Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσους τους ενδιαφερει εχει sale στο store το Disgaea 4 στα 15 ευρω για τους μη PS+ χρηστες (13.5 για αυτους με). 

Το τίμησα ήδη από προχθές

Επίσης danganroppa 2  , atelier rorona/meruru plus, conception 2 , batman blackgate στα 20 και άλλα πολλά , όλα με επιπλέον έκπτωση plus (εκτός danganroppa 2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Βγήκε το minecraft</p> <p>συμφέρει να το πάρεις κανείς? ή καλύτερα στο PC?</p>

 

 

 

Δεν ξέρω εγώ πού κατέβασα το demo ήταν απαίσιο σχεδόν unplayable frame drops συνέχεια και χάλια γραφικά (εννοώ θολά).. Στο ipad που το εχω δεν συγκρίνετε περίμενα τουλάχιστον τα γραφικά της mobile έκδοσης.. Οποίος το έχει αγοράσει ας μας πει λίγο αν έγινε κάποιο update η γενικά την εμπειρία του απο το minecraft στο vita γιατί και εγώ το περίμενα τρέλα αλλα ξενέρωσα παρά πολύ με τα frame drops

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Το γιού μου του άρεσε... λεει είναι μια χαρα...</p>

 

 

 

Ναι το δοκίμασες και εσύ? Είχε καθόλου frame drops? Μάλλον θα έκαναν κάποιο update εγώ το είχα κατεβάσει οταν βγήκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είδα λίγο αλλά δεν είμαι κι ο πιο έμπειρος

 

Αυτό που μου έκανε κακή εντύπωση σήμερα είναι ότι βρήκα παιχνίδια για PC (batman3) 31 euro και στο ps4 50 me 60

 

τι διαφορές είναι αυτές!!!???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το είδα λίγο αλλά δεν είμαι κι ο πιο έμπειρος

 

Αυτό που μου έκανε κακή εντύπωση σήμερα είναι ότι βρήκα παιχνίδια για PC (batman3) 31 euro και στο ps4 50 me 60

 

τι διαφορές είναι αυτές!!!???

Πάντα έτσι ήταν. Γενικά δεν αξίζει να παίζεις multiplatform τίτλους σε κονσόλα καθαρά για οικονομικούς λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενεργοποιησει το playstation plus για να παιζω online στο ps4 αλλα εχω κι ενα ps vita.

τι μου προσφερει στο vita ;

 

μπες απο το βιτα χρησημοποιωντας τον ιδιο λογαριασμο στο στορ και πηγαινε στην κατηγορια που εχει για πλας και θα δεις τα παιχνιδια για αυτο τον μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει το broken sword στο psvita..?

Ελεγα να το παρω για το pc το τελευταιο της σειρας που δεν εχω παιξει αλλα googlaροντας ειδα οτι παιζει και για vita αλλα δεν καταφερα κατι...

Μονο αυτο βρηκα...

http://www.public.gr/product/gaming/games/pc-games/broken-sword-5:-the-serpents-curse-pc-game/prod6530651pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...