Προς το περιεχόμενο

Η πιο κουφή ατάκα στο facebook


sarantatessera

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nikoulini Tsakou (Kai Ola Tzet)

 

http://www.facebook.com/nikoulin

 

  • h kommatara m h trelh aisthimata den exete?????na fygetai ama den antexete!!!!!!!niwstetoooooooo​o reeeeeeeeee
  • oooooooooooooooooooooooooooooo​oooooooooooooooxxxxxxxxxxxxxxx​xxxxxxxx......................​.......paikse mazi m apopse
  • ΣE χίλιους ΔYO μπελάδες ΓIA MENA ΘEΛΩ NA μπλέκουν:-P
  • KAI ΛEΩ ΛEΩ ΛEΩ ΛEΩ ΠΩΣ ΔEN συμαZEυοMAI ΣAN AEPAΣ ΠAΩ κ EPXOMAI EXΩ EΛEYΘEPH KAPΔIA. . . . . ΠAPAKAΛΩ ΠOΛY ΛEΓETAIAIAIAI
  • paramhthiazomai akoma oti mporei na magapassssssssssssssss........​............................
  • Η Nikoulini Tsakou είναι παντρεμένη με την Nikoulini Ntohn Ntohn.
  • Ανακοίνωση ανακοίνωση. . . . .ΔEN ΛYΠAMAI KANENAN ANTPA. . .TEΛEIA κ Παύλα!!!!!
  • EΔΩΣA TA ΠANTA τίποτα ΔEN ΠHPA ETΣI EINAI TN καλων η μοίρα OΛOI η ZΩH MOY ΓIA TOYΣ AΛΛOYΣ δώρο THN ΨYXH MOY ΠΛHPΩΣA ΓIA ΦΌΡΟ. . .TΩPA ΘA κερδίσω TA χαμένα ΞANA κ ΔEN KANΩ XAPH ΠOYΘENA. . .ΘA TA ΠAPΩ ΠIΣΩ KI AΛΛA ΘA ζητήσω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μάλλον δεν έχεις δει ακόμη τα βαθειά "καλλιτεχνικά" γκοθ τέκνα του ινσόμνια. Ο λήβελος της φλωριάς και της μαλακίας.

 

 

Για μένα λέει ο π**στης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nikoulini Tsakou (Kai Ola Tzet)

 

http://www.facebook.com/nikoulin

 

  • h kommatara m h trelh aisthimata den exete?????na fygetai ama den antexete!!!!!!!niwstetoooooooo​o reeeeeeeeee
  • oooooooooooooooooooooooooooooo​oooooooooooooooxxxxxxxxxxxxxxx​xxxxxxxx......................​.......paikse mazi m apopse
  • ΣE χίλιους ΔYO μπελάδες ΓIA MENA ΘEΛΩ NA μπλέκουν:-P
  • KAI ΛEΩ ΛEΩ ΛEΩ ΛEΩ ΠΩΣ ΔEN συμαZEυοMAI ΣAN AEPAΣ ΠAΩ κ EPXOMAI EXΩ EΛEYΘEPH KAPΔIA. . . . . ΠAPAKAΛΩ ΠOΛY ΛEΓETAIAIAIAI
  • paramhthiazomai akoma oti mporei na magapassssssssssssssss........​............................
  • Η Nikoulini Tsakou είναι παντρεμένη με την Nikoulini Ntohn Ntohn.
  • Ανακοίνωση ανακοίνωση. . . . .ΔEN ΛYΠAMAI KANENAN ANTPA. . .TEΛEIA κ Παύλα!!!!!
  • EΔΩΣA TA ΠANTA τίποτα ΔEN ΠHPA ETΣI EINAI TN καλων η μοίρα OΛOI η ZΩH MOY ΓIA TOYΣ AΛΛOYΣ δώρο THN ΨYXH MOY ΠΛHPΩΣA ΓIA ΦΌΡΟ. . .TΩPA ΘA κερδίσω TA χαμένα ΞANA κ ΔEN KANΩ XAPH ΠOYΘENA. . .ΘA TA ΠAPΩ ΠIΣΩ KI AΛΛA ΘA ζητήσω!!!!

 

 

Κατι τετοες καμμενες ειτε τις σβηνω ειτε αν δε μπορω να τις σβησω(μη γινει περεξηγηση) τις κανω ignore απο την αρχικη μου!Αυτο που δεν αντεχω καθολου ειναι τα απανοτα σκυλαδικα απο youtube και οχι απο π.χ. Μακροπουλο,Βερτη(οχι οτι αυτοι παλευονται) κτλ αλλα απο κατι ασχετους που μονο σε πανηγυρια τραγουδανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, έπεσα τυχαία στο τοπικ αλλα χαίρομαι.. !! :P επίσης δεν την ξέρω την κοπέλα οπότε και δεν ξέρω αν την πειράζει να το ποστάρω :P

 

lol1g.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, έπεσα τυχαία στο τοπικ αλλα χαίρομαι.. !! :P επίσης δεν την ξέρω την κοπέλα οπότε και δεν ξέρω αν την πειράζει να το ποστάρω :P

 

lol1g.jpg

 

 

Πωω ρε φίλε έχει δίκιο...όταν είχα πάθει κολλίτιδα , είχα πάρει καθαρκτικο...δεν θα ξεχάσω ποτέ την ανακούφιση που μου έδωσε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, έπεσα τυχαία στο τοπικ αλλα χαίρομαι.. !! :P επίσης δεν την ξέρω την κοπέλα οπότε και δεν ξέρω αν την πειράζει να το ποστάρω :P

 

lol1g.jpg

χαχαχα...Να σε καλα με εκανες και γελασα βραδυατικο!!!ακου δε θα ξεχασεις το ατομο που σε εκανε να κλασεις.....οτι'να ναι...φανταζομαι τι θα παθε μολις καταλαβε τι εγραψε! ^_^ :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, έπεσα τυχαία στο τοπικ αλλα χαίρομαι.. !! :P επίσης δεν την ξέρω την κοπέλα οπότε και δεν ξέρω αν την πειράζει να το ποστάρω :P

 

lol1g.jpg

 

Πείτε την αλήθεια.

 

Όλοι σας πήγατε και τσεκάρατε το profile της :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...