλλες δυο κονσολες αλλα οχι μεγαλες διαφορες.Γενικα εχει αρχισει να ψιλοπαιρνει τα πανω του και μεσα στο 14 περιμενουμε καλους τιτλους.Να το παρατησει αποκλειεται.Ουτε το Gamecube το παρατησε και παιξαμε καποια φοβερα παιχνιδια εκει.Μην ανησυχεις.Καλοριζικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι δυνατοτερο απο τις αλλες δυο κονσολες αλλα οχι μεγαλες διαφορες.Γενικα εχει αρχισει να ψιλοπαιρνει τα πανω του και μεσα στο 14 περιμενουμε καλους τιτλους.Να το παρατησει αποκλειεται.Ουτε το Gamecube το παρατησε και παιξαμε καποια φοβερα παιχνιδια εκει.Μην ανησυχεις.Καλοριζικο.

 

 

ευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλε μου,ησυχασα μπορω να πω.κατσε να ρθει στα χερια μου και θα το λιωσω το μηχανημα......!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το χλευαζαμε τόσο καιρό με την παρέα,αλλά με το που είδαμε λίγο Mario 3D World,και είδαμε οτι έρχονται Mario Kart,Super Smash Bros,Mario party kτλπα μας ξυπνησανε αναμνήσεις απο το N64 και GameCube, και ψηθηκαμε να το παρουμε. Αυτό που θέλω να ρωτησω ειναι να το παρουμε τώρα ή να περιμένουμε καμια προσφορά αν βγει τα χριστούγεννα? Ποιο μαγαζί εκτός Ελλάδας έχει σε λογική τιμή το Mario 3D world?

Αυτό εδώ απο που πρότεινετε να το πάρω?? Έχει βγει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη συνεχόμενη βδομάδα που ανέβηκε σε πωλήσεις το Wii U στην Ιαπωνία.

Αξιζει να αναφερθει για αυτους που δεν γνωριζουν οτι ειναι λογικο να πουλαει το Wii U στην Ιαπωνια αυτη την χρονικη στιγμη μιας και παιζει μπαλα μονο του http://www.gamespot.com/articles/playstation-4-hitting-hong-kong-december-17/1100-6416094/ μεχρι τις 22 Φεβρουαριου που βγαινει το ps4. 

 

 

 

Καλά το χλευαζαμε τόσο καιρό με την παρέα,αλλά με το που είδαμε λίγο Mario 3D World,και είδαμε οτι έρχονται Mario Kart,Super Smash Bros,Mario party kτλπα μας ξυπνησανε αναμνήσεις απο το N64 και GameCube, και ψηθηκαμε να το παρουμε. Αυτό που θέλω να ρωτησω ειναι να το παρουμε τώρα ή να περιμένουμε καμια προσφορά αν βγει τα χριστούγεννα? Ποιο μαγαζί εκτός Ελλάδας έχει σε λογική τιμή το Mario 3D world?

 

Αυτό εδώ απο που πρότεινετε να το πάρω?? Έχει βγει??

Προσωπικα θα ελεγα να μην βιαζεσαι τοσο πολυ για αγορα για ενα παιχνιδι,δεν λεω οτι το Super Mario 3d δεν ειναι καλο παιχνιδι,λεω οτι κανανε 1χρονο για να βγαλουν ενα τετοιο παιχνιδι.Αρα προσωπικη μου γνωμη αν δεν θες να μαζευει σκονη του Wii U(μιας και αυτο θα γινει οταν τελειωσεις τα Mario παχινιδια)περιμενε λιγο ακομα να βγει και κανενα αλλο δυνατο παιχνιδι(οπως αυτα που ανεφερες παραπανω πχ)και μετα αγοραζεις που θα εχει πεσει και η τιμη της κονσολας ή θα εχει βγει κανενα δυνατο Bundle

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι τα ωραια με την Nintendo,αγνωστο το πότε θα βγουν,οπως πχ αγνωστο ηταν και το πότε θα εβγαινε το Super Mario 3d πχ.


Ενα εξαιρετικο video που δειχνει προβληματισμους για το Wii U και την πορεια του ως τωρα και του χρονου,για υποψηφιους αγοραστες οπως εγω και μη http://www.gamespot.com/videos/the-point-is-the-wii-u-a-failure/2300-6416421/.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα γενικό χρονοδιάγραμμα για τους νέους τίτλους αλλά για αρκετούς δεν έχουν ανακοινωθεί ημερομηνίες κυκλοφορίας όσο έχω κοιτάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Wii U παιζει παιχνιδια του Wii και αν ναι ποιες ειναι οι τιμες τους πανω κατω?

 

Παιζει κανονικοτατα. Τιμες αναλογα μεταξυ first/third party. Οτιδηποτε απο οικογενεια Nintendo κρατανε καλα σε τιμη ενω απο οποιονδηποτε αλλο μπορεις να βρεις ανετα τιμες χωμα εκτος απο κατι ιδιαιτερες περιπτωσεις τυπου Pandoras Tower που δεν το βρισκεις φτηνα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...