Προς το περιεχόμενο

Η πιο κουφή ατάκα στο facebook


sarantatessera

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως θα μπορούσε κανείς να μου εξηγήσει τι παίζει με την Εμμανουέλα Αγγουρακη;  :whistle:

 

Πραγματικά το έχω χάσει.

 

 

ναι ξέρει κανείς τί σκατά είναι αυτό το γκραφιτι? παίζει και στην Αθήνα ή μόνο στη θεσσαλονικη;

έχει γεμiσει την πόλη...

Εμμανουέλα αγγουράκη μ'εχεις κάνει ταρανδό...

αν και στο τμήμα Δημοτικής γράφει "η εμμανουέλα δε με απατάει πια" η κάτι τέτοιο τέλος πάντων

 

τούμπανο η κλεοπάτρα by the way

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλο χρυσο το facebook αλλα το spamming παει συννεφο φωτο με ηλιθια στοιχακια ομαδες με ηλιθια ονοματα ανοητα status με καρκινους και βιασμους και η νεα μοδα να ανεβαζουν ολοι τι θα φανε για μεσημεριανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την πλάκα πάντως, πολύ το πάω το φβ γιατί όσο και να μου την σπάνε κάποιες συμπεριφορές είναι ένα μέρος που μπορείς σε χρόνο ρεκόρ να καταλάβεις ποιος είναι ο άλλος και τι ρόλο βαράει. Από τον τρόπο που διασκεδάζει, από τις μαλακίες που αναρτά(φιλοσοφημένες φράσεις, εικόνες με λεζάντες κλπ) αλλά και το πόσο επιδειξιομανής είναι και πόσο θέλει να τον προσέχουν.

 

Που υπό άλλες συνθήκες θα χρειάζονταν βδομάδες-μήνες μέχρι να τα καταλάβεις χωρίς συχνό interaction στην καθημερινότητα.

Αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε γιατι απαγοητευση και εκπληξη?  Σαν να απαγοητευτω επειδη τελικα δεν μου αρεσε να μου πεταξει καποιος σκατα στην μουρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα στάτους όλοι θέλουν να δείξουν πόσο ωραία χρησιμοποιούν την ελληνική γλώσσα. Εν τω μεταξύ είναι όλα c(l)opy-paste απο google. Και άμα τους απαντάς λέγοντας ''ΤΙ ΚΟΥΤΑΜΑΡΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ..'' θύγονται. Τραγικοί... Εγώ αυτό που διαβάζω συνέχεια είναι τα 10χρονα και 15χρονα που δεν έχουν καθόλου ενημέρωση γράφουν ''πολιτικές'' απόψεις. Σκάω στα γέλια biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Οντως. Κατι 15χρονα που δηλωνουν εθνικιστες και δεν εχουν ιδεα τι σημαινει αυτο. Δεν πειραζει,θα πονεσει το πωπουδακι αλλα θα μαθουν περι φασισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ένα panda αρκουδάκι 4 ετών πυροβολήθηκε εξακόσιες εβδομήντα οκτώ (678) φορές από έναν ασυνείδητο κυνηγό. Λίγο πριν πέσει λιπόθυμο το ασπρόμαυρο αρκουδάκι, ψέλισε: «ΠΑΟΚ ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ». Τη στιγμή των πυροβολισμών το αρκουδάκι προσπαθούσε να προστατεύσει την αδελφή του, 2 ετών, η οποία είχε πέσει θύμα βιασμού, κανιβαλισμού, σουρεαλισμού, εξαερισμού και προϋπολογισμού. Το γενναίο αρκουδάκι δίν[/size]ει μάχη για τη ζωή, αλλά οι γιατροί λένε ότι δεν υπάρχει ελπίδα χωρίς χειρουργική επέμβαση. Η επέμβαση είναι πολύ ακριβή και η μαμά-αρκούδα δεν μπορεί να το αντέξει οικονομικά. To Facebook και άλλες εταιρείες συμφώνησαν να δωρίσουν 45 σεντς για κάθε φορά που κάποιος ηλίθιος δημοσιεύει αυτό το μήνυμα στον τοίχο του. Σας παρακαλώ να αφιερώσετε λίγα δευτερόλεπτα για να αντιγράψετε και να επικολλήσετε αυτό το κείμενο στον τοίχο σας, χωρίς να τολμήσετε να αμφιβάλλετε για το αν είναι αλήθεια.[/size]

 

Σοβαρα.. Δακρυσα απο τα γελια !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γραψω και εγω μια συζητηση μου με μια διανοια:

Αυτη:- Σε ειδα στο ονειρο μου χθες..

- Αχου τι γλυκο:')^^

- Σε πάτησε λεωφορείο

Εγω:Αυτο το ανεκδοτο ηταν τοσο κρυο που εκλεισα τον κλιματισμο για μιση ωρα

Αυτη:ναι οκ δεν το ειπα για να γελασουμε το ανεβασα γιατι εμενα μ αρεσε και επισης δεν με ενδιαφερει αν εκλεισες το κλιματισμο για μιση ωρα και ουτος ή αλλιος δεν ζητησα την γνωμη σου οκ αντε τωρα για εχεις παρει πολυ αερα αντε παρατα μας οκ ??
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να γραψω και εγω μια συζητηση μου με μια διανοια:

Αυτη:- Σε ειδα στο ονειρο μου χθες..

- Αχου τι γλυκο:')^^

- Σε πάτησε λεωφορείο

Εγω:Αυτο το ανεκδοτο ηταν τοσο κρυο που εκλεισα τον κλιματισμο για μιση ωρα

Αυτη:ναι οκ δεν το ειπα για να γελασουμε το ανεβασα γιατι εμενα μ αρεσε και επισης δεν με ενδιαφερει αν εκλεισες το κλιματισμο για μιση ωρα και ουτος ή αλλιος δεν ζητησα την γνωμη σου οκ αντε τωρα για εχεις παρει πολυ αερα αντε παρατα μας οκ ??

 

 

 

χαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχαχ γαμάτο!!!! να το κάνω ένα κοπι πειστ στο στατους μ ου στο φουμπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τιμαει το γεγονος οτι δεν εχω fb (πλεον) αλλα μπαινω εδω και γελαω με τις ατακες? :-)

εν τω μεταξυ με μερικες παθαινω κατι de javu. ειμαι σχεδον σιγουρος οτι κατι μου θυμιζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να γραψω και εγω μια συζητηση μου με μια διανοια:

Αυτη:- Σε ειδα στο ονειρο μου χθες..

- Αχου τι γλυκο:')^^

- Σε πάτησε λεωφορείο

Εγω:Αυτο το ανεκδοτο ηταν τοσο κρυο που εκλεισα τον κλιματισμο για μιση ωρα

Αυτη:ναι οκ δεν το ειπα για να γελασουμε το ανεβασα γιατι εμενα μ αρεσε και επισης δεν με ενδιαφερει αν εκλεισες το κλιματισμο για μιση ωρα και ουτος ή αλλιος δεν ζητησα την γνωμη σου οκ αντε τωρα για εχεις παρει πολυ αερα αντε παρατα μας οκ ??

 

θα είχε περίοδο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αυτο με τα likes ειναι οτι χειροτερο για μενα.

 

Εδω και 10-11 μηνες γραφω καποια απο τα αστεια που εχω σκεφτει κατα καιρο στο facebook, κατα μεσο ορο 1.5-2 αστεια την μερα. Εχω στην λιστα μου 684 ατομα, που τα ξερω ολα προσωπικα (λογω δουλειας τα πιο πολλα). Αν απο αυτα τα 50 βλεπουν τι γραφω, και αρεσε στους 20, θα επρεπε να ειχα καποιο feedback 10 ατομων εστω. Και ομως, μηδενικη ανταποκριση, μονο απο κοντα οταν δω καποια ατομα θα ακουσω "μου αρεσουν πολυ αυτα που γραφεις, μου κανουν την μερα κλπ κλπ"

Ποσταρει ενας ωραιος γκομενος/μια ωραια γκομενα μια ακυρη φωτο, λεει μια χιλιοειπωμενη μαλακια, απο κατω σορος τα σχολια απο ατομα που νομιζουν οτι ετσι θα γαμησουν.

Πρωτοτυπια, η χειροτερη ολων των ιδεων...

That's me! Βάζει το μενού του ένα εστιατόριο, και βλέπεις από κάτω 20 τόσα likes, βάζεις κάτι ενδιαφέρον και σε γράφουν.

 

Εγώ πλέον δεν ασχολούμαι με το άθλημα, μπαίνω μόνο για να παρακολουθώ μερικούς καθηγητές μου στο μεταπτυχιακό που είναι εκεί μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...