Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Donkey Kong Country: Tropical Freeze release date set

 

Donkey Kong Country: Tropical Freeze will launch for Wii U in North America on February 21, Nintendo announced during VGX.

Additionally, Nintendo confirmed Cranky Kong, leaked earlier this week, as playable alongside Donkey Kong, Diddy Kong, and Dixie Kong.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, η κοπελια μου καταλαθος παρηγγειλε αυτο

 

http://www.public.gr/product/gaming/accessories/nintendo-wii-u/heiristiria/nunchuck-controller-nintendo-wii-u-mayro/prod3311251pp/

 

το οποιο απο οτι βλεπω ειναι για το wii u. Ξερει κανεις αν θα συνδεεται με τα χειριστηρια του wii?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, η κοπελια μου καταλαθος παρηγγειλε αυτο

 

http://www.public.gr/product/gaming/accessories/nintendo-wii-u/heiristiria/nunchuck-controller-nintendo-wii-u-mayro/prod3311251pp/

 

το οποιο απο οτι βλεπω ειναι για το wii u. Ξερει κανεις αν θα συνδεεται με τα χειριστηρια του wii?

 

Είναι το ίδιο, δεν έχει καμία διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται το Mario να δειχνει τοσο ομορφο με 60 καρε και το assasins να τρεχει με 22 καρε? κακο optimization τι ακριβως?

 

Το εχουμε πει, στην περιπτωση του WiiU δεν πεφτει optimization. Απλα πετανε απανω στο μηχανακι τη μηχανη γραφικων που φτιαχτηκε για αλλο μηχανημα και το οπως δουλεψει. Δωρεαν λεφτα στην κασα για την Ubi. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται το Mario να δειχνει τοσο ομορφο με 60 καρε και το assasins να τρεχει με 22 καρε? κακο optimization τι ακριβως?

περισσότερα πολύγωνα,περισσότερα pixels στα textures,περισσότερα particle effects...

Κάθε ένα από αυτά τρώει και frames.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να μου πειτε αν το wii u παιζει τα παιχνιδια του wii και του gamecube γιατι παιζει μεγαλο ρολο για μενα σκεφτομαι να την αγορασω την κονσολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να μου πειτε αν το wii u παιζει τα παιχνιδια του wii και του gamecube γιατι παιζει μεγαλο ρολο για μενα σκεφτομαι να την αγορασω την κονσολα!

Μηπως ειναι καλυτερα να αγορασεις ενα Wii που θα σου ερθει και φθηνοτερα? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να μου πειτε αν το wii u παιζει τα παιχνιδια του wii και του gamecube γιατι παιζει μεγαλο ρολο για μενα σκεφτομαι να την αγορασω την κονσολα!

του wii τα παιζει αλλα του gamecube οχι απ'οτι γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να μου πειτε αν το wii u παιζει τα παιχνιδια του wii και του gamecube γιατι παιζει μεγαλο ρολο για μενα σκεφτομαι να την αγορασω την κονσολα!

  • Wii (δισκάκια)
  • GameCube (downloads μόνο από το e-shop, όχι δισκάκια)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...