Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

παρολαυτα εχει ιδεα κανεις σε τι λεφτα παιζει το fifa12?

Μόνο στο εξωτερικό παίζει για λίγα χρήματα.

Ωρίστε μερικές ευκαιρίες

Shopto.net

Zavvi.com

Και μια από skroutz για το τι παίζει στην Ελλάδα.

Γενικά ψάξε και στο ebay αν το εμπιστεύεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόνο στο εξωτερικό παίζει για λίγα χρήματα.

Ωρίστε μερικές ευκαιρίες

Shopto.net

Zavvi.com

Και μια από skroutz για το τι παίζει στην Ελλάδα.

Γενικά ψάξε και στο ebay αν το εμπιστεύεσαι.

ε τι αλοιμονο τα γαμω public τοχουνε στα 50Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τι αλοιμονο τα γαμω public τοχουνε στα 50Ε.

Κοίτα , αν το σκεφτείς λίγο δεν είναι τεράστια διαφορά απο 'δω γιατί αν το πάρεις από εξωτερικό θα έχεις και τα μεταφορικά στα πόδια σου.

Εκτός και αν βρεις μια εκπληκτική ευκαιρία σε κανά μαγαζί εδώ ή καμια προσφορά στο internet.

( Δες και μια εδώ αν και είναι στην ίδια τιμή σχεδόν με τα προηγούμενα links )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω εντυπωσεις απο το vita με κοβω σε κανα 2 εβδομαδες να εχω τα λεφτα και να το τσιμπησω και εγω (αν δεν εχω αλλαξει γνωμη μεχρι τοτε :mrgreen: ).

 

kjtzemis και εσύ σαν και εμένα. Θέλω θέλω και στο τέλος δεν έχω τι να παίξω! χαχαχα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα , αν το σκεφτείς λίγο δεν είναι τεράστια διαφορά απο 'δω γιατί αν το πάρεις από εξωτερικό θα έχεις και τα μεταφορικά στα πόδια σου.

Εκτός και αν βρεις μια εκπληκτική ευκαιρία σε κανά μαγαζί εδώ ή καμια προσφορά στο internet.

( Δες και μια εδώ αν και είναι στην ίδια τιμή σχεδόν με τα προηγούμενα links )

δεν το συγκρινα με του εξωτερικου αλλα με την χαμηλοτερη τιμη του τσιφουτη που ειναι στα 41Ε στο πλαισιο.

δεν ειναι η τεραστια διαφορα απο τα public αλλα κατσε ρε γαμωτο γιατι σε ολα τα πραγματα που εχω δει στον τσιφουτη παντα τα public και τα multirama εχουν απο τις ακριβοτερες τιμες?

 

kjtzemis και εσύ σαν και εμένα. Θέλω θέλω και στο τέλος δεν έχω τι να παίξω! χαχαχα :lol:

ναι ρε δεν τα λεγαμε, αφου τα ιδια καναμε :mrgreen:

δεν ξερω τι φλασια εχω φαει αλλα εχω κολλησει με το Vita και ξερω οτι αν το παρω με UGA δεν θα το λιωσω οπως αν το επερνα με το Fifa12.

με το φιφα μπορω να κατσω και 3-4 ωρες να παιξω (αρκει να μην με λαμπαδιασει :mrgreen: ) με το UC και με αλλα παιχνιδια δεν μπορω παραπανω απο 1κ30-2 ωρες. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι φλασια εχω φαει αλλα εχω κολλησει με το Vita και ξερω οτι αν το παρω με UGA δεν θα το λιωσω οπως αν το επερνα με το Fifa12.

με το φιφα μπορω να κατσω και 3-4 ωρες να παιξω (αρκει να μην με λαμπαδιασει :mrgreen: ) με το UC και με αλλα παιχνιδια δεν μπορω παραπανω απο 1κ30-2 ωρες. :whistle:

 

Κάτι μας ψεκάσανε!! :mrgreen: Και εγώ παλεύω με τους δαίμονες.Κρατιέμαι να μην το παραγγείλω.

Μπορεί να περνάνε υποσυνείδητα μηνύματα στο ps3. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μας ψεκάσανε!! :mrgreen: Και εγώ παλεύω με τους δαίμονες.Κρατιέμαι να μην το παραγγείλω.

Μπορεί να περνάνε υποσυνείδητα μηνύματα στο ps3. :mrgreen:

το τελευταιο δεν το εποιασα, να δωσεις δλδ το PS3 για να παρεις PS Vita? :shock:

 

εγω προσωπικα παλευω να βρω κανα 50Ε για να το παρω με το fifa12 και οχι με το Golden Abyss για να το ευχαριστηθω σαν φοριτη κονσολα γιατι με το UGA δεν προκειτε, θα το βαρεθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελευταιο δεν το εποιασα, να δωσεις δλδ το PS3 για να παρεις PS Vita? :shock:

 

όχι,λέω οτι όταν παίζουμε ps3 έχουν βάλει υποσυνείδητα μηνύματα για να μας κάνουν να αγοράσουμε vita. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το συγκρινα με του εξωτερικου αλλα με την χαμηλοτερη τιμη του τσιφουτη που ειναι στα 41Ε στο πλαισιο.

δεν ειναι η τεραστια διαφορα απο τα public αλλα κατσε ρε γαμωτο γιατι σε ολα τα πραγματα που εχω δει στον τσιφουτη παντα τα public και τα multirama εχουν απο τις ακριβοτερες τιμες?

 

 

ναι ρε δεν τα λεγαμε, αφου τα ιδια καναμε :mrgreen:

δεν ξερω τι φλασια εχω φαει αλλα εχω κολλησει με το Vita και ξερω οτι αν το παρω με UGA δεν θα το λιωσω οπως αν το επερνα με το Fifa12.

με το φιφα μπορω να κατσω και 3-4 ωρες να παιξω (αρκει να μην με λαμπαδιασει :mrgreen: ) με το UC και με αλλα παιχνιδια δεν μπορω παραπανω απο 1κ30-2 ωρες. :whistle:

 

Και εγώ ψήνομαι πολύ για το vita αλλά το γεγονός ότι δεν έχει σπάσει ακόμα με προβληματίζει. Επίσης δεν έχω δει καμιά καλή συνεργασία να κάνει με το ps3 και δεν με τραβάει να το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ψήνομαι πολύ για το vita αλλά το γεγονός ότι δεν έχει σπάσει ακόμα με προβληματίζει. Επίσης δεν έχω δει καμιά καλή συνεργασία να κάνει με το ps3 και δεν με τραβάει να το πάρω.

ΑΚΟΜΑ???? :confused: :confused:

ρε παιδια μην τρελενεστε δεν εχει και κανα χρονο που βγηκε, ουτε 2 μηνες δεν εχει το μηχανημα που κυκλοφορησε στην αγορα.

παντως εγω πιστευω οτι οσοι αγοραζουν τωρα το PS Vita δλδ το 1004 δεν θα βγουν χαμενοι μιας και σε λιγους μηνες (μεχρι το καλοκαιρι πιστευω) θα τα εχουμε χακαρισμενα.

εγω φυσικα αν το παρω δεν προκειτε να το κανω update σε νεο firmware για να μην εχω τρεχαματα, αλλωστε με το μαμισιο firmware δεν νομιζω να εχω καποιο προβλημα ειτε με το UGA ειτε με το FIFA12 (που αυτα με ενδιαφερουνε εμενα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΚΟΜΑ???? :confused: :confused:

ρε παιδια μην τρελενεστε δεν εχει και κανα χρονο που βγηκε, ουτε 2 μηνες δεν εχει το μηχανημα που κυκλοφορησε στην αγορα.

παντως εγω πιστευω οτι οσοι αγοραζουν τωρα το PS Vita δλδ το 1004 δεν θα βγουν χαμενοι μιας και σε λιγους μηνες (μεχρι το καλοκαιρι πιστευω) θα τα εχουμε χακαρισμενα.

εγω φυσικα αν το παρω δεν προκειτε να το κανω update σε νεο firmware για να μην εχω τρεχαματα, αλλωστε με το μαμισιο firmware δεν νομιζω να εχω καποιο προβλημα ειτε με το UGA ειτε με το FIFA12 (που αυτα με ενδιαφερουνε εμενα).

 

Ρε συ και update να κάνεις πιστεύεις όταν βγει το hack θα είναι σε προηγούμενο fw? Στο μεγαλύτερο της εποχής θα είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ και update να κάνεις πιστεύεις όταν βγει το hack θα είναι σε προηγούμενο fw? Στο μεγαλύτερο της εποχής θα είναι!

 

Μην το λες. Υπαρχει ηδη ενα exploit που λειτουργει και στο τελευταιο firmware για να παιζουν homebrew applications και να τρεχει ο Vita half Byte Loader. Αν το χακ βασιστει σε αυτο το exploit που λεει ο λογος και η σονυ με αναβαθμισεις το κλειδωσει τοτε θα μπορουν να παιζουν μονο οσοι εχουν μεινει σε αυτο firmware.

παρεπιπτοντως ακομη και στην τελευταια εκδοση 1.67 δουλευει το exploit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ και update να κάνεις πιστεύεις όταν βγει το hack θα είναι σε προηγούμενο fw? Στο μεγαλύτερο της εποχής θα είναι!

ποτε δεν ξες μαυτους, εγω καλου κακου θα το αφησω ως εχει και οταν με το καλο βγει cfw και χρειαζετε να το κανω update στο τελευταιο το κανω. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν ξες μαυτους, εγω καλου κακου θα το αφησω ως εχει και οταν με το καλο βγει cfw και χρειαζετε να το κανω update στο τελευταιο το κανω. :mrgreen:

 

Καλά πάρτο πρώτα και βλέπουμε! :P Πλάκα πλάκα με έχεις ψήσει και μένα τώρα. Αλλά κρίμα που δεν υπάρχουν λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...