Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει δοκιμάσει κανείς αυτές τις σακούλες που βάζεις τα ρούχα και αφαιρείς τον αέρα?Ξέρετε αν πιάνουν περισσότερο βάρος από το να βάλεις έτσι χύμα τα ρούχα στη βαλίτσα αν και τα ρούχα μαζεύονται και εξοικονομείς χώρο? :unsure:

Αυτές οι σακούλες που αφαιρείς τον αέρα από την μια εξοικονομούν χώρο από την άλλη μηπως σηκώνουν τελικά περισσότερο βάρος από οτι να βάζεις χύμα τα ρούχα στη βαλίτσα.. :unsure: Το έχει δοκιμάσει κανείς.......;

 

Πως θα γινόταν να ζυγίζουν περισσότερο επειδή αφαίρεσες τον αέρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχει δοκιμάσει κανείς αυτές τις σακούλες που βάζεις τα ρούχα και αφαιρείς τον αέρα?Ξέρετε αν πιάνουν περισσότερο βάρος από το να βάλεις έτσι χύμα τα ρούχα στη βαλίτσα αν και τα ρούχα μαζεύονται και εξοικονομείς χώρο? :unsure:

Αυτές οι σακούλες που αφαιρείς τον αέρα από την μια εξοικονομούν χώρο από την άλλη μηπως σηκώνουν τελικά περισσότερο βάρος από οτι να βάζεις χύμα τα ρούχα στη βαλίτσα.. :unsure: Το έχει δοκιμάσει κανείς.......;

 

 

Από πότε ο αέρας έχει (μή αμελητέο) βάρος σε τέτοιες συνθήκες (και διαστάσεις) και δε το ξέρω?

Σου έχει τύχει για παράδειγμα να συμπιέσεις πλαστικό μπουκάλι από νερό και να σου γίνεται βαρύτερο?

 

Αν ναι, θα ήθελα να μάθω τον τρόπο για να αναθεωρήσω τους νόμους φυσικής που σπούδασα. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κλείσει για βαλίτσα 15 κιλών.μποτω να την αλλάξω να την κανω 20 κιλά; Θα χρεωθώ τα 10 ευρω η παραπανω;

Για ρίξε πρώτα μια ματιά εδώ να δεις τι γίνεται — αν και νομίζω μπορείς να βάλεις κι άλλη μία, δεν είμαι σίγουρος αν μπορείς να αλλάξεις το βάρος της μοναδικής που έχεις προπληρώσει: https://www.bookryanair.com/SkySales/Booking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb#ManageBooking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δε θελω να προσθέσω δεύτερη βαλίτσα,θελω να κανω τα 15 κιλά 20.

Καλύτερα πάρε στο help desk. Ίσως σου ακυρώσουν την 15αρα και ξανάκανείς εκ νέου αγορά για μεγαλύτερη. Απλα FYI τα λεφτά απο την πρώτη θα κάνουν μερικές μέρες να γυρίσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρες τον λογαριασμο της τραπεζας (αμα εχεις ebanking) αν σου αφαιρεθηκαν τα χρηματα ?

 

Καλύτερα πάρε στο help desk για σιγουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...