Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν σου ερθει σε κανα 10 λεπτο , στειλε email στο helpdesk  ή επικοινωνησε τηλεφωνικως….( προφανως αυριο το πρωι) εκτος αν

 

ειναι νυχτοβιοι….. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αρα προφανως δεν εγινε η κρατηση…. 

 

Διοτι οταν τα κλεινω, με το που ερχεται το email επιβεβαιωσης, κατευθειαν (4-5 seconds)  φαινεται στο ebanking οτι αφαιρεθηκαν τα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχεις παραπανω, κανε πρωτα ενα τηλ στην Ryanair μηπως εφαγε κανα lag το συστημα τους.

 

Μην σου ερθουν ξαφνικα 2 tickets και πανε τζαμπα τα χρηματα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω, τι να σου πω….. εγω πρωτα θα επικοινωνουσα με την Ryan…...

 

Aλλα κατα 70% δεν θα εγινε η κρατηση…… αφου η τραπεζα σου ειπε καμια κινηση δεν εχεις.

 

το υπολοιπο 30% ειναι να εχει φαει σκαλωμα το συστημα τους και να σε χρεωση διπλα…..

 

Μην σε παρω και στο λαιμο μου.  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πεταω απο αθηνα για θεσσαλονικη και δεν μου ζητησε ποτε να επιλεξω ταξιδιωτικο εγγραφο και να βαλω αριθμο ταυτοτητας ουτε στο check in ουτε οταν εκλεισα τα εισιτηρια

παρα μονο μυ ζητησε στο check in εθνικοτητα και ημ.γεννησης.εχω κανει κατι λαθος;ξερει κανεις να μου πει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πεταω απο αθηνα για θεσσαλονικη και δεν μου ζητησε ποτε να επιλεξω ταξιδιωτικο εγγραφο και να βαλω αριθμο ταυτοτητας ουτε στο check in ουτε οταν εκλεισα τα εισιτηρια

παρα μονο μυ ζητησε στο check in εθνικοτητα και ημ.γεννησης.εχω κανει κατι λαθος;ξερει κανεις να μου πει;

Όχι μια χαρα τα έκανες... Ούτε σε εμένα ζήτησε σε δυο ταξίδια που είχα πριν κανά δυο εβδομάδες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...