Προς το περιεχόμενο

Η πιο κουφή ατάκα στο facebook


sarantatessera

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε ναι, έπεσα τυχαία στο τοπικ αλλα χαίρομαι.. !! :P επίσης δεν την ξέρω την κοπέλα οπότε και δεν ξέρω αν την πειράζει να το ποστάρω :P

 

lol1g.jpg

Ήμουν αραχτός πίσω και μόλις είδα την λέξη αντανακλαστικά πετάχτηκα και κόλλησα στην οθόνη.

 

Τώρα πάω να την τσεκάρω..

 

 

Πιο πολύ μου αρέσει ότι τώρα έχω το ελεύθερο -όπως και όλοι- να κάνουμε πριντ σκριν...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οπως μετα απο ΚΑΘΕ αλλαγη στο σχεδιασμο/λειτουργιων κλπ στο facebook, γεμισαμε ηδη με ομαδες "Παλιο Chat Εδω. Δουλευει"

 

ε ομως τι μ@λκια ειναι αυτο καινουργιο chat!!! :mad: δεν εχω βρει ουτε ΕΝΑ που να συμφωνει και να μην θελει το παλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ομως τι μ@λκια ειναι αυτο καινουργιο chat!!! :mad: δεν εχω βρει ουτε ΕΝΑ που να συμφωνει και να μην θελει το παλιο.

 

ειναι οντως βλακεια το νεο τσατ!κ δε μπορω να το επαναφερω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δε με χαλαει. Ουτως η αλλως σπανια μπαινω online :)

 

Το θεμα ειναι οτι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ σε οποιαδηποτε αλλαγη, παραπονιουνται. Και πως το εκαναν ετσι το προφιλ οι μαλακες, α τους ηλιθιους σκατα το εκαναν το news feed κλπ. Και στη μεγαλη πλειοψηφια εχει να κανει καθαρα με θεμα συνηθειας. Με τον καιρο, βλεπεις πως οντως η αλλαγη αυξησε την λειτουργικοτητα.

 

Προσπαθω να θυμηθω το fb πριν 3-4 χρονια με τον ατελειωτο Τοιχο των απειρων εφαρμογων/quiz/test/gift κλπ και με πιανει ιλλιγος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτο τωρα ειναι τραγικα χαζο

στους βγαζει με μια τυχαια σειρα,και δεν τους εχει μαζεμενους τους Online

 

ebuddy.com, fb login και μιλάς απο εκεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτο τωρα ειναι τραγικα χαζο

στους βγαζει με μια τυχαια σειρα,και δεν τους εχει μαζεμενους τους Online

 

Συμφωνω δε στους βγαζει ομαδοποιημενους, αλλα καταλαβα τελικα οτι και παλι, ειναι καλυτερα ετσι. Πριν μου εβγαζε ξερω γω 32 ατομα online, τωρα μου βγαζει 5-6, αλλα ειναι σιγουρο οτι με αυτους τους 5-6 κατι εχω να πω, ενω πριν οχι. Αν θελεις να δεις καποιος συγκεκριμενος αν ειναι online κανεις ενα search. Αλλιως αρκεισαι σε αυτους που σου βγαζει(οι οποιοι ειναι αυτοι με τους οποιους αλληλεπιδρας περισσοτερο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατήσετε hide sidebar, θα εμφανιστούν μόνο οι online στα αριστερά (εκεί που εμφανίζονταν παλαιότερα)

 

Δεν ισχύει αυτό, τουλάχιστον σε εμένα δεν εμφανίζει κανέναν έτσι παρόλο που μερικοί είναι online........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει αυτό, τουλάχιστον σε εμένα δεν εμφανίζει κανέναν έτσι παρόλο που μερικοί είναι online........

 

Συνομιλία -> Γρανάζι -> Περιορισμός διαθεσιμότητας -> Να είμαι διαθέσιμος μόνο για: -> Τσεκάρισμα των επιθυμητών -> Viola! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γελάσαμε και σήμερα, να 'στε καλά.  :P Από τις εποχές του 2011 βέβαια έχουν αλλάξει πολλά πράγματα, αλλά το facebook εξακολουθεί να μας «διασκεδάζει» με τους «ευφυείς» χρήστες και σχολιαστές του. Το τραγικότερο που θα δείτε τον τελευταίο καιρό... 

 

 

Steven κάτι
10 likes and i well tell yo who i like

Like · · Share · 13 May 2012 at 05:41 · 
Steven κάτι and 8 others like this.

 

 

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, μην εκνευρίζεστε πάντως, διασκεδάστε το..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...